Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już jestem.
Zaraz zrobię rozliczenie.
Co do chętnych
!
1) dziewczyna, która idzie na studia do Poznania. Miała psa, ale wpadł pod samochód. Zakochała się w Kostku i chce go adoptować. Podróże z Poznania do rodzinnego domu - najpewniej pociągiem. Mieszkanie wynajmowane. Jest teraz za granicą i jak wróci we wrześniu chciałaby odwiedzić Kostka
2) Pan, który ma amstaffkę też z Bogatyni. Mieszka w Ostródzie i mógłby jechać z nią aby psy się poznały. Jutro zadzwonię do pana Marka i ustalę co z tą amstaffką. Ponoć łagodna do wszystkich psów, kotów itp.
Pan ma 35 lat.

Link to comment
Share on other sites

Już piszę!
Rozmawiałam z panem Markiem. Powiedział, że psy musiałby się spotkać i trzeba by sprawdzić jak zachowują się do siebie na spacerze.
Nie mówi nie, ale najpierw konfrontacja.
Sunia tego chętnego pana nie jest od Pana Marka (przynajmniej on nie kojarzy).
Potrzebuję w takim razie kogoś do wizyty p/a w Ostródzie.
Zaraz powysyłam zapytania, ale jeśli ktoś z Was zna kogoś z tych okolic, to też bardzo proszę o kontakt.

Jeśli chodzi o bezpośredni kontakt do mnie to piszcie na: [email][email protected][/email]
Moja skrzynka na dogo nie odbiera wiadomości mimo, że ją wyczyściłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Super! Jestem ciekawa co na to wszystko Kostek ?[/QUOTE]

Chyba nic.......... bo jak wspomniałam o wizycie p/a, to pan powiedział, że musi całą sprawę jeszcze raz przemyśleć i jak coś to się do mnie odezwie...
Został jeszcze ten Poznań - ale należałoby go dokładnie prześwietlić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Chyba nic.......... bo jak wspomniałam o wizycie p/a, to pan powiedział, że musi całą sprawę jeszcze raz przemyśleć i jak coś to się do mnie odezwie...
Został jeszcze ten Poznań - ale należałoby go dokładnie prześwietlić.[/QUOTE]

Jestem z Poznania, i mogę pomóc w wizycie PA, o ile nie sa to okolice, bo ja bez samochodu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...