Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej!
Właśnie kiedy przeczytałam, że do kwietniowego numeru będzie płyta z fitnessem trochę się zdziwiłam...Nie wiem dlaczego postanowili dodać do gazety o psach coś co może pomogłaby ludziom zgubić zbędne kilogramy ... Chyba, że wykorzystali tajny tok myślenia polegający na tym, że jeśli pan będzie w dobrej kondycji to będzie mógł z psem biegać na dłuższe spacery :P
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toffuś']Hej!
Właśnie kiedy przeczytałam, że do kwietniowego numeru będzie płyta z fitnessem trochę się zdziwiłam...Nie wiem dlaczego postanowili dodać do gazety o psach coś co może pomogłaby ludziom zgubić zbędne kilogramy ... Chyba, że wykorzystali tajny tok myślenia polegający na tym, że jeśli pan będzie w dobrej kondycji to będzie mógł z psem biegać na dłuższe spacery :P
Pozdrawiam.[/QUOTE]


No właśnie :evil_lol: Często jest tak że właściciel gruby to co psu będzie żałował jedzenia.A jak schudnie to będzi chciał żeby pies wyglądał tak samo:lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja juz myslalam ze do prenumeraty zapomnieli dodac :evil_lol:
[quote name='Daga & Maks']może jednak stwierdzili że fitness nie ma nic do psów :roll:[/quote]
napewno przeczytali nasz watek i zrezygnowali :diabloti:
EDIT: i wogole jestem bardzo zawiedziona bo nie ma artykulu z serii "zanim kupisz..." bez sensu wyszly tylko 2 i koniec... juz do nich napisalam maila w tej sprawie, przeciez te artykuly byly swietne.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']i wogole jestem bardzo zawiedziona bo nie ma artykulu z serii "zanim kupisz..." bez sensu wyszly tylko 2 i koniec... juz do nich napisalam maila w tej sprawie, przeciez te artykuly byly swietne.
pozdrawiam[/quote]

Policz strony:eviltong: Jest artykuł. O sznaucerach średnich autorstwa Pauliny Łukaszewskiej:razz: Swoją drogą świetny:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes B.']Policz strony:eviltong: Jest artykuł. O sznaucerach średnich autorstwa Pauliny Łukaszewskiej:razz: Swoją drogą świetny:evil_lol:[/quote]
rzeczywiscie jest tylko u mnie sklejony to dlatego nie znalazlam :mad: a wertowalam pismo chyba 3 razy pozukujac artykulu :evil_lol:,
sam artkul fajny ale kurcze zaczynam sie wkurzac na "jakosc" prenumeraty a raczej jej brak... co rusz dostaje pogneicione pismo jakies wybrakowane i posklejace, nic dziwnego ze w prenumeracie "tylko 4 zl" grrrr

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']
sam artkul fajny ale kurcze zaczynam sie wkurzac na "jakosc" prenumeraty a raczej jej brak... co rusz dostaje pogneicione pismo jakies wybrakowane i posklejace, nic dziwnego ze w prenumeracie "tylko 4 zl" grrrr
[/QUOTE]

mnie też już powoli wkurza jakość prenumeraty :angryy: Ciąle pogniecione plakaty wpół wyrwane.Pewnie jak wysyłają do kiosków gazety to te pogniecione odkładają na bok żeby nam wysłać:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...