Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

Ataki na moją osobę będę zgłaszać za każdym razem i nie pozostanie to bez konsekwencji ,w tej chwili osiągnęliście to ,ze jesli wybiorę sie do Klembowa to tylko w asyście Policji ,juz rozpoczynam działania w tym kierunku ,o braku kultury osobistej nie będę sie wypowiadać ,bo to niestety wina rodziców,że nie potrafią dzieci na ludzi wychować

Link to comment
Share on other sites

o jakaś ty biedna - w takim razie musisz mieć coś na sumieniu skoro się boisz - to chyba nie policja powinna dać ci ochronę (inny kolor "munduru" sugeruję) - ciekawa jestem czy kiedy się z nami spotkasz (bo w końcu obiecujesz że jednak przyjedziesz - tyle razy zapraszałyśmy) też będziesz taka wygadana - a może jak zobaczysz azyl to w końcu ci się oczy otworzą i przyznasz się do błędu - i pisz sobie co chcesz o moim braku kultury - musiałam się zniżyć do twojego poziomu. I przepraszam pozostałe osoby na wątku - wiem, że nie powinnam bo tylko ją podkręcam - ale już nie daję rady

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Ja zawsze jak jadę ,gdzieś interwencyjnie to z Policją -tylko wtedy ma to sens[/QUOTE]

Przepraszam muszę - podaj przykłady, ale mnie na PW. Nie miejsce i czas na wymyslone przez Ciebie historie :)

-----------------------------------------------------------

Mam nadzieje, ze z domu Figu skorzysta psiak Mshume :)

Kochani, robiłam ostatnio ogłoszebnia dla dwóch szczyli Bzika i Shagiego - miejcie ich na uwadze :(
(a Ty kasiek. zadeklarowałaś pomoc w robieniu dla Nich ogłoszeń i co?? I wielkie gucio - żeby nie napisać brzydko. To świadczy właśnie o człowieku - niespełnione obietnice).

[IMG]http://images38.fotosik.pl/719/dd64d83db9c22964.jpg[/IMG]

[IMG]http://images49.fotosik.pl/726/6784eda6a1663f02med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images41.fotosik.pl/721/7eb0c7054a3924ac.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Melisę proponuję i inne środki na uspokojenie .proponowalam konsultacje na tamtym moim wątku ,nikt powtarzam nikt nic nie miał mi do napisania w tej sprawie,bo pisalam wcześniej ,ze chcę zalożyć wydarzenie na FB-zero opinii -jedna ,ze tam tak jest.
To jak ja chcę pomagać ,zalezy tylko i wyłącznie od mojej osoby i nikt nie bedzie mi dyktował jak mam to robić .Mnie to jak najbardziej interesuje ,ale nie jestem wladna w tej sprawie ,nie jestem ani wójtem ,ani burmistrzem itp ,nie potrafię wszystkiego zrobić ,tak jak kazdy czlowiek -może na wydarzeniu znajdą się osoby ktore coś ruszą w tej sprawie im więcej osob ,tym wiecej pomysłów.
Opinie o tym schronie dostalam na pw od innych osób ,ktore tam byly niedawno i na tym bazowałam.[/QUOTE]


czy nie czytasz tego co piszą inni ...... szukasz pomocy i w sumie w każdym poscie każdy ci mówi jak REALNIE mozesz pomóc tym zwierzakom . Wszyscy ci mówią że schronisko w Klembowie to nie SHERATON , tylko które jest ? Nie jedna osoba zna realia i wie na czym polega problem TOTALNY BRAK KASY ....wciąż bark rąk do ogłaszania ,do odwiedzania schronu .
Zajmij się naprawdę czymś pożytecznym .Skoro sama nie potrafisz pomagać to nie przeszkadzaj innym , bo przez takie " szukanie sensacji " tracimy cenny czas i energię która mogła by być spożytkowana bardziej skutecznie , przez ciebie być może masa psików straciła szansę na dom .Zastanów się kobieto CO TY ROBISZ I CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ! To samo pytanie zadałam temu kto cie poprosił o zrobienie zamieszania i padła odpowiedz NIE WIEM.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']Moge z checia porobic psiakom ogloszenia. Tylko bardzo prosze o zdjecia, dokladnie informacje o pieskach, ich charakter, stan zdrowia na pm.[/QUOTE]

Aga podeslesz jakieś psiaki do Merys?

Tutaj link do ogłoszenia Bzika i Shagiego - [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=268127794&Guid=12ec8cbb-37a0-a20b-26b6-da1effffdf99[/URL].
Maja ogłoszenia na kilku portalach. Jesli miałabys ochotę porobić wiecej ogłoszen to daj znac, podesle Ci liste portali na których juz maja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Aga podeslesz jakieś psiaki do Merys?

Tutaj link do ogłoszenia Bzika i Shagiego - [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=268127794&Guid=12ec8cbb-37a0-a20b-26b6-da1effffdf99[/URL].
Maja ogłoszenia na kilku portalach. Jesli miałabys ochotę porobić wiecej ogłoszen to daj znac, podesle Ci liste portali na których juz maja.[/QUOTE]

To czekam :) Smialo wysylaj, podzialamy cos.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Przepraszam muszę - podaj przykłady, ale mnie na PW. Nie miejsce i czas na wymyslone przez Ciebie historie :)

-----------------------------------------------------------

Mam nadzieje, ze z domu Figu skorzysta psiak Mshume :)

Kochani, robiłam ostatnio ogłoszebnia dla dwóch szczyli Bzika i Shagiego - miejcie ich na uwadze :(
(a Ty kasiek. zadeklarowałaś pomoc w robieniu dla Nich ogłoszeń i co?? I wielkie gucio - żeby nie napisać brzydko. To świadczy właśnie o człowieku - niespełnione obietnice). "-koniec cyt


Obraczus ,jak łatwo oceniać - prawda? Powiedzialam ,ze porobię to dotrzymam słowa ,nawet nie zaczekaliście na moją reakcję w tej sprawie tylko od razu nie zrobiła.Mam teraz wyd na fb ,swoje zaczęte watki ,inne sprawy trzeba się wywiazywać z tego czego sie podejmuje i ja to robię ,nie mam teraz na to czasu-to chyba jasne.
malej czarnej zawdzięczacie ,ze jestem na tym watku ,bo to przez nia mój został zamknięty ,gdzie moglam prowadzić "swoją radosną tworczość" A co do interwencji poczytaj dogo ,moje Fb -poszukaj sobie troche sama skoro to takie interesujące ,mi nie zależy ,żebyście wiedzieli co ja robiłam ,olewam to totalnie.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie poszukałam.. i ciekawi mnie np historia interwencji (a raczej zwlekania z nią) u malamuta z Wawra?? Pies sie pojawił czy dałaś sobie z Nim już spokój? PORAŻKA.

A teraz do sedna sprawy - jak jesteś zainteresowana pomocą dla psów z Klembowa - w sensie ogłoszen, bo do wizyty już namawiać Cie nie bedę - to podeslij mi swój mail. Wtedy będziemy wysyłać w miarę możliwości dane do ogłsozen. Tylko pamiętaj.. psy na ogłoszenia czekać wiekami nie mogą. Ale przecież taka świetnie doświadczona osoba jak Ty - na pewno o tym wie.
Ponadto psy z Klembowa maja sój wątek, na którym są tylko zdjęcia. Zawsze można wybrać sobie psiaka do ogłoszeń, napisać tekst i.. do dzieła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Właśnie poszukałam.. i ciekawi mnie np historia interwencji (a raczej zwlekania z nią) u malamuta z Wawra?? Pies sie pojawił czy dałaś sobie z Nim już spokój? PORAŻKA.
.[/QUOTE]
Ja zwlekałam z interwencją ? ,zobacz odnosnik na forum malamucim ,kiedy zaczęłam i jaki byl wielki odzew -a potem pisz.
A co twoim zdaniem mialam sama iść na melinę i wyrwać psa gołymi rękami !!!.Na pewno by mi oddali ,zresztą byłam i co?,sprawę prowadzę dalej ,podawaj tylko sprawdzone info
Ten watek z foto juz mam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Ja zwlekałam z interwencją ? ,zobacz odnosnik na forum malamucim ,kiedy zaczęłam i jaki byl wielki odzew -a potem pisz.
A co twoim zdaniem mialam sama iść na melinę i wyrwać psa gołymi rękami !!!.Na pewno by mi oddali ,zresztą byłam i co?,sprawę prowadzę dalej ,[SIZE=4][COLOR=red][B][U]podawaj tylko sprawdzone info [/U][/B][/COLOR][/SIZE]
Ten watek z foto juz mam![/QUOTE]

Ciebie o to również proszę :)

Gdybys miała pytania odnośnie psów przebywających w Klembowie - najlepiej pytać tutaj na wątku albo bezpośrednio AGA35. (zaznaczam, ze Aga wraca dopiero w pon. żeby potem nie było nie ktoś pisze do Niej, a Ona nie odpisuje.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Ja zwlekałam z interwencją ? ,zobacz odnosnik na forum malamucim ,kiedy zaczęłam i jaki byl wielki odzew -a potem pisz.
A co twoim zdaniem mialam sama iść na melinę i wyrwać psa gołymi rękami !!!.Na pewno by mi oddali ,zresztą byłam i co?,sprawę prowadzę dalej ,podawaj tylko sprawdzone info
Ten watek z foto juz mam![/QUOTE]

Nie, kasiek., mogłaś zgłosić sprawę innej fundacji, jeśli Psi Anioł nie zrobił interwencji. W Warszawie i okolicy jest ich kilkadziesiąt, dostęp d o internetu masz, nie problem znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Nie, kasiek., mogłaś zgłosić sprawę innej fundacji, jeśli Psi Anioł nie zrobił interwencji. W Warszawie i okolicy jest ich kilkadziesiąt, dostęp d o internetu masz, nie problem znaleźć.[/QUOTE]
koosiek ,ale problem z tym ,żeby chcieli się zająć ,bo czasami jest tak ,ze jest wniosek skierowany o interwencję a nikt nie odpowiada ,tak samo jak było tu i tak samo z policją (za mało danych)
Jeżeli watek foto psów z Klembowa ,zostal utracony ,to jaki podawać na wyd na fb?
Rozumiem ,ze pomoc rzeczowa w postaci bud ,nie jest potrzebna ?,skoro mówicie ,ze sama mogę je zabrać?

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem - jak to za mało danych? To nad psem się znęcali, czy nie? Po interwencji Ingi pojechała tam jakaś fundacja, więc można było. Ja nie piszę o wynikach interwencji, bo wiem, że nie zawsze da się odebrać psa. Piszę o tym, ile ten pies musiał czekać na jakąkolwiek interwencję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...