Jump to content
Dogomania

Szaleństwo


Bimber

Recommended Posts

Mój kudłacz zachowuje sie tak samo. W łazience czekam aż sie otrzepie kilka razy i wtedy jak wybiegnie z łazienki to jak torpeda wyciera się o dywany, dosłownie sunie przodem jak odkurzacz. Nieraz zamiera gdzieś w takiej pozycji i dyszy jak smok. Tak samo zachowuje się jak np. wykąpie się w rzece, wtedy "jeździ" tak po trawie, czołga się.

Muszę tylko pilnować po kąpieli, by mi sie gdzieś w jakimś paskudztwie nie wytarzał, bo zdecydowanie woli zapachy padlinki niż psiego szamponu.

Link to comment
Share on other sites

Hej moja Tajga tak samo się zachowuje po wyjściu z łazienki. :evilbat: Nawet jeśli zamoczone były tylko łapki to biega jak szalona z pokoju do pokoju i wyciera się w dywany wydając z siebie różnego rodzaju pomruki i piski. :angel: Zawsze ma jakąś obsesję na punkcie swoich uszu i wyciera je o dywan nawet wtedy gdy nie są mokre. :) To bardzo dobra okazja żeby ją rozruszać do zabawy bo bywa z tym bardzo ciężko.

Link to comment
Share on other sites

:o kurce a Saba taka spokojniutka po wyjściu z kąpieli :lol: zawinę ją w ręczniczek, wytrę i ona spokojnie idzie się wylizać, bo nie toleruje ludzkiej kąpieli :wink: a potem idzie spac, a minkę ma taką jakby chciala nam powiedzieć "Co wy mi zrobiliście?" :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak Toske wkładam do wanny to jest juższaleństwo. Wyrywa sie jak goryl :o A jak wyjdzie... taragedia. mieszkanie jak po powodzi. Sajlor tak samo. Ninka to sie potrzebie i idzxie sie wytarzać 0X Kąpu kompu jesio raz i na smyczy żeby wyschła. A maluchy były raz kompane a tak to sie je moczy w wannie jak jest gorąśco. raz sie otrzepią i po kłopocie :D

Link to comment
Share on other sites

Moje slonczko trafia to wanny ( a raczje pod prysznic) dopiero wtedy jak sie w czyms wytarza...Nie lubi sie myc (ale plywac jak najbardziej), bo przeciez pancia zmywa jej pachnace perfumki, ktore z takim truden w krzakach znalazla... :evil: Ona nie biega po domu, wrecz przeciwnie...otrzepie sie, popatrzy spode lba i kladzie sie na poslanie ciagle patrzac na mnie z pretensja... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...