Jump to content
Dogomania

owczarki szkockie Collie (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Recommended Posts

  • Replies 922
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dianuś

Ale jakby to był bannerek , a nie obrazeczek to by się na nim łapka wyświetlała :niewiem:

baner jest w macromedia flashu wykonany i dlatego się łapka nie pokazuje.....

Ale porobimy jeszcze trochę prostsze....i brzydsze :cry: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dianuś

To wyślij mi mailem ten bannerek, bo ze strony ni w ząb idzie ściągnąć :wink: Wtedy dam go na swoją stronę, przy okazji dam bannerek ze strony Jollego :wink:

dobra Justysia!

zaraz Ci podeślę.

Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

Cześć Dziewczyny :-)

Diana - jeśli możesz być teraz na Gadu-Gadu to podeślij mi numer,

może jakoś pomogę z tym "obrazkiem" - czy to chodzi o umieszczenie go tak ja ja teraz umieściłam na dole to zdjęcie Dartka???

Poza tym moim zdaniem nawet jeśli Justynka umieści "obrazek" na jakiejś stronie to i tak to Diana musi sobie go wprowadzić do swoich ustawień w profilu (bo chyba nikt inny do prywatnego profilu nie wejdzie ;-))

Pozdrawiam serdecznie i jestem do 20:00 do dyspozycji :-)

Link to comment
Share on other sites

Czesc Diana , a moze chcesz zdiecia Urmela :)

Pzdr @ll

Daniel

Sorki.......nie zauważyłam tego posta i od początku wszystko przegrzebałam żeby go znaleźć :lol:

Jasne, że chce zdjęcia Urmela i jeszcze Karolka, Amona, Myszy, Tośki i oczywiście twojej Pimkówy :lol:

Mozesz mi przysłać na maila też: [email protected]

Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam w miłym gronie :)

Jak nadrobie pozostałe stronki to coś napisze :) nie wiem czy wklejałyście fotki, ale chętnie zobaczę nowe. Numerki GG też mile widziane.

Pozdrawiam

Aga

Ja i Xena wklejałyśmy fotki.

Ale nie wiem gdzie sa.

Mój nr gg 3982457

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ślicznie porusł futerkiem....

to fakt,odroslo mu troche futro

i uszki cudne ma!

hehe,no niezupelnie :roll: w czasie sesji zdjeciowej mial podklejone uszy guma :o niestety podklejanie i masowanie niewiele daje w tym wieku,wiec chyba najlepsza rzecza,jaka moge zrobic,to dac Dinkowi spokoj i (jak rodzice twierdza)przestac go"meczyc"...

Limbusia jak zwykle piekna :D widze,ze siersc tez jej juz odrosla...

Link to comment
Share on other sites

No Limbie też troche odrosło na szczęście........

To wiesz jak zrób z uszkami???Monika to wymysliła....na noc obklejaj uszki takimi plastrami(dostęone w aptece).Kupuje sie je w rolkach a wygladaja jak papierowe.Nie wyrywają futerka ani nic.

Atomic!Witamy w gronie dogomaniaków i zapalonych colliemaniaków.....hehehe

Link to comment
Share on other sites

To wiesz jak zrób z uszkami???Monika to wymysliła....na noc obklejaj uszki takimi plastrami(dostęone w aptece).Kupuje sie je w rolkach a wygladaja jak papierowe.Nie wyrywają futerka ani nic.

chyba kazdy plaster wyrywa choc troche futerka :hmmmm: ,ale dzieki za rade-na pewno sprobuje

Ja rowniez witam nowego milosnika collie :wink:

strone Atomica juz nie raz odwiedzalam-piekny pies !!!

Link to comment
Share on other sites

witam miłośników i posiadaczy owczarków szkockich collie.

Ja coprawda (jak widac na emblmacie) mam yorki ale piszę tutaj ponieważ mój znajomy ma właśnie psa tej rasy. Jest to dwuletni sniady pies. Właśnie ten znajomy poprosił mnie o rady dotyczące pielęgnacji psa tej rasy, poniewa on nie ma o tym zbytnio pojęcia, ale chce się poprawić, dlatego pisze tutaj z prośba o jakieś materiały, informacje, lub linki do stron gdzie jest jakoś dokładnie opisana podsatwowa pieęgnacja psaów tej rasy. Z góry dziekuję i pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...