Jump to content
Dogomania

[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)


Hotel KADIF

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Telewizornia to jeśli już to dopiero teraz niestety po wakacjach...jeśli nie będzie Alfiś do tej pory w domku- usmiechnę sie do Maszaberli- Ona obiecala pomoc w tej sprawie:lol:
Melduję poslusznie, ze dotarly na alfisiowe konto pieniążki od Lemoniady- 16 zł i od Madcat- 10 zł- bardzo bardzo dziękujemy cioteczkom kochanym:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asl']Ja, moje 10 zł przeleję w poniedziałek.[/quote]
Oj..asl..to ja Ci dobrze radzę...spiesz się spiesz..bo nie wiem czy wiesz, ale na dogo grasuje mafia ściagające zaległe haracze:eviltong::eviltong::eviltong:JA bym tam nie ryzykowala, a ona ma wszędzie wtyki;):lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Oj..asl..to ja Ci dobrze radzę...spiesz się spiesz..bo nie wiem czy wiesz, ale na dogo grasuje mafia ściagające zaległe haracze:eviltong::eviltong::eviltong:JA bym tam nie ryzykowala, a ona ma wszędzie wtyki;):lol::lol:[/quote]

Kurczę nie wiedziałam o tym ;) ;) No, ale jakby mnie miała owa mafia dopaść ;) :lol: , to już wolałam zrobić ten przelewik i pieniążki będą nie w poniedziałek ale jutro na koncie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur']Przelałam właśnie pieniążki na przystojniaka Alfika.[/quote]
Myrkur DAgur się udało- ot przebiegła ta nasza cioteczka jest- i już Jej kaska na koncie Alfisiowym sie znalazła...tak wiec wzbogacil sie nasz Slodziak o 20 zł- dziekujemy baaaardzo:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moria']Poprosze corke aby wkleiła nowe fotki Alfika. U Alfa wszystko ok nie licząc faktu że pora na domek, ale zaraz wakacje to niech może poczeka niz ktos mialby go wziąść a potem sie go pozbyc.[/quote]
No to czekamy na foteczki..bardzo czekamy:loveu::loveu::loveu:
Nie wiem czy pisalam, ze zaksięgowałam na koncie Alfisia (5. 06:razz::razz:)[U]kolejne wpłaty od cioteczek[/U]:
[B]Asl- 10 zł
Frubka- 20 zł
YAna- 20 zł[/B]
BArdzo bardzo dziękujemy cioteczkom, zwłaszcza, ze zbliża sie pora zapłaty za kolejny miesiąc pobytu:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Obrósł i nie jest juz smierdzący z calym szacunkiem po schronisku.
Ciagle corce mówie aby zdjęcia nowe wkleiła dzisiaj jest na zawodach to jutro juz ja przypilnuje. Codziennie coś.
Alfonso jest fajnym chlopakiem, przez swoja nkozke na ktorej ma tylko dwa palce na zbyt długich spacerach meczy sie ponieważ jest mu cięzko chodzic.

Link to comment
Share on other sites

:loveu::loveu::loveu: Jak szczeniorek:loveu::loveu::loveu: A wiecie że u mie na osiedlu jest sobowtór Alfika?:crazyeye: Pan powiedział, ze przygarnęli go ze schroniska jako szczenaiczka owczarka... no i owczarkowi rósł pyszczek, rósł brzuszek, rósł ogonek... tylko łapki mu nie urosły:D Właścicielowi to nie przeszkadza. Myślę, że tu historia mogła być podobna tylko... ze smutniejszym zakończeniem ;( ech:( moze jeszcze się obróci na dobre :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia13']Wysłałam dzisiaj pieniążki na lipiec (tak mi wygodniej bo w lipcu mam dużo wydatków więc chciałam żeby się tak rozłożyło).[/quote]
Cioteczki- bardzo przepraszam, ze dawno tu nie zaglądałam, ale mialam rwetes przed zakończeniem roku szkolnego, potem wesele i trzy dni balowałam:roll: Wpłaty jednak odnotowuje w swoim zeszycie na bieżąco i pora dopisać wpłaty kolejnych kochanych ciotek do "skarpetki":roll:
[B]10.06- wpłata Anuli159- 15 zł
15.06 wpłata Lunarmermaid- 10 zł
18.06 wpłata abagnieszki- 64 zł[/B]
BArdzo dziękujemy kolejnym cioteczkom za pamięć i "zasilenie konta":loveu::loveu: Za hotelik zapłaciłam Morii 250 zł, tak więc stan konta Alfika na dziś wynosi [B]186,24 zł[/B]:lol:
Goniu13- ostatnia Twoja wpłata była 20. 05 i z tego, co widzialam zawsze w tym mniej więcej okresie przysyłałaś "swoją dolę"..ne rozumiem więc dlaczego teraz "tak napisałaś"??Mam rozumieć, ze w lipcu nie wyślesz pieniążków..czy coś kręcę???:oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...