Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Amelia23'][b]Ania[/b], a kiedy mogę liczyć na fotki Jerrka...[img]http://manu.dogomania.pl/emot/bejzbol.gif[/img][/quote]
yyyyy :o :o no wygląda na to,że będę się musiała troszkę pospieszyć[img]http://manu.dogomania.pl/emot/paznokcie.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amelia23']Widzę [b]Ania[/b], żeś ogniem zapłonęła :lol:[/quote]
powiedzmy,że w realu(mega dół :cry: ) i wirtualnie :lol: ,mam nadzieję,że fotki porobię młodemu,ale się wycfanił facet jeden 8) jak tylko wychodzę z pokoju od młodej wieczorem to on tam idzie sobie spać(pod łóżko 8) ) za to rano jak wchodzę to on śpi przy głowie od małej :o no i mnie to bardzo zdziwiło,teraz już słyszy jak idę rano ją budzić to jakgdyby nigdy nic zrywa się i znika :fadein: myslę,że on ją więcej niż lubi :angel: niewiem jak wasze psiaki ale ten Jąderek nie da się położyć np. na kolanach na plecach,jest cały spięty,jakby go przykurcz chwytał :-? z innymi moimi psami nie miałam takego problemu a on od małego jak tylko próbowałam położyć go na plecach to on normlanie warczał ,łapki blisko przy brzuchu,próbowałam delikatnie go kilać 8) ale ta jego niepewnośc w oczach i mruczenie pod nosem dają sygnał,że tego nie lubi wręcz nienawidzi,niewiem czemu,przeciez krzywdy żadnej mu nikt nie zrobił ...powinien się wyluzować,wydaje mi się,ze jest jakiś znerwicowany chłopak,że to wina jego przejść z jego dwóch domów w których był wczesniej..poprostu niewiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-k']no i tak tu sobie gadam sama do siebie..ciekawe dlaczego Was wogóle tutaj nie ma?? :evil:[/quote]

jeeeestemmmm :D i czekam na jąderkowe foty :wink:

a co z resztą się stało?? :evilbat:

czy u Was też jest tak zimno :roll: ? bo u mnie koszmarnie poprostu, cała czworonożna ekipa też marznie, więc na dworek uzbroja w polarki chodzi.... łącznie z łysym 8)

Link to comment
Share on other sites

Okej ja cos napisze ;)

Ania-k
Moze Twoj Jedrek to dominant i nie zyczy sobie takiego podwladnego zachowania ;)

Lump tez nie zyczy sobie kladzenia na plecach, ale ze od malego bardzo czesto tak robilam, to teraz sie kladzie, ale tez za tym nie przepada.

U nas az tak zimno nie jest, ale troszke mrozno. Jak ten czas szybko leci, no normalnie, jeszcze niedawno, zyczylysmy sobie z Ania-k kolejnego shih tzu?! I co?! I obie mamy jedynakow :cry: :cry:

Mam nadzieje, ze w 2006 to sie zmieni!

A do Poznania chyba nie dojade, no chyba, ze moj brat postanowi, ze do Wawy pojedziemy w sobote, bo w czwartek jade do rodzicow.

Link to comment
Share on other sites

[quote]A do Poznania chyba nie dojade[/quote]

:cry: :cry: :cry: witaj w klubie :(

Agnieszka, a Ty przypadkiem nie chciałabyś się nam czymś pochwalić??[img]http://manu.dogomania.pl/emot/chytry.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/jezyk1.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

no i fot nie będzie :evil: :evil: właściciele aparatu pojechali na dłuższy weekend do rodziny :x i sie nie wywiąże :evil: poza tym zimno,i wogóle beznadzieja...Jerry tylko sik za blokiem i pędzi do domu,wogóle nie chce teraz być na dworze szczególnie rano jak jest tak zimno,w południe już jest ok ale rano to masakra normalnie jeszcze do końca nie siknął i już idzie do domu o kooopie nie ma mowy :o a zawsze rano było oko :wink: no ale widocznie mu nie pasi temp, na dworze 8) a ja wyczytałam,że w lipcu jest wystawa psów w Będzinie-ciekawe która z Was wpadnie :evilbat: mozę Agnieszka z [b]ZYZIEM[/b]??

Link to comment
Share on other sites

U mnie to dopiero wygwizd :evil: Tylko w Suwałkach gorzej :P
A moje psy lubią taką pogodę i taką temperaturę. Dzisiaj o 7 rano na spacerku było szaleństwo. Yorki uciekły do domu trochę wcześniej, ale za to szitzaki wariowały dłuzej niż zwykle. Berneńczyka zganiały tak, że się biedaczyna ledwo do domu dociągnął. I kubraczków im nie trzeba :P A kto najbardziej wariuje? Oczywiście matrona, która 2 miesiące temu dzieci urodziła :-?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...