Jump to content
Dogomania

[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)


Hotel KADIF

Recommended Posts

[quote name='MyrkurDagur']Dorzucam się dla Alfika :loveu: Mogę zaoferować 20 zł miesięcznie.

A tymczasem buzi buzi :kiss_2::kiss_2::kiss_2: przesłodki psiaku :grins:[/quote]
DZiękujemy dziękujemy kochana cioteczko Kasieńko:loveu::loveu::loveu::loveu:


Dopisuję już deklarację..i uwaga uwaga...:lol::lol::lol:
[SIZE=4][B]ZUZLIKOWA 10 ZŁ
GONIA66 10 ZŁ
EPE 10 ZŁ
MADCAT 10ZŁ
CLO 10 ZŁ
LEMONIADA 16 ZŁ
IWONAMAJ 10 ZŁ
ERAZM [COLOR=Black]40 ZŁ (:multi::multi::multi::multi::multi:)[/COLOR]
GONIA13 10 ZŁ
MALICJA 10 ZŁ ( i jednorazowo 50 zł- cudnie, będzie na paliwko!!!:multi::multi::multi:)
YANA 20 ZŁ
MYRKURDAGUR 20 ZŁ

MAMY[COLOR=Red] JUŻ...DEKLARACJE NA 176 ZŁ PLUS 50 JEDNORAZOWO:multi::multi:
DZIĘKUJEMY BARDZO[/COLOR][/B][/SIZE]:multi:
[B]POWOLI ZBLIŻAMY SIĘ DO POŻĄDANEJ KWOTY 250 ZŁ...[/B][B]JESZCZE TYLKO BRAKUJE NAM DEKLARACJI NA 74 ZŁ..!!!!:multi::multi::multi:DAMY RADĘ JESTEM PEWNA!!![/B]

Cioteczki Kochane..PW z numerem konta rozeslę wieczorkiem, bo teraz jestem tu z doskoku- między gotowaniem i sprzątaniem (o praniu nie wspomnę i "pilotowaniu Kubusia w drodze do Wiosny:eviltong:).
PW muszę powysyłać na spokojnie, jak już będę sobie siedziala bez przeszkód przed kompem:lol:
Tymczasem spadam do roboty:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zabieram się za PW:p
Zuzlikowa...to Ty bierzesz literke A i rozsylasz dziś zaproszenia??W takim razie ja postaram się rozsylac do literek B:roll:
Ktoś chętny jeszcze jest???Musimy miec uzbierana kwotę...bo teraz z jednorazowa kwota juz prawie mamy ale potrzeba bedzie na transort...no wiadomo przecież:lol:



Ufff...chyba wszystkim zainteresowanym cioteczkom juz udało mi se wysłać numer konta??Gdybym kogoś pominęła...przepraszam:oops:..prosze sie upomniec koniecznie:lol:



[quote name='Erazm']Mnie wyslala:razz:[/quote]No a jakże mkgłabym zapomnieć???:roll:

Link to comment
Share on other sites

A czemu cioteczki nie pisały wcześniej o możliwości pójścia Alfika na DT?:shake:
Ja miałam wolne miejsce u mnie na początku stycznia a teraz mam już tymczasowiczkę i następnego psa w kolejce.A tak już od miesiąca grzałby doopkę w domku i to tylko za karmę,bez innych dopłat.
W każdym razie postaram się wspomóc Alfika,bo bardzo mi się podoba(moim dzieciom też).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lunarmermaid']A czemu cioteczki nie pisały wcześniej o możliwości pójścia Alfika na DT?:shake:
Ja miałam wolne miejsce u mnie na początku stycznia a teraz mam już tymczasowiczkę i następnego psa w kolejce.A tak już od miesiąca grzałby doopkę w domku i to tylko za karmę,bez innych dopłat.
W każdym razie postaram się wspomóc Alfika,bo bardzo mi się podoba(moim dzieciom też).[/quote]
Będziemy bardzo wdzięczne razem z Alfikiem kochanej cioteczce..przepraszam, że zapytam..ale czy to byłaby jednorazowa wpłata, czy stała deklaracja???Pytam, bo dla nas to dość istotne:oops:
Ale okropna szkoda, że taka szansa DT pzeleciała Alfikowi koło nosa...:-(Zeby człowiek wiedział...szczerze mowiąc, to ja nawet nie wiedzialam, ze masz cioteczko tymczas do dyspozycji..ale teraz to już masz jak w banku, że będę o Tobie pamiętała:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lunarmermaid']Spróbuję wygrzebać co miesiąc 10 zł na Alfika.Może mało,ale za to systematycznie...;)[/quote]
No cioteczko proszę Cie...jakie mało, jakie mało???To baaardzo dużo!!!!Ziarnko do ziarnka..a Alfik w domku będzie doopeczkę grzał:multi::multi:No to w takim razie dopisuję szanowną cioteczke do deklaracji i zaraz przeslę numer konta..
No i bardzo bardzo bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[U]No i kolejne zestawienie deklaracji:[/U]

[SIZE=4][B]ZUZLIKOWA 10 ZŁ
GONIA66 10 ZŁ
EPE 10 ZŁ
MADCAT 10ZŁ
CLO 10 ZŁ
LEMONIADA 16 ZŁ
IWONAMAJ 10 ZŁ
ERAZM [COLOR=Black]40 ZŁ (:multi::multi::multi::multi::multi:)[/COLOR]
GONIA13 10 ZŁ
MALICJA 10 ZŁ ( i jednorazowo 50 zł- cudnie, będzie na paliwko!!!:multi::multi::multi:)
YANA 20 ZŁ
MYRKURDAGUR 20 ZŁ
LUNARMERMAID 10 ZŁ

EVRA (jednorazowo) 10 zł

NO TO MAMY[COLOR=Red] JUŻ..186 ZŁ PLUS 60 JEDNORAZOWO:multi::multi:
DZIĘKUJEMY BARDZO[/COLOR][/B][/SIZE]:multi:
[B]JESZCZE TYLKO BRAKUJE NAM DEKLARACJI NA 64 ZŁ..!!!!:multi::multi::multi:[/B]
[SIZE=2][B]JUŻ MAMY 60 ZŁ NA TRANSPORT[/B][/SIZE]:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

lunar a dla alficzka malego w takim razie u Ciebie by sie tymczasik nie znalazl tzn gdzies upchanc naszego maluszka?:Pzartuje oczywiscie bo zdaje sobie sprawe,ze to pewnie nie wykonalne ale serdecznie dziekuje,za pieniazki na malca mam nadzieje,ze zaklepana kolejka u wiosny szybko sie zwolni i maly wyjedzie do niej szybciutko:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']lunar a dla alficzka malego w takim razie u Ciebie by sie tymczasik nie znalazl tzn gdzies upchanc naszego maluszka?:Pzartuje oczywiscie bo zdaje sobie sprawe,ze to pewnie nie wykonalne ale serdecznie dziekuje,za pieniazki na malca mam nadzieje,ze zaklepana kolejka u wiosny szybko sie zwolni i maly wyjedzie do niej szybciutko:)[/quote]
No ja też mam taką nadzieje..zwłaszcza, że Kubuś dziś pojechał do Wiosny- więc będę trzymala szczególnie kciuki za nowy domeczek dla niego..a wtedy miejsce pewne..no ale byc moze i inne psiaki pojda do domkow szybciej...bedzie dobrze..wierze w to gorąco..Alfiś jest taki malutki...on nawet do domeczku by się nadawał...i nie byloby za bardzo widać, że jest...chociaż nie...głupoty gadam..Alfisia...wszędzie będzie widać---takie cudeńko nie moze byc przecie niewidoczne:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']Macie odemnie te 64 zl miesieznie ale po 10-tym i prosze o przypomnienie.:eviltong:[/quote]
Slucham?????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Agnieszko..naprawde???:crazyeye::crazyeye::loveu::loveu:
Ależ Ty Anioł jesteś...to ja tu ślęczę nad kompem i rozsyłam zaproszenia na wątek a taki Anioł "przyczajony" sobie na dogo siedzi i wraz z końcem dnia pozwala iść szybko spac ze spokojem w sercu..bo już mamy pieniążki???Az trudno uwierzyć..ale wierzę..tu na dogo...wszystko się może zdarzyć...a cudownych ludzi jest tu tylu, że trudno uwierzyć:roll:
Agnieszko- w takim razie dopieuję Twoją deklaracje..i coż...teraz jeszce kilka złotych dozbieramy do paliwka (na transport) i pozostaje nam czekac na miejsce u wiosny..a przypominać będę-nie martw się:lol::lol:
ZAraz wyślę na PW numer konta do przelewu i..kończe na dziś "swoją pracę":lol::lol::lol:Ale się cieszę...
Alfik!!!!!!!!!!!!!Pakuj walizki psiaku...już niedługo dolączysz do Kubusia i innych kolegow..już niedlugo będziesz miał wstep do nowego życia...:multi::multi:


NO I PROSZĘ PROSZĘ...:sweetCyb::sweetCyb:
SAME ZOBACZCIE.......

[SIZE=4][B]ZUZLIKOWA 10 ZŁ
GONIA66 10 ZŁ
EPE 10 ZŁ
MADCAT 10ZŁ
CLO 10 ZŁ
LEMONIADA 16 ZŁ
IWONAMAJ 10 ZŁ
ERAZM [COLOR=Black]40 ZŁ (:multi::multi::multi::multi::multi:)[/COLOR]
GONIA13 10 ZŁ
MALICJA 10 ZŁ ( i jednorazowo 50 zł- cudnie, będzie na paliwko!!!:multi::multi::multi:)
YANA 20 ZŁ
MYRKURDAGUR 20 ZŁ
LUNARMERMAID 10 ZŁ
AB- AGNIESZKA 64 ZŁ:laola:

EVRA (jednorazowo) 10 zł

[U][COLOR=RoyalBlue]NO TO CIOTECZKI MAMY[/COLOR][/U][COLOR=Red][U][COLOR=RoyalBlue] JUŻ..[/COLOR][/U]
[SIZE=5]250 ZŁ
[COLOR=Magenta]PLUS 60 JEDNORAZOW[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=4][B][COLOR=Red][SIZE=5][COLOR=Magenta]O[/COLOR]
( NA TRANSPORT)[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=4][B][COLOR=Red]:cunao:[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=4][B][COLOR=Red]:cunao:
[/COLOR][COLOR=Red]DZIĘKUJEMY BARDZO[/COLOR][/B][B]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lidka_park']

[IMG]http://images27.fotosik.pl/294/77cb29e582d4ee10med.jpg[/IMG]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/pierscienie-do-uszu_-opal-krysztal-kwarc-howlit_-dla-bercika-alfa-do-8-iii-132539/#post11875527"]
[/URL][/quote]

Gonia jestem ;)
Ale Ty go kochasz:)

Ło Boziu a co to takie piekne i nie ma jeszcze domu?????? :crazyeye:

To rozumiem ze juz wsparcie finansowe nie bedzie potrzebne tak?
Jaka jest kwota miesieczna za ten hotelik?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Gonia jestem ;)
Ale Ty go kochasz:)

Ło Boziu a co to takie piekne i nie ma jeszcze domu?????? :crazyeye:

To rozumiem ze juz wsparcie finansowe nie bedzie potrzebne tak?
Jaka jest kwota miesieczna za ten hotelik?[/quote]
Wszyscy Go tu kochamy, bo jak nie kochać takiego Pięknisia..widzisz Aguś jak on patrzy na ludzia???To błaganie...o mizianie...:loveu:
Aguś..koszt hoteliku to 8 zł dziennie czyli ok 250 miesięcznie. TAką kwotę mamy już w deklaracjach. Jeszcze na pewno bedzie potrzeba pieniążków na tranport i na jakąs wyprawkę dla Alfisia..ale to juz nie jest zawrotna kwota i myślę, że na pewno sie "znajdzie":lol::lol:
Z takimi cioteczkami jakie siedzą na dogo...już jestem pewna, że nie ma rzeczy niemożliwych:multi::multi:

[quote name='Maszaberla']To teraz 2 rzeczy w takim razie:

1) jak bedzie potrzebny jakis grosik - oczywiscie dorzuce;)

2) dostane zdjecie Alfika ale takie dobre w duzej rozdzielczosci?
Jesli troche o mnie slyszalas to wiesz jak moge pomoc;)[/quote]
Hmm..no postaram sie wyprosić dziewczyny od Alfika o takie foteczki..ale o jaka rozdzielczosć chodzi??Wtedy chyba trzeba przesłać na maila, czy na PW też pojdzie taka rozdzielczość??
Byłoby cudnie...:loveu:
A jeśli chodzi o pomoc- to ok. Jak nam będzie brakowało do transportu- bedę pamiętała o Tobie i "zapukam" ponownie:loveu:
Tymczasem bede musiala się kontaktować chyba z Lidka...
BArdzo bardzo dziękuję:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Wszyscy Go tu kochamy, bo jak nie kochać takiego Pięknisia..widzisz Aguś jak on patrzy na ludzia???To błaganie...o mizianie...:loveu:
Aguś..koszt hoteliku to 8 zł dziennie czyli ok 250 miesięcznie. TAką kwotę mamy już w deklaracjach. Jeszcze na pewno bedzie potrzeba pieniążków na tranport i na jakąs wyprawkę dla Alfisia..ale to juz nie jest zawrotna kwota i myślę, że na pewno sie "znajdzie":lol::lol:
Z takimi cioteczkami jakie siedzą na dogo...już jestem pewna, że nie ma rzeczy niemożliwych:multi::multi:[/quote]

To teraz 2 rzeczy w takim razie:

1) jak bedzie potrzebny jakis grosik - oczywiscie dorzuce;)

2) dostane zdjecie Alfika ale takie dobre w duzej rozdzielczosci?
Jesli troche o mnie slyszalas to wiesz jak moge pomoc;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Hmm..no postaram sie wyprosić dziewczyny od Alfika o takie foteczki..ale o jaka rozdzielczosć chodzi??Wtedy chyba trzeba przesłać na maila, czy na PW też pojdzie taka rozdzielczość??
Byłoby cudnie...:loveu:[/quote]

Zdjecia duze, wyrazne, wielkosc 1-3 MB i dalej pomyslimy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Tak jest;) Lece spac Gonia, jutro znowu sie zamelduje na watku:)[/quote]
Suuuuper Aguś:multi::multi::multi:Oj..widzę, że Alfiś nasz zaczyna mieć niebywałe szczęście..TAkie cioteczki ma już na swoim wątku, że aż się tu goraco robi:loveu::loveu:ale to takk jest zawsze, że po burzy wychodzi słoneczko...no i coś mi się widzi, że powoli właśnie wynurza sie zza chmur..Oj, Alfik...a jak Ci już zaświeci..to dopiero będzie się działo...zobaczysz..domki się będą o Ciebie biły...jeszcze troszkę:multi::multi::multi::multi:

[quote name='zuzlikowa']Goniu kochana...tylko kilka pw rozesłałam:-(:-(:-(...zgredziała ja ,zgredziały komp i nie szło mi najlepiej!
Rozsyłać jutro...dzisiaj dalej?

Miłych i pięknych snów cioteczki!



[URL="http://www.picturesanimations.com/flowers/7/sha118.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/sha118.gif[/IMG][/URL][/quote] Cioteczko..bardzo dziękujemy za pomoc:loveu::loveu::loveu:Już chyba nie rozsyłamy więcej zaproszen, bo zobacz, co tu sie dzieje:loveu::loveu:JAkie cioteczki zawitały w "nasze progi"..Alfis nasz ma już zebrane w zasadzie deklaracje..a nawet w TV będzie jak dobrze pojdzie...no to już chyba lepiej być nie może:lol::lol:
Teraz tylko trzeba słać modlitwy, żeby miejsce sie zwolniło u Wiosenki jak najszybciej i Alfiś w drogę:multi::multi::multi::multi:
No..mogę juz iść spać naprawdę,a jeszcze przed snem zaproszę na wątek Sw. Franciszka..On już się postara o szybkie miejsce w hoteliku:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

;) Dobre serce ? :oops: Goniu - Ty cwaniaro ! ;)
Melduję się na wątku , myślę o Alfiku intensywnie....;)
Dziękuję za pw , będę tu zaglądać do Alfika i wspierać - jak będę mogła...:lol:
Mam dzisiaj problemy z dogo , bardzo powoli wszystko się dzieje a i z wejściem miałam problem , próbowałam kilka razy , znowu coś z serwerem ? :crazyeye:
Pozdrawiam Alfika ! :eviltong::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Gosiu....psinka faktycznie cudowna.Dzięki za zaproszenie na wątek. Na pewno prędko go nie opuszczę..... u Wiosny mam swojego psa ,więc bardzo się cieszę ,że jest nadzieja ,że spotkam tam tego uroczego kawalera. Odezwij sie na gg..... szczegóły przeslalam Ci na pw. Pozdrawiam Alfika i wszystkich obecnych na tym wątku.





.

Link to comment
Share on other sites

jak cudownie!to ja zaraz pisze do wiosny,ze deklaracje juz zebrane i,ze czekamy na miejsce:))Hebanek jedzie do wiosny jutro lub we wtorek:))kochane kazda z was tez zapraszam na hebankowy watek moze ktos tez by mogl wspomoc naszego czarnuszka jakimis ogloszeniami lub czyms jak juz do wiosny zawita:)w koncu pewnie sie tam z alfikiem spotkaja;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...