Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Korenia']Czy zdażyło Ci się, że kiedyś niedoszedł ? Ja się zastanawiam nad zamówieniem prenumeraty, ale teraz są beznadziejne prezenty ;p Musze poczekać..[/quote]
Cóż, to była moja pierwsza prenumerka i wszystkie numery doszły. Z opóźnieniem - fakt, ale doszły;)

Masz rację, prezenty są beznadziejne. Po co mi jakiś preparat dla psów, skoro nawet psa nie mam? :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Cóż, to była moja pierwsza prenumerka i wszystkie numery doszły. Z opóźnieniem - fakt, ale doszły;)

Masz rację, prezenty są beznadziejne. Po co mi jakiś preparat dla psów, skoro nawet psa nie mam? :/[/QUOTE]
Nie masz psa??? A ja myślałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonix']Ja zawsze bede brac Gammolen, bo na siersc Soni jest super ;) bell, a jak nie masz psiaka to moze wez ta czerwnoną poduszeczke? Ja mam i ją uwielbiam :loveu:[/quote]
:hmmmm: jaką poduszeczkę?

W MP jest napisane tylko: "Prenumerata roczna ( 12 numerów ) + wyjątkowy preparat odżywczy tylko 48 zł" i wnioskuję z tego, że nie ma żadnego wyboru prezentów... chyba, że na ich stronie jest cos więcej..

Link to comment
Share on other sites

[quote]chyba, że na ich stronie jest cos więcej..[/quote] jest, jest...tylko jak tam się zamawia???Bo ja jestem tępa...to [URL="http://prenumerata.wprost.pl/o/s/#MP"]tu[/URL]... czy to jakoś może się tak samo, jak w MP, wpłaca na konto??

Edit:Ale tu są chyba te same prezenty, a wcześniej były rozne...

Link to comment
Share on other sites

A ja tam jestem zalogowana i do tego od bardzo dawna, i jakoś mogę wybrać tylko te "produkty" co są w MP (nawet po zalogowaniu się)...a trudno...i tak nie będe jej prenumerować, bo późno przychodzi, a mi się nie chce czekać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']:hmmmm: jaką poduszeczkę?

W MP jest napisane tylko: "Prenumerata roczna ( 12 numerów ) + wyjątkowy preparat odżywczy tylko 48 zł" i wnioskuję z tego, że nie ma żadnego wyboru prezentów... chyba, że na ich stronie jest cos więcej..[/quote]
A tutaj mozesz sobie wybrac prezent [URL]http://prenumerata.wprost.pl/f/o/[/URL]
Tyle, ze nie ma zdjęc, a kiedys byly tutaj gdzies...Ale jak bedziesz zainteresowana poduszką to moge fotke cyknąć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonix']A tutaj mozesz sobie wybrac prezent [URL]http://prenumerata.wprost.pl/f/o/[/URL]
Tyle, ze nie ma zdjęc, a kiedys byly tutaj gdzies...Ale jak bedziesz zainteresowana poduszką to moge fotke cyknąć ;)[/QUOTE]
nie trzeba...ale dzięki :D Może kiedy indziej, bo narazie rodzinka by powiedziała, że wydaje pieniądze na duperelki :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Tak się zastanawiam czy nie warto zaprenumerować Mojego Psa jako e-booka przez netpress.pl. Finansowo się opłaca - roczna prenumerata kosztuje tylko 36 zł. Ale co z dodatkami? Chyba dlatego jest tak tanio :shake:
Chociaż chyba się skuszę i od następnego miesiąca będę czytała wirtualnego Mojego Psa :lol:
Czy korzystacie z tego sposobu? Ciekawe czy e-book pojawia się w tym samym momencie co w kioskach?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...