Jump to content
Dogomania

owczarki szkockie Collie (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Recommended Posts

  • Replies 922
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki dziewczyny,

poczytałam pochodziłam na różnych stronkach i znalazłam duzo informacji na ten temat, znajomy poprosił mnie o pomoc więc chyba ja narazie zajmę się tą pielęgnacją i gdybym miała jakieś pytania to mam nadzieję ze moge liczyć na waszą pomoc

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny,

poczytałam pochodziłam na różnych stronkach i znalazłam duzo informacji na ten temat, znajomy poprosił mnie o pomoc więc chyba ja narazie zajmę się tą pielęgnacją i gdybym miała jakieś pytania to mam nadzieję ze moge liczyć na waszą pomoc

pozdrawiam :fadein:

Bardzo chętnie pomożemy.

Jakby co szukajcie mnie pod numerem gg 3982457

Mój e-mail [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Yorkies, na mojej stronie www.collie.of.pl też jest trochę informacji o pielęgnacji, a jak masz jakieś pytanka, to pytaj, ostatnio pojawiło się na dogomani wiecej posiadaczy i miłośników kolaków, więc na pewno ci pomożemy :)

Xena, Jolly, Diana, Atomic przepiękne zdjęcia, ja na razie niestety nie mam aparatu i nie mogę zrobić Hackerowi nowych fotek :( Ale jak oglądam uśmiechnięte mordki waszych kolaków to uśmiech sam pojawia się na mojej twarzy, bo jak tu nie kochać takich cudownych psów :lol:

Link to comment
Share on other sites

Patt masz sliczniutki bannerek :D A Atomic wcale taki sliczny nie jest!! On tylko na zdjęciach ładnie wyglada:)

To mają z Limbą cos wspólnego....acha.......trzymajcie kciuki za Limbe w Opolu.Ma jedną konkurentkę i modlę się o CWC dla niej.....hehehe

Link to comment
Share on other sites

Dawno mnie nie było, bo ostatnio z czasem, a raczej jego permanentnym brakiem mam problemy :(

A Atomic i Diana śliczni oboje, więc proszę mi tu nie bluźnić :nono: Za wszystkich wystawiających się na pewno będziemy bardzo mocno trzymać kciuki :)

Diana, no co jak co, ale rodzinkę mamy przepiękną :D A Jolli naprawdę pięknie wyrósł, dopiero był małą kuleczką, a już z niego taki kawał chłopa z piękną szatą się zrobił :o A masz jakiś kontakt z obecnymi właścicielami Axela i pozostałych szczeniąt, jak się prezentują ?

Link to comment
Share on other sites

Dawno mnie nie było, bo ostatnio z czasem, a raczej jego permanentnym brakiem mam problemy :(

A Atomic i Diana śliczni oboje, więc proszę mi tu nie bluźnić :nono: Za wszystkich wystawiających się na pewno będziemy bardzo mocno trzymać kciuki :)

Diana, no co jak co, ale rodzinkę mamy przepiękną :D A Jolli naprawdę pięknie wyrósł, dopiero był małą kuleczką, a już z niego taki kawał chłopa z piękną szatą się zrobił :o A masz jakiś kontakt z obecnymi właścicielami Axela i pozostałych szczeniąt, jak się prezentują ?

No Axis i Lili beda wystawiani w Łodzi w klasie młodzieży(jak to szybko zleciało...)...ale z właścicielami Axela(Best Baby 2003 :wink: ) nie mam żadnego kontaktu.... :cry:

Ach...no a Jolly i Limba będę na wyatwie w Opolu :D........Dartek bedzie z Jollym w klasie....

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny musze się wam pochwalić że całkiem nieźle sobie poradziłam jak na 1 raz przy collie :wink: Wykąpałam pieska w szamponie Iv San Bernard bananowym do szorstkowłosej sierści (mam nadzieję że dobry wybór)a potem nałożyłam balsam także tej firmy nio i oczywiście wysuszyłam i dokładnie go wyczesałam :wink: Podciełam mu też sierść wokół poduszek i poleciłam jego właścicielowi dokładne czesanie 1 w tygodniu i 2X w tygodniu za uszkami :D Mam nadzieję że nie popełniłam jakis dużych błędów jak byście mogły to możecie mi podpowiedzieć co jeszcze można robić przy takim psie :) Ja w czerwcu idę na kurs strzyżenia i pielęgnacji psów obejmujący wszystkie rasy więc taki "trening" dobrze mi zrobi :wink: :D Jeszcze raz dzieki

pozdraiwam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

No i super się spisałaś.Ja tylko radziłabym za uszkami czesać 2 x w tygodniu(tak jak napisałaś), ale całego psa raczej 1 w miesiacu... :roll:

Niestety gdy collie czeszę się za często to gubią one bardzo duzo włosa(sprawdzone na błędach...)i nie wyglądaja zbyt atrakcyjnie na wystawach....

Pozdrawiam i powodzenia na kursie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za radę Diana14,

Polecę koledze żeby jednak całęgo psa czesał rzadziej- pewnie się ucieszy :wink:

Ale tak ogólnie to trudno mi się przestawić bo moje yprki czesać musze codziennie i wydawałoby się że takiego kolaka też a tu prosze raz na miesiąc :D Ale cieszę się że się trochę przez to poidszkoliłam, wolę nie myślec ile wyniosę z tego kursu :wink:

pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Yorkies.Ucz się ucz.Ja ile bede mogła to pomogę.Sama jeszcze wiele musze się nauczyć.

A teraz wieści z Opola.

W psach klasa młodziezy I miejsce, złoty medal i tytuł Zwycięzca Młodziezy wygrał mój kochany Jolly :lol:

Zaraz po nim równie piękny Dartek, z II miejscem i srebrnym medalem.

Limba miałą jedna konkurentkę, o dwa lata straszą ale wcale nie taka rewelacyjną... :wink: No i musiał nam sie przypałętać asystent który stwierdził, że Limba jest za gruba i wywalił ja na II lokatę.Więc wróciliśmy tylko ze sreberkiem.... :roll:

A teraz czekamy niecierpliwie aż Jollasek skończy Mł.Ch.Pl..... :lol:

Dwa wnioski z krajówki pójdą(mam nadzieję) jak z płatka...

Pozdrawiam

Diana

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...