Jump to content
Dogomania

Oczy Agrafki wolą zasnąć niż patrzeć na człowieka. Szczesliwa w nowym domu :)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neczka']Po maleńką przyjechała dziś Patrycja ze swoim brytanem :roll: ...który trzeba przyznać, od razu charciczce się spodobał :cool1:
Przed 17 Agrafka pojechała wraz ze swoją wybawicielką do stolicy :)
[/quote]

Pepik ma to "cos" w sobie kazdy tymczasowicz Pati sie w nim kocha nie mowiac o tym ze to pies z wiecznym hajem ;) :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Nocka minęła spokojnie- towarzystwo rozwaliło się na łóżku i spało :) Ok.4" Agrafka zaczęła się kręcić,więc wyprowadziłam ją do ogródka. Rano znalazłam jedną koopę,ale nie wiem czyja ona ,bo u nas jest jeszcze 17-letni psiak,który zaczyna tracić kontrolę nad wydalaniem.
Sunia jest niesamowicie słodka,subtelna i przytulaśna :)
W aucie faktycznie od czasu do czasu zbiera jej się na udawanie syreny strażackiej,ale jak się do niej chwilę pogada,to przestaje..uf ;) No i nie wymiotuje podczas jazdy :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszeń nigdy za wiele ;):lol: Witaj Folen! :)

SZPiLKA- co Ty wypisujesz o moim Pepiku! :evil_lol::evil_lol: przecież to taki porządny psiak ;) a z Agrafką faktycznie polubili się od razu -w aucie Agrafka tak słodko się wtulała w niego..aż miło było popatrzeć :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Byłam z małą na łące i dopiero tam dotarło do mnie jaka ona jest biedna :-(
Pobiegnie kawałek,potem tył zaczyna jej "siadać" bo tylna noga jeszcze nie wyćwiczona.. Serce mi krwawiło jak próbowała nadążyć za Pepe :placz::placz:
Wiem ,że z czasem mięśnie się rozbudują i będzie szaleć jakby nigdy nic...ale dziś rozpadłam się w środku na drobne kawałki...:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...