Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='oddechmotyla']Witam , piękny ten Kostuś... porobię mu ogłoszenia tylko dobrze byłoby wiedzieć czy jest kastrowany, szczepiony i chipowany ??? Jak trafił do Azylu ? a i jeszcze numer tel do jednej osoby która ma najczęstszy kontakt z Kostusiem :)[/QUOTE]

Jak ja go ogłaszałam, jeszcze w lipcu, to pod takim tekstem i z takimi danymi.
"Kostek to młody, 5 letni pies, mix amstaffa, ale drobniejszej budowy. Pełen energii, niekończącej się radości, zawsze gotowy do działania. Uwielbia spacery i zabawę. Kocha patyki, butelki i wszystko inne, czym da się bawić, włącznie z szarpaniem smyczy. Zna podstawowe komendy i jest karny. Nie przejawia żadnej agresji w stosunku do ludzi, lubi być przytulany, nadstawia brzuszek do głaskania, natomiast nie toleruje psów. Posłuszny, ale ze względu na swoją siłę nie może być w domu z małym dzieckiem. Jest wykastrowany i gotowy do adopcji.
Znajduje się w Azylu pod Psim Aniołem w Warszawie- Falenicy.

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel: 500-493-942
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel: 504-226-339"

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś chce się poczestowac Kostusiowym bannerkiem?

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/124369-Kostek-%C5%82agodny-Mix-ASTa-w-Psim-Aniele.-Szukamy-domu%21"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/44/kostek1.png[/IMG][/URL]

[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3873/kostek2.png[/IMG]

[IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4274/kostek3.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu rozmawiałam z pracownicą Azylu o Kostku.
To nie jest "łagodny" mix amstaffa.
Kostek jest bardzo trudnym przypadkiem. DUŻO gorszym niż Strike.
Kostuś akceptuje tylko kilka osób. Inne chce atakować. To samo dotyczy psów. Nie wpuszcza pracowników do boksu. Pilnuje wszystkiego: patyków, misek, nawet swoje odchody.
Najpierw trzeba popracować nad jego psychą, a dopiero później ogłaszać. Takie jest moje zdanie.
Ale jestem chętna do pomocy.

Link to comment
Share on other sites

A może wysłać go do tej Bogatyni. Nie likwidowałam kolejki dla Strike'a i pewnie w ciągu miesiąca byłoby miejsce dla Kostka. To 400zł miesięcznie. Ok 200zł deklaracji przeszłoby prawdopodobnie ze Strike'a.
Choć z drugiej strony Kostek jest już tyle lat w Azylu, że pewnie traktuje go jak swój dom. Boję się tylko czy jego zachowania nie pogłębią się po przeprowadzce.
Może zadzwonię do pana Marka i zapytam, czy zająłby się Kostkiem. Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

2 lata zajmowałem się tym psem pracując w schronisku i gdyby nie to, że jeszcze nie mieszkam na swoim i posiadam kota w domu byłby już ze Mną. Najfajniejszy pies, który się tam znajduje. Co do minusów - to nie przepada za kotami i innymi małymi szczurkami, z psami żeby się dogadał kwestia cierpliwosci i szkolenia ( w końcu psy to zwierzęta stadne), generalnie nie zwraca na psy uwagi i zachowuje się jak pies, jednak jak się nakręci i włączy mu się amstaf to kto wie, trzeba nad tym popracować ale niestety nie w warunkach schroniskowych. Dlatego w sobotę jedziemy z Asia Ch. porobić trochę jego aktualnych zdjęć, i ostatecznie wyreklamować go do stałego domu albo zebrać ludzi którzy łącznie z nami zdeklarują się dofinansować mu pobyt w hotelu, który po tylu latach spędzonych w azylu bardzo Mu się przyda. Ogólnie jest psem pogodnym uwielbia się bawić jak to każdy bull, co pomogło Mi z jego szkoleniem, bardzo łatwo się uczy i jest bardzo karny. Kolejnym minusem jest obrona żarcia ale wydaje Mi się, że to błahy problem, który rozwiąże każda osoba która jest asertywna spokojna i miała już kiedyś czworonoga w domu :) Tyle na razie C. D . N.

Link to comment
Share on other sites

Ja rozmawiałam właśnie z panem Markiem z Bogatyni. Chętnie zajmie się Kostkiem. Być może uda się go wcisnąć jeszcze w tym roku. Pan Marek pracuje metodami pozytywnymi.

Tu jest wątek Borysa, który trafił do Bogatyni:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/198872-Borys-w-typie-Pit-bulla-pojecha%C5%82-do-nowego-domku-!-Powodzenia-!-%29[/url]

Ja mogę przenieść swoją deklarację ze Strike'a. (100zł/mc)
Zapytam na wątku Strike'a kto chciałby wesprzeć Kostusia.

Link to comment
Share on other sites

Czy Kostek ma jakąś księgową?
Kto podjąłby się tego?

Z dobrych wieści:
Od Strike'a przechodzi póki co [B]135[/B]zł :loveu:(spadek 35zł, Aida 100zł) + [B]fanty na bazarek[/B] (Martika&Aischa). :loveu:
Swoją stałą deklarację również przeniosła Ladymonia0610 - [B]10 zł[/B]:loveu:
No i moja deklaracja stała [B]100[/B]zł.
Understandme czy mogłabyś porozsyłać wątek z prośbą o deklaracje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']Jutro mogę porozsyłac, poza tym weekend tez moge na to poświęcić, a masz może jakiś gotowy tekst? Czy sama mam wymyslić ;)?[/QUOTE]

Jak by Ci się chciało??? ")
Ja teraz wysyłam zapytania o deklaracje od Strike'a i głowa mi już pęka od komputera :(

Link to comment
Share on other sites

Cześć, jestem tu z zaproszenia [B]understandme[/B]
Niestety nie jestem ani kasiasta, ani znajomości nie mam...
Mogę powiedzieć tylko, że pamiętam Kostka...już dwa lata temu wolontariusze mówili o jego problemach, wydaje mi się, że to nie będzie taki łatwy orzech do zgryzienia jak pisze [B]M0j0_J0j00[/B]. Dobrze, że coś pozytywnego zaczyna dziac się na wątku.
Takiego psiaka na pewno nie można wydac do adopcji.
Jesli znalazłybyście mu dt/hotel w okolicach Warszawy, mogę polecić behawiorystę Pana Grzegorza Dudę i Piotra Wojtkowa.
Dają duże zniżki dla psiaków Fundacyjnych.
Z mojej strony w tej chwili nie mogę zadeklarować pomocy finansowej, ale doraźnie mogę robić bazarki.
Poszukać dogomaniaków którzy są za pan brat z astami.
Psiak już ogłoszony w FundacjiAst? A nadzieja Amstaffa?

Pozdrawiam Ciepło Ekipę z Psiego Anioła, chociaż nie wiem na ile jeszcze są tam "starzy" wolontariusze ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...