Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja nie rozumiem, co im w ogóle do głowy przyszło, żeby coś takiego dodawać? już wolałabym oglądnąć jakiś kiepski horror niż bojarską-ferenc :shake:

btw, wie ktoś, co to jest ten nutri dent, można już gdzies to dostać? wygląda zachęcająco :cool3:

o, za to jest artykuł o chi :) chociaż te pomniki wyglądają trochę groteskowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BlackSheWolf']hahaha no myslalam,ze padne jak zobaczylam co bedzie za miesiac :D
"Fitness dla każdego" DVD ;| haha![/quote]
Ręce opadają....Tylko po co dają takie dodatki?
Rozumiem, jeśli to byłby fitness dla psów :evil_lol:
eh, jak chcę coś o fitness, to kupuję o tym gazetę,
a tu wydaje mi się, że Mój pies tyczy się innej tematyki.

Link to comment
Share on other sites

Nie żebym panikowała, nie, nie żebym była podejrzliwa, nie, nie żebym była niecierpliwa, nie, ale... Po jakim czasie przychodzą "nagrody" za prenumeraty?:oops: Mam ogromną "potrzebę" przeczytania książki obiecanej, a zaczynam mieć mieć paskudne podejrzenia, że: 1) Książek zabrakło, 2)Książka zaginęła w akcji itp itd :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']mi sie wydaje ze ten NUTRI_DENT to dawne greenies tylko zmienili nazwe po tym jak sie psy po tym pochorowaly w USA... [/quote]
I tak powstają plotki :roll:
Psy się nie pochorowały, była nagonka na greenies, ale ostatnio jakoś przycichło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Ręce opadają....Tylko po co dają takie dodatki?
Rozumiem, jeśli to byłby fitness dla psów :evil_lol:
eh, jak chcę coś o fitness, to kupuję o tym gazetę,
a tu wydaje mi się, że Mój pies tyczy się innej tematyki.[/quote]
Dokładnie:shake: Przecież to gazeta o psach więc po co np. Film "W 80 dni dookoła świata" albo płyta fitness :cool1: Mogliby np. dać próbkę karmy albo obroze albo cos innego dla psow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']I tak powstają plotki :roll:
Psy się nie pochorowały, była nagonka na greenies, ale ostatnio jakoś przycichło.[/quote]
no byla nagonka i jakos greenies juz nie ma w sklepach za to pojawilo sie nutri dent, wiec jestem ciekawa a jakbys przeczytala uwaznie watek to w kolejnym poscie napisalam
[quote]ja nic che nic sugerowac to sa tylko moje przypuszczenia bo produkt jak ijego opakowanie jest ludzaco podobne oraz jeszcze ten dystrybutor, trzebaby porownac opakowania[/quote]
radze przed zabraniem glosu uwaznie przesledzic CALY watek
pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes B.']Nie żebym panikowała, nie, nie żebym była podejrzliwa, nie, nie żebym była niecierpliwa, nie, ale... Po jakim czasie przychodzą "nagrody" za prenumeraty?:oops: Mam ogromną "potrzebę" przeczytania książki obiecanej, a zaczynam mieć mieć paskudne podejrzenia, że: 1) Książek zabrakło, 2)Książka zaginęła w akcji itp itd :mad:[/quote]
Ja zamawiałam prenumeratę w połowie grudnia, a prezentu też jeszcze nie dostałam :shake: Tylko, że ja miałam dostać jakiś psi szampon, a nie książkę. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes B.']Nie żebym panikowała, nie, nie żebym była podejrzliwa, nie, nie żebym była niecierpliwa, nie, ale... Po jakim czasie przychodzą "nagrody" za prenumeraty?:oops: Mam ogromną "potrzebę" przeczytania książki obiecanej, a zaczynam mieć mieć paskudne podejrzenia, że: 1) Książek zabrakło, 2)Książka zaginęła w akcji itp itd :mad:[/quote]
ja jak zamawiałam w zeszłym roku dostałam od razu :roll:
po jakimś tygodniu-dwóch od złożenia zamówienia na prenumeratę..

a próbowałaś dzwonić? do mnie kiedyś nie doszła książka od nich zaginęła na poczcie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Ręce opadają....Tylko po co dają takie dodatki?
Rozumiem, jeśli to byłby fitness dla psów :evil_lol:
eh, jak chcę coś o fitness, to kupuję o tym gazetę,
a tu wydaje mi się, że Mój pies tyczy się innej tematyki.[/quote]
ja sądze, że jeśli ludzie mają psa to mają dużo spacerków i ruchu więc po co im fitness ? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']spróbuj pod ten numer:
0226060547 ;)[/quote]
Ok, dzięki jutro spróbuję :)
[QUOTE]
ja sądze, że jeśli ludzie mają psa to mają dużo spacerków i ruchu więc po co im fitness ?
[/QUOTE]
Może chcą, żebyśmy czerpali inspirację z tych płyt? :evil_lol: Pomysły na nowe ćwiczenia z psiakami ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...