Jump to content
Dogomania

Tragedia ! długowłosy ON – a pod futrem: strach , skóra i kości…MA DOM ! :)


idusiek

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Folen']A widzicie, ja mam już pierwsze zapytanie o psiaka na maila :)

:razz:[/quote]
Wiedziałam że tak bedzie ....:)
Tylko żadne budy, w ciągu dnia i owszem ale później kanapa, baldachim i takie tam....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Mnie on chwycił za serce bo podobny do mojego. I nawet taki strachliwy ;)

Jak dom się znajdzie OwP zasponsoruje kastrację... Chyba, że wolicie wcześniej ;)[/quote]


Dzisiaj dzwonil do mnie pan,ktory ma sukę ON. powiedzialam ze TYLKO po kastracji go oddamy i kropka.:cool1: Ma zadzwonic za 2 tygodnie ....bo teraz wyjezdza. hmmm...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Mnie on chwycił za serce bo podobny do mojego. I nawet taki strachliwy ;)

Jak dom się znajdzie OwP zasponsoruje kastrację... Chyba, że wolicie wcześniej ;)[/quote]

Rozumiem to, bo mój też taki był, prawie identyczny:loveu: tylko z wiekiem się roztył lekko:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='idusiek']Dzisiaj dzwonil do mnie pan,ktory ma sukę ON. powiedzialam ze TYLKO po kastracji go oddamy i kropka.:cool1: Ma zadzwonic za 2 tygodnie ....bo teraz wyjezdza. hmmm...[/quote]

Trzeba było zapytać czy suka wysterylizowana
choc wydaje mi się, że chciał go w wiadomym celu :p

Link to comment
Share on other sites

[B]Beka[/B] sluchaj, moze jak teraz tak w ciagu dnia slonko swieci i cieplutko jest to mozna by wykapac biedaka... Mysle, ze jak bedzie czysty to odzyje, skora mu bedzie oddychac no i bedzie mozna go poprzytulac. W weekend moglabym Ci pomoc jesli sama nie dasz rady :p
Psiak ma przecudowny charakter, rzeczywiscie od Gajowej nie mogl sie odkleic (ze wzajemnoscia zreszta :loveu:). Sierotka lgnie do czlowieka..

A psisko ma swoj watek na owczarkach?

I jeszcze mi do glowy przyszlo czy aby ten piekny pies nie ma tatuazu? :cool3: Mnie sie cos tak czuje... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara'][B]Beka[/B] sluchaj, moze jak teraz tak w ciagu dnia slonko swieci i cieplutko jest to mozna by wykapac biedaka... Mysle, ze jak bedzie czysty to odzyje, skora mu bedzie oddychac no i bedzie mozna go poprzytulac. W weekend moglabym Ci pomoc jesli sama nie dasz rady :p
Psiak ma przecudowny charakter, rzeczywiscie od Gajowej nie mogl sie odkleic (ze wzajemnoscia zreszta :loveu:). Sierotka lgnie do czlowieka..

A psisko ma swoj watek na owczarkach?

I jeszcze mi do glowy przyszlo czy aby ten piekny pies nie ma tatuazu? :cool3: Mnie sie cos tak czuje... :cool1:[/quote]

Długowłose Owczarki raczej rzadko mają tatuaż :shake: Może lepiej chipa sprawdzić , chociaż nie bardzo wierze by ktoś go szukał :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']CHIPA NIE MA.to wiem na pewno:roll:[/quote]
Tatużu też. Sprawdzałam.
Lara w sobotę mam gosci nie dam rady, a poza tym nie wiem czy to słoneczko go dosuszy.

Idusiek, Pixi zaproponowała karme dla Baronka.
Trzeba ja przewieźć z Żoliboża trochę blizej mnie (na Ursynów np). Kto moze jeżdzic na tej trasie ? Może wiesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']a ile tego jest? autobusem sie da ?:)[/quote]

napisalam gg ale masz chyba wylaczone idusiek...hmmmm
to jest 15 kg worek
jest do rpzewiezienia nawet metrem az na ursynow tylko trzeba do tego metra ten worek zanisc..tj albo do placu Inwalidow albo do placu Wilsona jestem po srodku i w glebi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']napisalam gg ale masz chyba wylaczone idusiek...hmmmm
to jest 15 kg worek
jest do przewiezienia nawet metrem az na ursynow tylko trzeba do tego metra ten worek zaniesc..tj albo do placu Inwalidow albo do placu Wilsona jestem po srodku i w glebi[/quote]


jest jeszcze jeden srodek transportu
autobus 185 ktory jedzie z Wislostrady..do tego przystanku moglabym pomoc przetransportowac chocby na ledwo klekoczacym sie ale majacym kolka wozeczku Babcinym na zakupy, albo inaczej przenioslybysmy to jakos razem do wislostrady, stamtad autobusem juz na ursynow
czy daleko masz przystanek 185 na ursynowie..on jedzie kolo metra Imielin potem az do Realu/Obi tam ma petle

a moze jakoz tak zgrac ze beka moglaby podjechac samochodem z pracy,. skoro niedaleko pracuje wlasnie na petle 185?

hmmm szkoda ze ZTM nie wymyslil transportu kurierskiego, za oplata tj przesylek "kierowniczych" moglabym nadac a beka by odebrala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...