Jump to content
Dogomania

Oczy Agrafki wolą zasnąć niż patrzeć na człowieka. Szczesliwa w nowym domu :)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pati-c']Neczka,ona jest niesamowita!! Przychodzi na imię,pilnuje się też niesamowicie- nawet w domu jak idę do drugiego pomieszczenia,to od razu człapie za mną- przylepka nieziemska :loveu:[/quote]

To nie dość, że piękna, to i jeszcze mądra:loveu: I ma szczęście, że trafiła do Ciebie.
A Ci, którzy jej sie pozbyli po utracie przez nią łapki:shake:...szkoda słów.

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze- jestem nią totalnie zauroczona..
Okropnie zżywam się ze wszystkimi psiakami na tymczasie..miałam już jednego takiego delikwenta (a raczej delikwentkę),która tak na mnie podziałała jak ta mała..ale znalazł sie naprawdę super domek..
Wiem jedno- byle komu jej nie oddam..a poprzeczka jest baaardzo wysoko.

Link to comment
Share on other sites

Oj,cudna,cudna..:-D :loveu::loveu:
Nockę przespaliśmy obłożeni Agrafką i Pepe :roll: -te psiaki wiedzą,gdzie najfajniej :cool1: Z obserwacji wnioskuję,że z małej wyrośnie mój ulubiony typ psa- "pańcia spi,to ja też śpię" :lol:;)
Sunia jest b.spokojna- wręcz uważam,że wyjątkowo...może się z czasem rozkręci,ale na razie to poprostu aniołek!
Jest niesamowicie przytulaśna ,a zarazem b.delikatna :loveu:
Naprawdę to sama przyjemność mieć takiego psiaka w domu..

Jedno mnie tylko zastanawia..
Mam wrażenie (może się mylę),że ktoś ją nie za dobrze traktował. Ona jest b.spolegliwa i troszkę strachliwa w stos.do ludzi..ale w taki sposób,jakby kiedyś oberwała..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati-c']
Mam wrażenie (może się mylę),że ktoś ją nie za dobrze traktował. Ona jest b.spolegliwa i troszkę strachliwa w stos.do ludzi..ale w taki sposób,jakby kiedyś oberwała..[/quote]

Po takim domu w który była można sie wszystkiego spodziewać.....:angryy:
Fakt że ją nie chcieli już bez łapy mówi za siebie.....:mad:

Link to comment
Share on other sites

pati-c ... cieszę się że Ty również dostrzegłaś jak wyjątkowe z niej i dobre psisko - jest wyjątkowa. Ukochaj ją i pozdrów od Albiemu która naprawdę bała się o to w którą stronę pójdzie. Słowo się dotrzymało - ja obiecałam jej że będzie dobrze - Wy dokonaliście największej części mojej obietnicy. Dziękuję Wam za Wasze serce. To własnie niego szukała Agrafka.

Szpileczko piękne allegro. Nie wiem tylko czy kontakt nie powinien być też do pati-c ... kierownik i ja już nic za wiele nie powiemy o tym psim cudzie. Pati-c co o tym sądzisz?

Link to comment
Share on other sites

Oczy jak dwa klejnoty
aż się nabiera ochoty
aby zatonąć w nich z zachwytu:loveu:
smukła, delikatna psia lady
bez najmniejszej przesady
nasz podziw sięga szczytów:multi:
Urodzie dorównuje charakter przemiły
łagodny wdzięk sarny anioły wyśniły:loveu:
zabierzcie ją z depozytu:cool3:
Brak łapki nie hamuje w zabawach
mała jest skoczna i żwawa
domku przybywaj z niebytu:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Strona 4- banerki do wyboru,do koloru ;) :)

Wierszyk bardzo "trafiony"-mała w końcu zaczyna zachowywać się jak na szczeniaka przystało :lol: Poszczekuje domagając się zainteresowania i zabawy-podgryza rękawy i pepkowe nogi, wywala brzuchol do góry i stroi minki zachęcając do szaleństw :evil_lol: Zabawy odbywają się "na leżaka",bo ciężko jej utrzymać równowagę. Widać,że irytuje ją to,że nie może podbiec,podskoczyć...szczeka wtedy w taki charakterystyczny sposób- brzmi w nim zniecierpliwienie i bunt..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati-c']Strona 4- banerki do wyboru,do koloru ;) :)

Wierszyk bardzo "trafiony"-mała w końcu zaczyna zachowywać się jak na szczeniaka przystało :lol: Poszczekuje domagając się zainteresowania i zabawy-podgryza rękawy i pepkowe nogi, wywala brzuchol do góry i stroi minki zachęcając do szaleństw :evil_lol: Zabawy odbywają się "na leżaka",bo ciężko jej utrzymać równowagę. Widać,że irytuje ją to,że nie może podbiec,podskoczyć...szczeka wtedy w taki charakterystyczny sposób- brzmi w nim zniecierpliwienie i bunt..[/quote]
:laugh2_2::laugh2_2:mały słodziak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...