Jump to content
Dogomania

Frodo - Pudelek po przejściach - MA DOM


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marysia55']ja dalej nie rozumiem dlaczego ten domek dał tak mało czasu Frodzikowi na aklimatyzację. Co takiego faktycznie sie stało że próba trwała tak krótko :shake::shake:[/quote]

Państwo obawiali sie że relacje między Frodo a bywającym w domu wnuczkiem mogą nie być najlepsze.

Nie chcieli ryzykować i doprowadzić do konfrontacji....:shake:

Było Im naprawdę bardzo...bardzo przykro rozstawać sie z Frodo.

Link to comment
Share on other sites

Sliczny,bardzo mądry i uczony Frodo znowu czeka na ten jedyny domek!

Frodo wie wszystko!
słowo spacerek,gdzie jest pileczka, smyczka, gdzie jest pan ?...-
/acha, relacje z panem na którego początkowo szczekał,bardzo się szybko poprawiły/.

Bardzo lubi jak sie do niego przemawia...Tak sie wpatruje wtedy w człowieka jakby chciał każde słowo zrozumieć...

Link to comment
Share on other sites

Ja tu czegoś nie rozumiem !Mądry i uczony Frodo, którego relacje z panem po jednym dniu się poprawiły, wraca z powrotem ......?????:shake::shake::shake:
To trzeba było mu przemawiać do rozumu skoro słucha i rozumie, zanim przyjdzie wnuczek !!!:glaszcze: Wystarczyłby tydzień, dwa !!!

Link to comment
Share on other sites

To ja może wyjaśnię w imieniu Pani Irenki :

Pani u której Frodo był 3 dni uważa , że jest on wyjątkowo mądrym psem, szukającym kontaktu z człowiekiem, szybko się uczy ( piłeczka, smycz, woda) kojarzy szybko. Trzeba tylko pracować nad kontaktem z meżczyznami bo na nich reaguje agresywnie. Do Pana swojego przekonał się po 1 dniu ale syna Państwa jednak ugryzł ( wszedł do mieszkania z duża paczką przed sobą).
Teraz będziemy razem z Państwem pracować z Frodem. Będzie często z wizytą w ich domu i będzie tam zostawał na część dnia. Skorzystamy jeszcze z porady psiego psychologa - bo Frodo jest naprawdę wyjątkowo mądry i warto mu poświęcić więcej uwagi. ( u mnie nie ma tak bliskiego kontaktu z człowiekiem).


ja jeszcze dodam od siebie że pobyt Froda w tym domu pozwolił nam tez poznać lepiej psiaka , dowiedzieć się jak może się zachowywać w nowym otoczeniu , czego się można spodziewać. A to bardzo pomocne informacje w szukaniu odpowiedniego domu dla niego. Dlatego ciesze się spędził te 3 dni w nowym domu. Nikt inny nie dał mu takiej szansy. Miałam sporo telefonów w sprawie adopcji i to brzmiących całkiem sensownie , z fajnie zapowiadających się domów. jednak wszyscy słysząc że psiak jest nieufny i może reagowac agresją w nieznanych mu sytuacjach, do obcych ludzi - więcej się nie odzywali. Obiecywali ale juz nie dzwonili, nikt inny nie zdecydował się spóbować. Ciesze się że są kolejni ludzie których Frodo zauroczył .

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za wyjaśnienia.Agresywna reakcja na mężczyzn dowodzi,że był skrzywdzony przez nich.Mam nadzieję,że praca p. Irenki i pozostałych osób wpłynie na to,że Frodo zapomni o przykrych doświadczeniach i jeszcze raz zaufa człowiekowi i będzie szczęśliwy.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pani u której Frodo spedził 3dni wzięła dzisiaj Frodo do domku na "pobycie" i na spacer.....;) Coś jakby półkolonie.....;)

Wczoraj też był na spacerku z zaprzyjażnioną osobą.

Może częstsze przebywanie Froda z ludżmi oswoi jego lęk przed nieznanym człowiekiem....?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...