Jump to content
Dogomania

Papiloty


kasja

Recommended Posts

[quote name='martyska']ale co to za różnica.[/quote]

:lol::lol: Różnica jest wielka ;)

Ja polecam olejki z ALL SYSTEM'u, zamówione mam tez oleje palmowe z ISB - podobno świetne i wydajne ;)

Lady Belle ma w swojej ofercie olej norkowy(Lady Oil o ile dobrze pamiętam), wiem, że z powodzeniem używają go do papilotowania.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

[quote name='Aurunia']
Ja na początku przewijałam co dziennie. Teraz robię to raz w tygodniu a włosy na kufie przewijam w miarę potrzeb.

U mnie pies chodzi w papilotach cały czas. bez jedzie tylko na wystawę.[/quote]
Możesz mi zdradzić jak to robisz;) bo u mojej po dwóch dniach nieprzewinięcia papierków filcuje się włos przy skórze i ciężko rozczesać :angryy:(zbiera się bród), a przecież nosi ubranko na papiloty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']A jeszcze spytam czy ten zapach jest ostry i drażniący dla psa czy Jess pasuje, bo mój Nodziak to nie lubi mocnych zapachów.[/quote]
Jess olewa wszystkie zapachy :evil_lol: W sensie, że żaden jej nie przeszkadza :p Tylko ja go znieść nie mogę :shake: Teraz kupuje kokosowy w delikatesach i pachnie kokosem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='martyna.']Dzieki wielkie za szybko odpowiedz :loveu: A jak u nich zamowic, dzwonic czy ze stronki?[/quote]
Zadzwonić, maila napisać zresztą jak dodasz do koszyka to będzie formularz zamówienia ;) Zapytaj o inne wzory moze bo na stronie jest tylko panterka ale inne też mają :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...