Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='pumilo']Nooo, Bolsik może być dumny z dzieciaczków.
Dzidek Maganacika słodki. :angel:
CUŚ mi się widzi, że trochę będzie tych młodych prezenterów z shih wkrótce :lol: Lonka Twoje dziewczyny świetnie wyglądają razem.[/quote]

czyżby Twoja córka także zaczynała?
shih-tzu to efektowna rasa na MP, dobrze się sprawdza, jedynie są problemy w trakcie letnich wystaw na powietrzu, gdy jest upał :roll: shihtziaki źle znoszą taką pogode, no a w trakcie MP czasem trzeba dłuugooo, dłuuugooo czekać na ocene w trakcie eliminacji :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']łiiiiiiiiiiiiiiii ale pikne shitzaki !!!!! :angel: :lilangel:

powiedzcie mi prosze (czysto orientacyjnie) jak wachaja sie ceny rodowodych shi - tzu w Polsce??[/quote]

ogólnie to różnice są duże (od 1000 do 2000), średnio poprostu 1500 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"pumilo"']Nooo, Bolsik może być dumny z dzieciaczków.


Bols to chyba nieswiadomy swego ojcostwa ,ale jego pania to duma rozpiera.Zwlaszcza ,ze to jego pierwsze dzieci.

Carotinko ,a u Was tez chyba niedlugo beda maluszki bo chyba DEMI miala byc kryta na jesien?

Link to comment
Share on other sites

Carotinko, moje dziecię ani myśli występować w młodym prezenterze. Ona już podstarzała się robi :P I mów nam o maluszkach, kto tatą ma zostać? :D
Yaki, Bolsik może i świadomy, tylko chłopak odetchnął z ulgą, że mu ta banda maluchów na stałe w JEGO domku nie zamieszka :ylsuper: jak to facet :P

Link to comment
Share on other sites

Lonia tylko opisz te foteczki bo ja miałabym z tym nie lada problem,fotki są z wystawy w Zabrzu :lol:

Fotki Lonki:
[img]http://img401.imageshack.us/img401/4307/a1vr.png[/img]
[img]http://img401.imageshack.us/img401/4474/b4uo.png[/img]
[img]http://img294.imageshack.us/img294/4472/c7vj.png[/img]
[img]http://img294.imageshack.us/img294/7140/d7aa.png[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ania bardzo tobie dziękuje za wstawienie fotek :D Na pierwszej fotce to wiecie-Codik(tylko nie poprawiony na ringu bo mąż miał debiut w wystawianiu i zapomniało mu się z wrażenia rozczesać),na drugiej fotce Blejdi a na 3 porównanie o rase(Lonka,Bocacio i suczka z mlodzieży),na 4 fotce Lonka z Bocacio.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amelia23'][quote name='Yaki']

Carotinko ,a u Was tez chyba niedlugo beda maluszki bo chyba DEMI miala byc kryta na jesien?[/quote]

Właśnie, właśnie :multi: , o to samo miałam zapytać!!!???[/quote]

a no wlasnie miała :P i bedzie :P gdy w końcu dostanie cieczke (i jeżeli ją dostanie przed końcem roku :roll: )....
Chociaż, jak tak patrzymy na naszych chłopaków, to ta cieczka chyba tuż, tuż :wink: ...
Tatuś zostaje, taki jaki miał być czyli Ch.Pl. Zakochany Zadziorek :D ....
wydaje mi się że razem z Demką całkiem nieźle pasują do siebie, są dosyć podobni do siebie, ładne biało-złote umaszczenia itd. :wink: ...

Lonka, bardzo fajne fotki :D
mam prośbie, podaj mi prosze nazwe, date ur. i hodowce suczki z młodzieży, która jest na zdjęciu :P

Link to comment
Share on other sites

[quote]to ULTRA CUTE Astarte Gold.[/quote]

o, to widze, że ma całkiem popularne imie :wink: :wink: :wink: (tak jak z suczka z BA) To teraz jeszcze prosze Lonka :D o date ur. i rodziców :P 8)

Gosia, co do fryzurek, to moim zdaniem nie ma to teoretycznie wpływu na ocene....praktycznie jednak poprzez fryzurke można optycznie poprawić/zmienić kształt główki, co już może mieć jakiś tam wpływ na wynik.... :wink:
A co do sędziów, to niektózy pewnie wolą koczki, inni tradycjne kitki i tyle.... :P w zasdzie to tylko raz spotkałam się z tym żeby sędzina głośno powiedziała że woli nielakierowane tradycyjne fryzurki :P

Link to comment
Share on other sites

Gosia to załeży kto co lubi.Ja osobiście lubie koki(pieski wyglądają w tych kokach rewelacyjnie).Ale niektórzy lubią kitki.Szczeniakom robi się kitki bo nie maja tyle wlosa(wiadomo że dopiero rośnie).Co do sędziów to spotkałam się tylko z zagranicznymi sędziami gdzie preferowali kitki i miało to wływ na ocenę.Ale nawet jak jest kok to sedziowie też patrzą co jest pod kokiem(nie raz z tym się spotkałam).Tylko nie zrobisz kitki pieskowi kiedy włos ma tak długi aż do ziemi :wink:Popatrz na shih-tzaczki w kokach wygladaja w nich uroczo :D

Link to comment
Share on other sites

przesledzialm topic .. ale wybaczcie jesli niedokladnie bo to wkoncu ponad 200 stron i wypadaja mi juz oczy z glowy od patrzenia w monitor...

mam pytanie. w pierwszych postach podawalyscie hodowle godne polecenia a dokladniej zachwalayscie

ACTE
bohemia acro
solaris avis

czy cos sie zmienilo ? a moze polecicie cos jeszcze ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psia_stunka']przesledzialm topic .. ale wybaczcie jesli niedokladnie bo to wkoncu ponad 200 stron i wypadaja mi juz oczy z glowy od patrzenia w monitor...

mam pytanie. w pierwszych postach podawalyscie hodowle godne polecenia a dokladniej zachwalayscie

ACTE
bohemia acro
solaris avis

czy cos sie zmienilo ? a moze polecicie cos jeszcze ??[/quote]

nie, no nic się nie zmieniło :wink: napewno możnaby dodać do tego więcej dobrych hodowli :wink: , te mają poprostu bardzo wyróżniające się wyniki :wink: (trzeba dodać, że BA to hodowla czeska)
masz w planach zakup shihtziaka?? :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...