Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

[quote name='asik89']no dobra więc coś tam ze spisu:Berneńczyk czy Golden,Cirneco dell'Etna,piękny Jamnik,pies grzeczny w samochodzie,Seter Irlandzki,najpiękniejsze polskie psy na Światowej Wystawie Psów Rasowych w Poznaniu,psie przedszkole,wełna z sierściucha,zamiast dominacji,pies i tchórz,bezpieczny sylwester,jak wychować dziecko... i psa,co trzeba zrobić by zostać sędzią kynologicznym[/QUOTE]
dzięęęki...:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asik89']no dobra więc coś tam ze spisu:Berneńczyk czy Golden,[/quote]
No, no, no. Przy wybieraniu trzeciego psa mieliśmy taki dylemat:razz:
Doszło do tego, że chcieli w domu i jednego i drugiego - ale się nie zgodziłam bo jak mówią, że goldenem zajmie sie siostra to...ehe...już to widze - Oliverem też sie miała zająć a i tak jest na mej głowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anea']Ja też ciągle czekam :( to mój pierwszy prenumerowany numer, ktos wie ile może to potrwać zanim numer do mnie dotrze???[/quote]
mój ostatni w tej prenumeracie, od lutego zamawiam kolejną:D

A potrwać może dłuuugo, pięciodniowe spóźnienia nie były rzadkością:shake:

Link to comment
Share on other sites

dzis przyszedł do mnie styczniowy numer :) super ale... zamawiał ktoś prenumerate z prezentem (wierze ze tak bo chyba do kazdej prenumeraty był jakis prezent)???? Ja zamawiałam prenumerate z identyfikatorem no i numer styczniowy przyszedł a prezentu niet :( co mam zrobić, identyfikator moze przyjsc oddzielnie/później??? A może od razu reklamowac?? Jakie są Wasze doświadczenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']prezent przychodzi inna paczuszka i troszke pozniej ;)[/quote]
[quote name='anea']dzięki :)
ja jeśli chodzi o wszekie sprawy finansowo-przesyłkowe to straszna panikara jestem :)[/quote]

Własnie ja tez tak miałam. Juz myslałam ze prezentu nie dostane. Ale moja mum zadzwoniła do redakcji i jej powiedzieli ze dostane niedługo innym listem i rzeczywiscie po kilku dniach szłam odebrac paczuszke. Ale ja zamówiłam sobie podkładke pod mysz. Teraz moja mysz jezdzi sobie po psich doopkach:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...