Jump to content
Dogomania

Gdybym dorwała tą.... Brak mi słów...


ewajanka

Recommended Posts

Po przeczytaniu artykułu jestem załamana, przeczytajcie:

"Za uśmiercenie psów ze szczególnym okrucieństwem odpowie 37-letnia mieszkanka Tomaszowa Mazowieckiego, która spaliła w piecu trzy szczenięta - poinformowała rzeczniczka tomaszowskiej policji Katarzyna Dutkiewicz.

Jak ustalono, w niedzielę kobieta wrzuciła trzy szczeniaki do paleniska pieca w swoim domu. Za szczeniętami do pieca wskoczyła ich matka, poparzoną wyciągnęła znajoma podejrzanej. Pies zdechł następnego dnia - prawdopodobnie w wyniku poparzeń.
Właścicielka zakopała martwą sukę w przydomowym ogródku. Powiadomieni o tym przez anonimową osobę policjanci odkopali psa. 37-latka usłyszała zarzuty dotyczące uśmiercenia zwierząt ze szczególnym okrucieństwem.Grozi jej za to do 2 lat pozbawienia wolności".

Powstrzymam się od jakichkolwiek komentarzy.:placz:

Link to comment
Share on other sites

no, proszę... o zachowaniu kobiety nawet nie chce mi się wspominać... 2 lata? Ciekawe, po ilu msc. wyjdzie... to jest b. niesprawiedliwe, ludzie, tu chodzi o UMYŚLNE ZAMORDOWANIE:angryy:


Zauważcie jednak, jak pięknie zrobiła suka... za swoimi szczeniętami weszła w ogień... :bluepaw::bluepaw::bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Spalila-w-piecu-trzy-szczeniaki,wid,10491863,wiadomosc.html"]Spali�a w piecu trzy szczeniaki - Wiadomo�ci - WP.PL[/URL]

Nie wiem dlaczego ten link tak wygląda i dlaczego nie działa.

Może ten zadziała:
[URL="http://fakty.interia.pl/news/spalila-w-piecu-trzy-szczenieta,1198675?source=rss"]Spali�a w piecu trzy szczeni�ta - Fakty w INTERIA.PL[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='m@dzi@']no, proszę... o zachowaniu kobiety nawet nie chce mi się wspominać... 2 lata? Ciekawe, po ilu msc. wyjdzie... to jest b. niesprawiedliwe, ludzie, tu chodzi o UMYŚLNE ZAMORDOWANIE:angryy:


Zauważcie jednak, jak pięknie zrobiła suka... za swoimi szczeniętami weszła w ogień... :bluepaw::bluepaw::bluepaw:[/quote]
Dramat polega na tym, że pewnie wogle nie pójdzie siedzieć, tylko dostanie wyrok w zawieszeniu ze względu na "niską szkodliwość społeczną".:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...