Jump to content
Dogomania

Boze Narodzenie 2009. Podziekowania na ostatniej stronie


Jola_K

Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie śledzą wątku od początku, ale widzę, że może tutaj dostanę informację.

We wrześniu zmarł mój dziadek, zostały jego rzeczy - ubrania. Babcia chce je oddać potrzebującym. Jeśli macie kogoś kto potrzebuje męskich ubrań proszę o kontakt:
[email][email protected][/email]

Numer tel mogę podać na PW, bo nie wiem czy tutaj wolno.

Z góry przepraszam za offtopa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania&Rudy']Dziewczyny, chciałabym się dołączyć, poproszę o adres do wysłania paczki, mam sporo kosmetyków, nowych, chętnie oddam, bo ja używam tylko swoich sprawdzonych, a często dostaję jakieś inne, no i przejrzę czeluści garderoby, pewnie znajdą się i nowe ciuszki :)[/QUOTE]

[quote name='vanili']ja z chęcią wyślę ubrań trochę, i pewnie coś jeszcze dorzucę. Poproszę o adres jeśli mogę. Pozdrawiam:)[/QUOTE]

juz wysylam pw, dziekuje

Link to comment
Share on other sites

zmienil sie tez plan wyjazdu i powrotu z Warszawy

ze wzgledu na sprawy prywatne wyjezdzam w poniedzialek po poludniu i wracam juz we wtorek wieczorem lub najpewniej w srode rano

przeorganizuje wiec odbior darow w warszawie, kolo Rawy i w Tychach

spisze sobie do was kontakty - i ustalimy wszystko indywidualnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']my jutro z ladySwallow przygotujemy paczkę do nas:-)
coś dla psiaka na gwiazdke tez dam:-)[/QUOTE]

dziekuje!

[quote name='giselle4']Jolu,Dzierzoniow to ja :)[/QUOTE]

[quote name='Gosia121']Jolu a Tarnowskie Góry to ja[/QUOTE]

no i znalazlam was :)

ja nadal ich nie rozpakowalam, przed chwila do domu wrocilam
ciezki dzien :(

jutro mam byc u staruszki z karma dla kotow i psa to dostarcze rowniez te rzeczy od was
bardzo dziekuje w imieniu tych kobiet :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dopiero znalazlam ten watek.
Calego watku jeszcze nie przeczytalam, kilka pierwszych stron zaledwie.
Moze zle szukalam, ale w jakim wieku jest dziewczyna? Rozmiar 40?
Na 1 stronie sa wymienione dwa leki na astme. Jakich jeszcze uzywa?
Wazne tez w jakich dawkach. Ja wykupuje te leki dla siebie i...wrzucam do szuflady, a zyje dzieki Berotecowi.

[SIZE=1]Pomylily mi sie Jole,...czas na urlop od netu chyba ....[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Dopiero znalazlam ten watek.
Calego watku jeszcze nie przeczytalam, kilka pierwszych stron zaledwie.
Moze zle szukalam, ale w jakim wieku jest dziewczyna? Rozmiar 40?
Na 1 stronie sa wymienione dwa leki na astme. Jakich jeszcze uzywa?
Wazne tez w jakich dawkach. Ja wykupuje te leki dla siebie i...wrzucam do szuflady, a zyje dzieki Berotecowi.

[SIZE=1]Pomylily mi sie Jole,...czas na urlop od netu chyba ....[/SIZE][/QUOTE]

witaj
dziewczyna jest wwieku 33lata, rozmiar ok 40

jesli chodzi o leki to musze sie dopytac, bo na te chwile nie umiem odpowiedziec jakie leki jeszcze polyka

dzisiaj zawoze do niej 2 paczki , ktore odebralam w warszawie, wiec sie dopytam

dziekuje Jo37 ktora zorganizowala ten odbior przesylek :iloveyou:

paczki byly od Lulki i Jo37 wlasnie :)

wczoraj wrocilam pozno, wiec dopiero dzisiaj zawioze wszystko pod wlasciwy adres

w paczkach jest zywnosc, ubrania, proszek do prania, mydla, myjki do garow, drobiazgi dla dziewczyny, zeszyty, kredki i inne materialy szkolne... sa tez podarunki swiateczne - to poczeka u mnie do wigilii :)

dziekuje!

do odebrania mam na pewno jeszcze 2 paczki, od izydorki i Miodalik (z miau)

Link to comment
Share on other sites

Ja też chętnie pomogę, sama mam niepełnosprawnego syna i nie wyobrażam sobie co bym zrobiła gdybym znalazła się w takiej sytuacji jak matka tej dziewczyny, która wychowuje ją sama i do tego w takich warunkach. Niestety nie mam zbyt wiele czasu żeby robic zakupy ze względu na rehabilitacje Igorka dlatego jeżeli jest jakieś konto na które można przesłać pieniądze to bardzo proszę wyślijcie mi je na PW, na pewno coś wpłacę dla rodzinki i zwierzaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']Ja też chętnie pomogę, sama mam niepełnosprawnego syna i nie wyobrażam sobie co bym zrobiła gdybym znalazła się w takiej sytuacji jak matka tej dziewczyny, która wychowuje ją sama i do tego w takich warunkach. Niestety nie mam zbyt wiele czasu żeby robic zakupy ze względu na rehabilitacje Igorka dlatego jeżeli jest jakieś konto na które można przesłać pieniądze to bardzo proszę wyślijcie mi je na PW, na pewno coś wpłacę dla rodzinki i zwierzaków.[/QUOTE]

dziekuje za pomoc
zaraz wysylam pw

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Spójrzcie na tą rodzinę i może chociaż odrobinę serca i tutaj ktoś otworzy. Tam bieda aż piszczy. Ta chora i przez los pokrzywdzona dziewczyna nieśmiało pyta Jolę K czy w tym roku Mikołaj do nich zajrzy. Sprawmy im w święta odrobinę radości Jola sama nie udźwignie wszystkiego[/B]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...