Jump to content
Dogomania

Oczy Agrafki wolą zasnąć niż patrzeć na człowieka. Szczesliwa w nowym domu :)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pati-c']Do czw.coraz bliżej ;)
Mała coraz bardziej szaleje. Pepe to jednak powinien pójść do nieba za to wszystko co znosi z tymczasowiczami..;) Cały wieczór sie wczoraj mordowali,a dziś rano był ciąg dalszy..:roll:[/quote]
To moze jakieś zdjęcia tej mordęgi? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Dobry pomysł,tylko biedak jest na diecie :roll: Roztył się żarłok.. Miałam przed Agrafką dwa 7-tyg. szczeniaki- jadły ok.5 razy dziennie,no i Pepe ,żeby nie był poszkodowany, dostawał też po kęsie..niby kęs,a jednak.. Wogóle zauważyłam,że jak ma towarzystwo przy jedzeniu,to potrafi wchłonąć rzeczy którymi normalnie gardzi i jeszcze pozostałe miski wyliże. No a poza tym żebrak z niego makabryczny (obiadki u dziadków zrobiły swoje...:roll: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati-c'] Wogóle zauważyłam,że jak ma towarzystwo przy jedzeniu,to potrafi wchłonąć rzeczy którymi normalnie gardzi i jeszcze pozostałe miski wyliże. No a poza tym żebrak z niego makabryczny (obiadki u dziadków zrobiły swoje...:roll: )[/quote]
Niunia np. nie je marchewki ale jak Sherry dostanie to Niunia tez sie dopomina i slicznie zje :cool3::cool3::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati-c']poobiednie suszenie zębów..

[IMG]http://img368.imageshack.us/img368/5051/dsc2587mv2.jpg[/IMG][/quote]

Boższsze, jak oni do siebie pasują......:loveu::loveu::loveu: pati-c czy ty aby napewno nie chcesz zatrzymac Agrafki ? No kobito, zlituj się :modla: - ona u ciebie taka szczęśliwa....:loveu::loveu::loveu: ....a pewnie i Pepek będzie za nią płakał.....:-(

Link to comment
Share on other sites

becia66- jestem koszmarnie rozdarta,ale sprawa nie jest taka prosta..:shake:
Co do Pepka to masz świętą rację- parę m-cy temu miałam sunię na dt-tak się z sobą żzyli,że jak pojechała do nowego domu,to kilka dni chodził jak struty.. Czasami się zastanawiam,czy ja mu krzywdy nie robię tymi tymczasami..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati-c']becia66- jestem koszmarnie rozdarta,ale sprawa nie jest taka prosta..:shake:
Co do Pepka to masz świętą rację- parę m-cy temu miałam sunię na dt-tak się z sobą żzyli,że jak pojechała do nowego domu,to kilka [B]dni chodził jak struty.. Czasami się zastanawiam,czy ja mu krzywdy nie robię tymi tymczasami..[/B][/quote]

Wniosek, że musisz sobie jakiegoś tymczasowicza zostawić u siebie na stałe :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja dlatego nie nadawałabym się na DT, bo z jednej strony wiem, że miałabym okropne dylematy związane z przekazywaniem psów dalej w świat, a z drugiej, gdybym zatrzymała drugiego czy trzeciego psa, to moja kariera jako DT by się skończyła, a jak wiadomo dobre DT są cenne, bo tak naprawdę jest ich niewiele, a są dla niektórych psiaków jedyną szansą na znalezienie DS.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...