Jump to content
Dogomania

Buldożki i Buldogi do Adopcji - wątek zbiorczy !!!!


lavinia

Recommended Posts

[quote name='Louisa']Najlepiej jak najmlodsza, ale jestem zainteresowana wszystkimi propozycjami
I Chcialam dowiedziec sie co sie dzieje z [B][FONT=Verdana][SIZE=2]PIXIE I DIXI.
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Verdana][SIZE=2]W razie czegoś prosze kontaktować sie mailwo, czekam na zdjecia i wiecej wiadomosci [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[/SIZE][/FONT][/quote]

Dziewczynki pod koniec sierpnia będą do adopcji ale tylko na terenie Warszawy w związku z przepisami o kwarantannie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='agata-air']Dziewczynki pod koniec sierpnia będą do adopcji ale tylko na terenie Warszawy w związku z przepisami o kwarantannie.[/quote]


Kurcze ! a nie da sie nic z tym zrobic ?! by bylo to troche dalej jak pod warszawa ? do Warszawy mam 100km i bywam bardzo czesto, kurcze zakochalam sie w tych mordkach i jestem pewna ze bylabym rozpieszczajaca wlascicielka, a co wogole z nimi jest tam "nie tak" aby je doprowadzić do pionu zdrowotnego. I wiecej informacji o nich bym prosila, nr. kontaktowy jakis lub maila :) Pozdrawiam i dziekuje z gory za wiadomosci o slicznotkach:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']Luisa- nie da sie z tym nic zrobić, mają być w Warszawie, a nie pod Warszawą!!! Kropka.[/quote]


Ja tez tego nie rozumiem, dlaczego tylko Warszawa? Czy po kwarantannie bulwiaki moga jechac w Polske i jak dlugo trwa kwarantanna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Habibi']Ja tez tego nie rozumiem, dlaczego tylko Warszawa? Czy po kwarantannie bulwiaki moga jechac w Polske i jak dlugo trwa kwarantanna?[/quote]
to są psy z przemytu, kwarantanna powinna trwać pół roku, weterynarz powiatowy wyraził zgodę na wcześniejsza adopcję pod tymi warunkami, kierując się dobrem psów.

zobaczcie, tyle bulw czeka na domy, Buba, Tiga, nie mówiąc o Gacku
a zapytania tylko o szczeniaki. Nawet Kubuś czeka.
Bo małe i piękne? Bezproblemowe? Smutno, na prawdę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']Potrzeba tez dobrego domu dla Kulki!!! to najbiedniejsza sunia!!![/quote]
ale niestey Inez, Kulka ma 2 lata, jest wyniszczona, potrzebuje nakładu pracy. Nie jest słodką, małą kulką, choć niewątpliwie ktoś kto da jej dom nigdy tego nie pożałuje bo zyska najwspanialszego przyjaciela...

Link to comment
Share on other sites

Nie bo male i piekne a łatwiej napewno do wychowania i przyzwyczajenia. Czy da sie to zalatwić jakos inaczej nie wiem... przez ile musialby jeszcze byc na terenie Warszawy. Jestem chyba zdesperowana, niech mi tu ktos da tą babe co przewozila te malenstwa:mad:

Link to comment
Share on other sites

Louisa- nie da sie tego "ZAŁATWIĆ" inaczej...kwarantanna ma trwac 6 miesięcy na terenie Warszawy, bez innych zwierzat!!!
W tym czasie psy powinny byc w nowym domu, nie w dt bo to szczeniaczki i 6 miesiecy ich życia , to całe wieki, innymi słowy psy nie beda czekać 6 miesiecy na nowy dom spoza Warszawy!!!
Koniec dyskusji, nic się nie da zrobić- siła wyższa!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Louisa']Nie bo male i piekne a łatwiej napewno do wychowania i przyzwyczajenia. Czy da sie to zalatwić jakos inaczej nie wiem... przez ile musialby jeszcze byc na terenie Warszawy. Jestem chyba zdesperowana, niech mi tu ktos da tą babe co przewozila te malenstwa:mad:[/quote]

można i tak na to spojrzeć
ja wolę inaczej
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Louisa']no nie no mam ochote do warszawy sie przez te cuda przeprowadzic;P chociaz za tym miastem nie przepradam ;)[/quote]

Jeśli nie chcesz mieć problemów z przeprowadzką itd to polecam rozejrzeć się na:

[url=http://www.buldogfrancuski.com]Serwis Buldoga Francuskiego[/url]

Do wyboru do koloru...tylko zapłacić trzeba.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Jeśli nie chcesz mieć problemów z przeprowadzką itd to polecam rozejrzeć się na:

[URL="http://www.buldogfrancuski.com"]Serwis Buldoga Francuskiego[/URL]

Do wyboru do koloru...tylko zapłacić trzeba.;)[/quote]



Nie orjentujesz sie w jakich cenach?
Bo nic tam nie pisze...
Ale ja chyba jednak mam ochote pomoc jakiemus maluchowi... Za duzo tych pieskow w schroniskach i wogole

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Louisa']Nie orjentujesz sie w jakich cenach?
Bo nic tam nie pisze...
Ale ja chyba jednak mam ochote pomoc jakiemus maluchowi... Za duzo tych pieskow w schroniskach i wogole[/quote]

Akurat maluchów najmniej czeka na nowy dom albo najszybciej te domy znajdują... Pokochać staruszka - to jest pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aarionne']Akurat maluchów najmniej czeka na nowy dom albo najszybciej te domy znajdują... Pokochać staruszka - to jest pomoc :)[/quote]


pokochać to ja bede umiala napewno, tylko ciekawe jak zapatruje sie druga strona... piesek z przezyciami rozne ma zachowanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Louisa']Nie orjentujesz sie w jakich cenach?
Bo nic tam nie pisze...
Ale ja chyba jednak mam ochote pomoc jakiemus maluchowi... Za duzo tych pieskow w schroniskach i wogole[/quote]

Ceny takie jak za szczeniaka z papierami czyli 2000 średnio wtedy też ewentualne wady tak nie przeszkadzają. A co to za buldożek w twoim profilu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='netti1']Kubuś na dom czeka
był pobity
z raną na główce
[IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4639/img1790v.jpg[/IMG]
ładny,prawda?[/quote]


sliczny, a jest agresywny? I wiecej wiadomosci o nim bym chciala :) i moze zdjec :)?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...