Jump to content
Dogomania

Betoven z adopcji wraca ..szukamy mu domu ..


grazyna9915

Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak Kasiu ....trzymajmy kciuki za ten DT i szybciutko milosnika na DS szukamy .............................................[B]ze to ben cudowny psiak to wszyscy wiemy prawda tego nie potrzeba pisac ...........[/B]...ehhehehhe



[I]co ja poradze ze mam fIołA:diabloti: na punkcie benków :diabloti:[/I]

Link to comment
Share on other sites

Benio już jutro będzię bezpieczny, ale teraz będą już inne problemy.
Chłopaka koniecznie trzeba będzie wykastrować i na to trzeba zebrać fundusze. Dodatkowo psiak nie trafi jak było wcześniej do DT, u Volta już dzisiaj mieszka w mieszkaniu potrzebująca owczarka, a Benio,który nawet na smyczy nie umie chodzić trafi do hoteliku.
Dlatego bardzo wszystkich proszę o bazarki i wsparcie finansowe na wyżej wymienione opłaty.

Link to comment
Share on other sites

ale Grażynko sprawdzic te domki na cito ....aby ben był jak najkrócej w tym hoteliku .................a kastracje kase zebrac musimy



jestem zdołowana dzisij kolejne 3 benki bez domu i do tego ten beniu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bernardyn-benio-dostal-6-dni-zycia-123379/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']tak Kasiu ....trzymajmy kciuki za ten DT i szybciutko milosnika na DS szukamy .............................................[B]ze to ben cudowny psiak to wszyscy wiemy prawda tego nie potrzeba pisac ...........[/B]...ehhehehhe



[B][I]co ja poradze ze mam fIołA:diabloti: na punkcie benków :diabloti:[/I][/quote]

:razz::razz::razz:[/B]A to chyba całkiem fajny fioł? Życzmy go innym, bo benie ich potrzebują!!!... No tak- nocka już,to moge śnić ! :cool3:Niech się spełni wszystkim Beniutkom:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:[B]

Tak się cieszę,że Benio uniknął schronu!:loveu::loveu::loveu:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Mam nadzieję, że odpowiedzialny domek szybko się znajdzie.
Chyba nie wytrzymam i BajkęB będę męczyć telefonami. :evil_lol:

Tymczasem trzeba uzbierć pieniądze na hotelik i kastrację. Byli właściciele na hotelik dali 100 zł. ale niestety to nie wystarczy.
[COLOR=magenta]______________________________________[/COLOR]

Jeżeli ktoś może wspomóc opłacenie [COLOR=red][B]kastracji [/B][/COLOR]to bardzo proszę wysyłać pieniążki na konto fundacji.:

[FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=blue][B]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "EMIR"
Oddział, ul. Słoneczna 4,
96-321 Żabia Wola

Numer konta bankowego:
59 1050 1924 1000 0090 6204 7718


Przelewy zagraniczne:
ING Bank Śląski S.A.
Kod SWIFT ING Banku: NGBPLPW
IBAN: PL 88 1050 1924 1000 0022 6878 6065


Tytuł wpłaty :
Dla Bethowena na kastracje[/B][/COLOR] [/FONT]

[COLOR=magenta]______________________________________[/COLOR]

Jeżeli ktoś może opłacić [COLOR=red][B]hotelik[/B][/COLOR] to pieniążki trzeba włacać na konto [COLOR=blue][B]BajkiB,
które będzie podawana na PW.[/B][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

kastracja łagodzi troszke agresje .....?bo słyszałam ze tak jesli to prawda ..to benius musi miec ciachane jajeczka .....na cito ..hotel kosztuje ....:-(


benius miał szanse na dom ...przyjechali ludzie az z poznania .....

właśnie ugryzł i rzuca sie na
mężczyzn szczególnie i jest ogólnie agresywny.....

państwo byli zmuszeni zachowaniem benka zrezygnowac


benu został w boksie hotelowym ....

Link to comment
Share on other sites

Mieliśmy nadzieje,ze Bethowen pojedzie dzisiaj do nowego domku.Warunki świetne,dom sprawdzony,wszystko dograne i..właśnie..Benio chciał dosłownie zjeśc Pana..Niestety dopiero teraz wychodzi ze to dość agresywny pies i do tego nieprzewidywalny.Kobiety toleruje,ale też do czasu.Nie lubi innych psów.

Ehh,nadal szukamy domku choć to bedzie bardzo trudne.:-(

Baardzo potrzebne wsparcie na kastracje i utrzymanie benia.Prosimy o pomoc,każdy grosik sie liczy.

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to,że właściciele nie poinformowali o jego skłonnościach do agresji!:angryy: Chyba,że to teraz tak się zaczął zachowywać- może tęskni za nimi i czuje się w jakiś sposób zagrożony?
Może ten hotelik tak na niego wpływa?
Tak się cieszyłam,że głupol będzie miał dom:placz:

Link to comment
Share on other sites

Moje Drogie..To na pewno nie jest z tęsknoty.Bethowen wogóle nie miał prawie kontaktu ze swoimi właścicielami.Był głównie sam,a jego Pan dostarczał mu jedynie jedzenie.Jego była właścicielka bała sie go nawet pogłaskac.Właściwie to dopiero teraz kiedy jest u Pani Alicji ma kontakty z otoczeniem i ktoś sie nim zajmuje,wyprowadza na spacery,karmi,czesze.Pies nie miał nawet obroży,był potwornie zapchlony ,a kołtuny mial tak masakryczne,ze Pani Ala musiała go prawie ogolic.
Wydaje sie,ze jego właściciele doskonale wiedzieli,ze jest agresywny,a wogóle to nie wiedzieli nic o jego nawykach i zachowaniu,stosunku do innych psów itd
Eh,ludzie sa okropni:angryy:..Będzie cieżko go wyadoptowac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...