Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

[quote name='kkasiiiar']Zapisuje moje 10 zl jednorazowo ktore dalam na Strika przekazuje na Kostka jak juz wspomnialam winter7 :)[/QUOTE]

Serdecznie dziękujemy!!! :loveu: Jak tylko rozstrzygniemy casting na księgową, to porozsyłamy numer konta

[quote name='understandme']porozsyłałam dzisiaj ile mogłam, zobaczymy jaki będze odzew. Na weekend też siądę będę rozsyłać.[/QUOTE]
Dziękuję! Cudowna jesteś.:multi:

[quote name='Bonsai']Zapiszę sobie Kostka. :)[/QUOTE]
Bonsai dzięki za obecność. :lol:
[quote name='chita']ja tez jestem:)[/QUOTE]
Bardzo się cieszę!!!! :p

[quote name='alice midnight']
Jesli znalazłybyście mu dt/hotel w okolicach Warszawy, mogę polecić behawiorystę Pana Grzegorza Dudę i Piotra Wojtkowa.
Z mojej strony w tej chwili nie mogę zadeklarować pomocy finansowej, ale doraźnie mogę robić bazarki.
Poszukać dogomaniaków którzy są za pan brat z astami.
Psiak już ogłoszony w FundacjiAst? A nadzieja Amstaffa?
[/QUOTE]

Niestety nikt nie weźmie Kostka na tymczas, bo on akceptuje tylko wybrane osoby.
Będziemy bardzo wdzięczni za bazarki.:multi:
Jeśli byłabyś w stanie podrzucić go do tych fundacji to byłoby świetnie. Kostek nie jest pod skrzydłami żadnej Fundacji ( nie wliczając Psiego Anioła)
I ASTolubni bardzo mile widziani!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem na zaproszenie, niestety nie mogę wesprzeć finansowo ponieważ już sama nie wyrabiam, lecz służę radą i ogłoszeniami. Porozsyłajcie zaproszenia do osób kochających bulle, można je znaleźć na wątkach bullowatych z różnych schronisk oraz pojedynczych bullowatycha(np. na wątku krk bullowatych czy pojedynczych psiaków z naszego schronu)

Link to comment
Share on other sites

Ja wstrzymałabym się z ogłaszaniem do adopcji. On nie jest jeszcze gotowy. Ale wsparcie na hotel bardzo by się przydało. Dlatego można zrobić wydarzenie na fb, ale nie wczuwałabym się w opisywanie jego agresji. Bo to będzie się za nim ciągnęło przy późniejszych ogłoszeniach.
Może ktoś, kto układa ogłoszenia mógłby napisać jakiś chwytający za serce tekst.
UBOCZE chyba pisze teksty (mam nadzieję, że dobrze kojarzę), Plina...
Nie wiem, znacie kogoś?

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem beznadziejna w pisaniu ogłoszeń, co do wzmianki o agresji, warto ubrać to w ładne słowa, że np. nie każdego akceptuje, lub że tylko do niektórych ludzi lubi itp., przepraszam ale nie przeczytałam całości, więc opieram się na skrawkach które przeczytałam

Link to comment
Share on other sites

Zaproszono mnie . Jestem,ale nie wiem ,na co się mogę przydać.Kasy brak ,bo za duzo watków próbuje ogarnąć. Piesek jest super ,tylko dom musi mieć odpowiedni. Ja mam psa ,którego boją się wszyscy sąsiedzi,chodzi w kagańcu ,bo nigdy nie wiem jak zareaguje na ulicy. Choć w tej chwili jest już duzo lepiej niż rok temu. Nie toleruje psów ,ale jak już się zaprzyjażni ,to jest super kolegą. Lękliwy .Wszystkiego się boi ,ruch uliczny go przeraża,kazdy stukot ,hałas .

Kostek powinien byc jednym psem jednego pana(i).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']jestem na zaproszenie, już słyszałam o Kostku na wątku Strika:)
zapisuję, jutro poczytam i zobaczymy co da się zrobić:)[/QUOTE]

[quote name='Javena']Zaproszono mnie . Jestem,ale nie wiem ,na co się mogę przydać.Kasy brak ,bo za duzo watków próbuje ogarnąć. Piesek jest super ,tylko dom musi mieć odpowiedni. Ja mam psa ,którego boją się wszyscy sąsiedzi,chodzi w kagańcu ,bo nigdy nie wiem jak zareaguje na ulicy. Choć w tej chwili jest już duzo lepiej niż rok temu. Nie toleruje psów ,ale jak już się zaprzyjażni ,to jest super kolegą. Lękliwy .Wszystkiego się boi ,ruch uliczny go przeraża,kazdy stukot ,hałas .

Kostek powinien byc jednym psem jednego pana(i).[/QUOTE]

Dzięki za obecność :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']
Może ktoś, kto układa ogłoszenia mógłby napisać jakiś chwytający za serce tekst.
UBOCZE chyba pisze teksty (mam nadzieję, że dobrze kojarzę), Plina...
Nie wiem, znacie kogoś?[/QUOTE]

florentynka pisze piękne teksty!

Ja też bym się wstrzymała z jego ogłaszaniem, on nie jest póki co adopcyjny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']Tylko że Kostek ma ok 5 lat teraz i z tego co pisała Winter ma problemy z agresją do niektórych ludzi i psów, a tego nie ma w pierwszym poście ;)[/QUOTE]

Pierwszy post od chyba 2008 roku nie jest wgl aktualizowany, ani razu nie był edytowany, by wkleić nowe wieści o Kostku.
Na pewno kto niedługo będzie u Kostka albo chociaż wie o nim tyle ile się powinno wiedzieć, to pewnie da wieści, które byłyby potrzebne. :)

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam cały wątek:) mało tego jak na taki okres czasu... ale spoko trzeba działać, z tego co wiem to Strike mial być w TV z behawiorystą, może byśmy zamisat niego Kostka dali:)? co Wy na to? a po 2 moim zdaniem dt byłby wskazany.... przeraziło mnie to że bardzo rzadko wychodzi na spacery bo się cieszy... jakma się nie cieszyć jak tak rzadko wychodzi się wyhasać. Wujek który się wypowiadał na temat Kostka, żeby go wziął itd gdyby nie kot, to wątpie aby nas ściemniał co do zachowania psiaka. Widzi goczesto i ma z nim bardzo dobry kontakt, możliwe jest też to że to właśnie jego akceptuje:) też tak może być, ale to potwierdza moje zdanie że trzeba go wysłać do dt aby się przyzwyczajał, aby można z nim pracować bo nie ukrywajmy że w Azylu jest dużo psiaków i na pewno nie mogą sobie pozwolić na poświącanie więcej uwagi dla naszego Kostka:)
widzę to tak:
po pierwsze trzeba uaktualnić opis Kostka w pierwszym poście
2 wydarzenie na fejsie że zbieramy kase na resocjalizację
i szukanie dt co wiąze się z zbieraniem kasy:)
mamy trochę ułatwioną sprawę że duzó kasy przejdzie z Strika... ja na dobry początek daje 20 zł stałej

Link to comment
Share on other sites

Zioberek - DZIĘKI!!! :)
W sumie to dobry pomysł z tą podmianką Strike'a na Kostka.
Wyślę mail'a z zapytaniem. Tylko będzie potrzebny ktoś z Azylu, kto mógłby pojechać na spotkanie.
Jutro z samego rana zadzwonię do Azylu.
Understandme odwalasz kawał dobrej roboty. Bardzo dziękuję.
Zaraz napiszę do Florentynki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...