Jump to content
Dogomania

Amarok


ana

Recommended Posts

Chciałam zapytać ludzi zWrocławia o ten klub.Byłam na ich stronce chyba dawno nie była aktualizowana..Czy ten klub jeszcze działa, jeśli tak to prosiłabym o jakieś info. Chciałabym się zapisać z moją Tayą jak podrośnie do takiego klubu :wink:

Link to comment
Share on other sites

ana... jest jeszcz taka grupa zaprzegowcow z Wroclawia i okolic.. tylko nie pamietam jak sie nazwali:))

ale nasi forumowi zaprzegowcy znaja z pewnoscia Henia Marca z Wojnarowic wiec moze podadza Ci namiary na niego

Heniu oprocz tego ze jest czynnym ,, zaprzegowcem.'' jest takze czlonkiem naszego oddzialu ZK

a poza tym bardzo go lubie... i jego familie takze... nie wspomne juz o wszystkich jego psach:))

a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

ana... jesli chcesz to podam Ci namiary na jeszcze jednego zaprzegowca wroclawskiego.... nie jest on zrzeszony i ma zaprzeg tylko i wylacznie z malamutow... przewaznie cudzych

tez swietny facet

ale tak czy inaczej Henia Marca Ci polecam...

a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

No moja Taya to właśnie malamut, jest jeszcze mała bo ma dopiero trzy miesiące ale ja pytam już tak na wyrost hehe. Chciałabym spróbować w przyszłosci podpiąć ją do czyjegoś 8) zaprzęgu. Więc jeśli byłabyś tak miła to czekam na namiary. Jak na razie na wysiłek jesteśmy za młode(tzn.Taya) więc zapisałyśmy się do przedszkola dla szczeniąt :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na wysiłek tak, ale zaprzęg to też komendy, a tych można uczyć wcześnie :)

hymm ale w tym temacie to też wolałabym skontaktować się z kimś doświadczonym i zobaczyć jak taka nauka komend potrzebnych do pracy w zaprzęgu wygląda 8)

Link to comment
Share on other sites

ana

wyslalam Ci numer telefonu na pw

mam nadzieje ze dojdzie

w kazdym razie nic nie stoi na przeszkodzie abys sie skontaktowala albo ze Slawkiem albo z Heniem.. z pewnoscia pomoga Ci wychowac przyszlego zaprzegowca:))

powodzenia

a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

a pytalas jeszcze o Amarok.. jasne, ze dziala, i to jak ;) maja duzy zaprzeg i z powodzeniam startuja na zawodach..

z forum jest tutaj Agacia i Komar (jego ostatnio nie widzialam..) a namiary na klub chyba sa na stronce.. sprawdze, jakby co tez napisze na priva ;)

a komendy to glownie zakrety, wiec po prostu jak idziesz i wiesz, ze zaraz bedzie w lewo,. to mowisz psu 'ha' albo 'lewo' czy jakas inna komende, na ktora chcesz zeby skrecal w lewo, i to samo z prawa strona. od tego sie zaczyna.

pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

A jest moze taki klub niedaleko mnie kto wie?

tez bysmy chcieli archiego , nie wiem tylko czy jest za stary ; ) (14.11.00)

woj. slaskie /przejde wisle/malopolskie

mieszkam niedaleko 15 od pszyczny na wschod i 10 km od oswiecimia na zachod .. do katowic mam z 35 , 40 max km

prosze odpowiedzcie

Link to comment
Share on other sites

Teraz zobaczylam ten topic. A wiec ja jestem z Amaroka i klub nadal dziala,chociaz stronka jest mocno nieaktualna. Ana podesle Ci namiary na maila. A jakbys chciala to w niedziele mamy pierwsze spotkanie polaczone z treningiem i grillem w Wilczynie na parkingu przy lesie( droga na Oborniki) ale nie wiem czy jakies mamutki beda. Jednak zawsze mozesz przyjechac i zobaczyc. 8)

Link to comment
Share on other sites

:) dziewcze... w Katowicach jest chyba klub Polarex albo cos pokrecilam... ale napewno w tamtych okolicach cos zwiazanego z zaprzegami sie dzieje.... o tym jednak najlepiej poinformowani sa forumowi zaprzegowcy.... tylko nie wiem dlaczego milcza.... ja zaprzegowcem nie jestem niestety 8)

pozdrowienia a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

dziewczę

na Śląsku jest conajmniej kilka klubów. M.in. Travois, Polarex, Husky Fan Katowice (są malamuty). Dalej w kierunku Lublińca - Extreme, w kierunku Kędzierzyna - Cze-Mi gdzie jest też wiecej mamutków, niż haszczaków.

Wiele osób z tego forum jest też ze Sląska trenuje samodzielnie lub razem - Grześ, wiosna, husky-regan. Z Travois jest bodaj SH i Andrew. Jezeli mam aktulane dane to podaję ci kontakty:

Siberian Husky Club

"POLAREX-KATOWICE"

ul. Podchorążych 3/10a

40-043 Katowice

tel. (032) 2515539

www.polarex.republika.pl

Stowarzyszenie Miłośników Psów Zaprzęgowych

"HUSKY FAN KATOWICE"

ul. Kołodzieja 2

40-749 Katowice

Stowarzyszenie Miłośników Psów Zaprzęgowych

"TRAVOIS"

ul. Głogowa 9d

40-750 Katowice

tel. (032) 3539248

www.travois.kom.pl

e-mail:[email protected]

LZS Odrzanka

Sekcja Psów Zaprzęgowych Cze-Mi

ul. Kozielska 6/1

47-244 Dziergowice

www.czemi.w.pl

e-mail:[email protected]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...