Jump to content
Dogomania

TRENCIN 24-25.01.2009r.


Diana14

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Ja nic nie zapisuję na dysku, po prostu wchodze na spis wystawców i następnie:
Edycja
Znajdź (pojawia się tabelko-rubryczka)
w polu "Znajdź:" wpisuję szukany numer
i klikam w "Znajdź następny"
Wyskakuje mi dany numer. Czasami ten numer pojawia się np. w adresie lub w innym numerze startowym (np. nr [B]232[/B], pojawia się w nr 1[B]232,[/B] 2[B]232[/B] itp.). Ale wtedy trzeba klikasz aż znajdzie się szukany nr startowy.

[B]Maks i Spark [/B]- dasz radę odnaleźć ten jeden brakujący numer konkurencji?


Pzdr.[/quote]

[FONT=Tahoma][FONT=Times New Roman]Asiu jak tak robię zazwyczaj, ale teraz mi nie działa:placz:..brakuje mi tylko nr 386 (resztę mam)[/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma][FONT=Times New Roman][/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma][FONT=Times New Roman]Ania[/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no proszę :) i ja juz znam cala swoja staweczke :multi: nie powiem ze adrenalina chyba osiagnie zenitu :evil_lol: poniewaz myslalam ze jedna osoba zlituje sie i psa 23 mies da do klasy otwatej lub ch ale nie - bedziemy z moim szczylkiem konkurowac w posredniej :cool3:

ach juz nie moge sie doczekac tych emocji no i kurde porazki :eviltong: no ale moze dwa inne beda bronic honoru rodziny :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja nie wiedziałam, jakie psiaki bierzesz; może "coś" od Rodziców wzięłaś...[/quote]

Ależ skąd!
Podpisaliśmy intercyzę :lol:

[quote name='Maks i Spark'][SIZE=1]ps. ostatnio widziałyśmy się przelotem w Wilnie:p[/SIZE][/quote]

Bo Świat taki tycisieńki jest ;)

[quote name='panienkabubu']A u Was jak?[/quote]

U nas tylko 9 Husky, w tym.... 8 z Polski :mdleje:
To się nazywa "jeżdżenie za granicę" :grab:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']pytanie do bedacych juz w trencinie???
czy duzo jest stoisk??[/quote]
Oszałamiających ilości stoisk nie widziałam, ale troche jest. Natomiast ceny sa - wg mnie - wyższe niż się spodziewałam (byłam w 2008 r.). W tym roku ceny mogą byc jeszcze ciutke wyższe, bo... euro...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']To nie znaczy, że tak łatwo go oddamy :mad::mad:[/quote]

Stawka rudych nie jest zbyt imponujaca ale 18 szt. to tez nienajgorzej.
Mam nadzieje ze moja trojeczka tez powalczy:)
Juz nie mozemy sie doczekac, szkoda Talagia ze na roznych ringach jestesmy ale mam nadzieje ze blisko i bedziemy sie wspierac dopingiem:)
Moje potwory maja przed soba 30 psow wiec licze ze przy dobrych wiatrach kolo 11:30-12:00 wskoczymy na ring:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Rzeczywiście mamy kilka ringów od siebie :( ale przed nami jest okolo 40 psów, więc myśle, ze zdarzymy sobie stworzyć atmosfere wystawowa do tego czasu i jakos szybciej to zleci ;)

My juz nie mozemy sie doczekać :loveu:[/quote]

No atmosferka musi byc najlepsza pod sloncem :) w koncu polskie swetry gora:)
A tak wogole to ja juz bym pojechala bez czekanie jeszcze te 9 dni, tylko nie wiem co na to by moj chlopak powiedzial bo wlasnie panna do niego przyjechala:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...