Jump to content
Dogomania

Buldożki i Buldogi do Adopcji - wątek zbiorczy !!!!


lavinia

Recommended Posts

a nie boisz się,że pixi albo dixi są agresywne?

po tym psiaku widać,że jest agresywny,sam sobie wyrwał taką dziurę w głowie:roll:

słuchaj my szukamy domów dla psów takich,które chcą psa dlatego ,że jest to właśnie ten pies,przyjaciel,który czekał na wybraną osobę,a ta osoba czekała na niego.
taka osoba potrafi w buldozich oczach wyczytać historię ich życia
taka osoba wie,że to właśnie ten pies a nie inny będzie jego towarzyszem
to nie sklep
ty szukasz dla siebie psa,małego,ślicznego i za darmo
my szukamy dla psów domu,gdzie będą bezinteresownie kochane,nawet jeśli będą stare,chore,i nieładne.
ja wzięłam suczkę starszą,chorą,którą widziałam tylko na jednym małym zdjęciu,bo to było właśnie to-czekałam na taką właśnie sunię a ona na mnie.dla mnie twój sposób pisania i dopytywania się o psa jest nie do przyjęcia i póki mam w adopcjach buldożków cokolwiek do powiedzenia,mówię NIE dla osób poszukujących buldożka w taki sposób.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]Louisa [/B]kogo Ty szukasz? Pixie i Dixie, potem Buba (nawet pisałaś od mnie maila z propozycją odwiedzin) a teraz nawet na niego nie odpisujesz tylko interesujesz się Kubusiem?Czegoś nie rozumiem. To nie jest sklep z pieskami, a jednak chodzisz i oglądasz, wybierasz i przebierasz. Piszesz, ze chcesz się spotkać - po co?[B]
Nie jesteś zdecydowana - to jest dogomania, tu szukamy domów psom w potrzebie, to nie giełda, gdzie przyjdziesz i będziesz przebierać.

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[U][B]Nie robie z tego wątku zadnej giełdy, bo jesli chcialabym psa kupionego to wlasnie tak bym zrobila... i taki byl poczatkowy zamysł, lecz przyszło mi do głowy ze moge jakiegos kundelka przygarnac i okazalo sie ze buldogi tez są do przygarniecia, a wiec jestem zainteresowana kazdym z nich... Co prawda najbardziej zainteresowaly mnie pixie i dixie nie dlatego ze małe lecz mają to coś w oczkach i naprawde wygladaja jak moje wymarzone. Zainteresowala mnie takze buba, z ktorą chce sie zobaczyc... mimo ze nie jest ani mloda ani zdrowa ani otwarta na ludzi(podobno) przeczytalak kupe wątkow o niej jednak mysle ze to ciagle nie to-wiec trzeba sie spotkać. A to zle ze porobuje sie dowiedziec o paru jeszcze pozostalych ?! Uwazam ze kupno lub adopcja psa nie jest takie hop siup i ja i pani pod ktorej piesek jest opieka musimy sie do siebie przekonać. I rozumiem panstwa oburzenie ale naprawde, zle na to sporzjeliscie. Nie chce brać psa, ktory po jakims czasie okaze sie dla mnie agresywy lub stanie sie coś kiedy nie bede dawala sobie z nim rady-jak i on ze mna... chce by to wszystko bylo w jakis tam sposob przemyslane, bo co prawda wszystkiego przewidziec nie jestem w stanie.
A Co do maila buby i spotkania, zapomnialam wogole o poczcie odezwe sie do Pani w tym tygodniu... musze znalezsc czas na pokonanie tych 90 km :)[/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Wraz z narzeczonym weszliśmy na "nową ścierzkę" Mamy swoje pierwsze mieszkanie co prawda nie duze bo tylko 2 pokoje, ale miejsca troszke jest. Doszliśmy do wniosku że chcialibysmy do wspolnego mieszkania z nami "zaprosic" psiaka. Długo rozmawialiśmy i doszliśmy do wniosku że bardziej satysfakcjonujaca bedzie dla nas adopcja. Ze wzgledu na to że mieszkanie nie jest bardzo duże , może być to mały pies. A ze wzgledu na to ze w dziecinstwe wychowywalam sie w domu gdzie zawsze były albo boksery albo buldożki postanowiłam , że bedzie to własnie ta rasa. Serce sie kraja gdy patrzy sie na zdjecia i opisy tych biednych kochajacych stworzen. Chcialabym wiec poprosic o kontakt z osobami lub instytucjami ktore maja buldozki gotowe do adopcji. chcialabym sie rowniez dowiedziec jakie warunki nalezy spelniac aby moc zaadoptowac szczeniaka. Mieszkamy w Kielcach, jak mowilam warunki mieszkaniowe nie sa pierwszorzedne, nie posiadamy domu z ogrodkiem, ze wzgledu na to ze mieszkanie wynajmujemy nie powiedziane jest takze to ze za rok lub dwa bedziemy zmieniac mieszkanie na inne. Ale tu chyba nie o to chodzi wazne jest to zeby psina otozona byla miloscia i miala dach nad glowa i pelna miske. Pragne rowniez zaznczyc ze oboje z narzeczonym pracujemy i studiujemy , lecz na takie zmiany i w takich godzinach ze psina zostawala by w domu sama maksymalnie 2 h dziennie, a to i tak nie jest powiedziane ze codziennie bardziej czasami. Jesli chodzi o stan zdrowia psiny to nie wymigujac sie od obowiazkow wolelibysmy psiaka bez powaznych schorzen wymagajacych czestych wizyt u weterynarza. I szczerze mowiac spowodowane jest tym że to jest poczatek naszej 'nowej sciezki' na podstawowe szczepienia wizyty i leki owszem bedziemy miec pieniazki lecz na czeste wizyty i drogie zabiegi/leki poprostu zabraknie nam funduszy, strasznie zrzeraja nas studia , ale to tyulko 2 lata jeszcze ;). Ale sie rozpisalam. w kazdym razie prosze o kontakyt osoby z ktorymi moglbym porpozmawiac w sprawie adopcji jakiegos pieska i dowiedziec sie jakie warunki nalezy spelniac. z góry bardzo dziekuje !!

Link to comment
Share on other sites

A czasem jest tak, że pozwalają, ale jak piesek załatwia się w domu, niszczy i wyje pod nieobecność właściciela, decyzja właściciela mieszkania ulega zmianie...
Pracuję w schronisku, więc telefonów w takich właśnie sprawach odbieram masę...

PS: Przepraszam, że się wtrąciłam, ale obserwuję sobie cały czas ten wątek, od czasu, kiedy Maupa zabierała od nas ze schroniska Marcelinę i chyba to była moja pierwsza buldożkowa miłość. Stara, brzydka, chudziutka... dla mnie najpiękniejsza na świecie.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze jestem w Bubie zakochana :)) Chcialabym jej dać domek i co najwazniejsze milosc jestem juz w 100 % zdecydowana, czy moglabym prosic o nr kontaktowy ? I jak to wszystko by wygladalo. Widzialam tutaj nieco wyzej ze w koncu cioteczki odwiedzaja nowy dom, mi jest to naprawde obojetne :) (byleby opiekunka byla spokojna :) ) bo naprawde chce obdarzyc malenką miloscią.:loveu: I jeszcze raz powtarzammm !! nie urzadzalam sobie zadnej giełdy... poprostu złe zrozumienie... :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Louisa']Kurcze jestem w Bubie zakochana :)) Chcialabym jej dać domek i co najwazniejsze milosc jestem juz w 100 % zdecydowana, czy moglabym prosic o nr kontaktowy ? I jak to wszystko by wygladalo. Widzialam tutaj nieco wyzej ze w koncu cioteczki odwiedzaja nowy dom, mi jest to naprawde obojetne :) (byleby opiekunka byla spokojna :) ) bo naprawde chce obdarzyc malenką miloscią.:loveu: I jeszcze raz powtarzammm !! nie urzadzalam sobie zadnej giełdy... poprostu złe zrozumienie... :))[/quote]
Louisa, jeszcze 17.08 pisałaś tak:
"Zainteresowala mnie takze buba, z ktorą chce sie zobaczyc... mimo ze nie jest ani mloda ani zdrowa ani otwarta na ludzi(podobno) [B]przeczytalak kupe wątkow o niej jednak mysle ze to ciagle nie to[/B]-wiec trzeba sie spotkać."
Ja szukam dla Buby osoby który pokocha tą suczkę, bez wahania, od pierwszego wejrzenia. Osoby, która nie będzie mieć wątpliwości, otworzy serce i będzie chciała ją bez względu na wszystko (dalsze leczenie, socjalizację, naukę życia czasami dość trudną), więc dziękuje Ci ale będę szukała dalej

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/96459.html"]Louisa[/URL]
mimo ze nie jest ani mloda ani zdrowa ani otwarta na ludzi(podobno) [B]przeczytalak kupe wątkow o niej jednak mysle ze to ciagle nie to










:-o:-o:-o:-(:shake:
szkoda słów
teraz czas tylko młodych ,zdrowych,przebojowych i zajebiście ładnych


dobrze,że są tacy jeszcze co sercem patrzą

a w ogóle to sory ale-3 LETNIA SUKA JEST STARA???????????????JAK WIDAĆ JAESTEŚ KANDYDATKĄ DO TEGO BY PSA ODDAĆ JAK PRZEKROCZY MAGICZNY WIEK JEDNEGO ROKU !!!
NIE CHCE MI SIĘ NAWET PISAĆ CO O TYM MYŚLĘ,
SZUKAJ SOBIE INNEGO PSA BO OD AB BULDOŻKA NA PEWNO NIE ZAADOPTUJESZ!
ADOPCJA WYNIKA Z POTRZEBY SERCA
TO NIE SKLEP!!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='netti1'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/96459.html"]Louisa[/URL]
mimo ze nie jest ani mloda ani zdrowa ani otwarta na ludzi(podobno) [B]przeczytalak kupe wątkow o niej jednak mysle ze to ciagle nie to










:-o:-o:-o:-(:shake:
szkoda słów
teraz czas tylko młodych ,zdrowych,przebojowych i zajebiście ładnych


dobrze,że są tacy jeszcze co sercem patrzą

a w ogóle to sory ale-3 LETNIA SUKA JEST STARA???????????????JAK WIDAĆ JAESTEŚ KANDYDATKĄ DO TEGO BY PSA ODDAĆ JAK PRZEKROCZY MAGICZNY WIEK JEDNEGO ROKU !!!
NIE CHCE MI SIĘ NAWET PISAĆ CO O TYM MYŚLĘ,
SZUKAJ SOBIE INNEGO PSA BO OD AB BULDOŻKA NA PEWNO NIE ZAADOPTUJESZ!
ADOPCJA WYNIKA Z POTRZEBY SERCA
TO NIE SKLEP!!
[/B][/quote]




[B]

Powtarzam !!! Ze nie szukalam tylko i wylacznie szczeniaka, nie chodzi mi o to ze buba jest stara, tylko ze nie jest szczeniakiem...A wmawiali mi ze takiego szukam !! !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

przeklejam, to ważne;

[B]UWAGA!PILNE! SZUKAMY SUCZKI RASY BULDOG FRANCUSKI O IMIENIU LADY-KROPKA!

W dniu 08.08.2009R. oddaliśmy, rzekomo w dobre ręce suczkę rasy buldog francuski <biało-czarną> Panu (wiek ok. 55lat).Jak ustaliliśmy handlarz ten szuka ogłoszeń, których właściciele oddają bądź z a niewielkie pieniądze sprzedają psy rasowe i dalej z zyskiem odsprzedaje je. Zależało nam, aby Lady-Kropka trafiła w dobre ręce, gdyż przeszła bardzo skomplikowany zabieg- cesarskie cięcie i kolejna ciąża oznacza dla suczki szczeniąt śmierć. Oddając psa wzięliśmy adres nowego właściciela, aby sprawdzić warunki, w jakie trafiła. Kiedy dotarliśmy z trudem pod wskazany adres okazało się,że zostaliśmy oszukani i podano nam nieprawidłowe dane. Dzwoniąc na nr tel.798.....2 okazało się,że pies został sprzedany. Prosimy pilnie osobę która zakupiła LEDY-KROPKĘ o kontakt na nr tel.662688664.
Pies posiadał książeczkę zdrowia na której widniały imiona, data urodzin 27.10.2006r.
Przestrzegamy również innych przed handlarzem psów z okolic
(Rogoźno-Gubiny-Skurgwy koło Grudziądza).
Raz jeszcze prosimy o pilny kontakt osobę która kupiła Lady-Kropkę.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...