Jump to content
Dogomania

Betoven z adopcji wraca ..szukamy mu domu ..


grazyna9915

Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy serdecznie,doszły i pieniążki i karma.

Sytuacja na dzisiaj jest po prostu beznadziejna.Benio toleruje wyłącznie Alicje,a rzuca sie na wszystkich innych jak tylko próbuja sie zbliżyc.Nie ma juz różnicy czy to kobieta czy męzczyzna.Po kastracji była szansa na dom,w którym były same kobiety.Niestety benek jednego dnia da sie pogłaskac potencjalnej włascicielce a drugiego ja ugryzł.Przy tym prawie rzucił sie na nia.
Dziś Alicja wyprowadzała go na smyczy na spacer,oczywiście po terenie posesji,bo o wyjściu na zewnątrz nie ma mowy.Podeszła do swojego brata i benek prawie odgryzł mu ręke
Pisano tu o DT czy DS,ale trzeba sobie zdać sprawe,ze tego psa po prostu nikt nie zabierze poza Alicja.Koszmar.Nie mam juz wielu pomysłów,zobaczymy jeszcze za jakiś czas jak opadną hormony po kastracji.
W tej chwili mamy jeszcze dług za hotelik..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']to da sie zrobic[/quote]

Dziękuję.

Ktoś mi kiedyś zasugerował, że to bardziej Moskiewski Stróżujący, niż benek.
Tylko dlaczego on taki zaborczy, z tego co piszecie to wydaje mi się, że on broni, pilnuje Alicji.

Chłopie co ty robisz, opanuj się, bo domu nie znajdziesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']Edyto czy on ma szanse zostac u Alicji ....chociaz mała szanse ma gdyby dom sie nie znalazł ...:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(bo faktycznie sytuaja beznadziejna ..ona mu poswieciła mase caau i on ja uwaza za swoja pania i tyle[/quote]

Anetko,on zostanie u Ali jak długo będzie trzeba..Ala sie z tym liczy,to wspaniała dziewczyna.W tej chwili nie liczy juz opłaty za hotelik od dwóch tygodni..Po prostu chce pomóc.Stara sie jak najwięcej z nim pracowac,a ma wspaniałe podejście do psów i prawdziwy talent szkoleniowcaZostał jedynie dług 380zł i to musimy po prostu zapłącic.
Bardzo jesteśmy wdzięczni Magdzie za 34 kg karmy Brit:multi:Benek będzie miał co jeśc.Tylko powótrzę to co juz napisałam w podziękowaniu do Magdy:wolałabym ,aby miał gorszą karme,ale własny dobry dom.Niestety nie zanosi sie na to.
Faktycznie benek uwielbia Alicje,chodzi za nią krok w krok,skacze,cieszy sie,chce sie bawic kiedy ją widzi.Ala wypuszcza go luzem na teren posesji i ogrodu już późnym wieczorem i kategorycznie zakazuje domownikom wychodzenia wtedy.Benek pobiega,a potem i tak chodzi za Ala,albo stoi przy niej..
Jest dopiero 3 tygodnie po kastracji,to jeszcze potrwa zanim hormony sie jakoś ustabilizuja..Na razie po prostu czekamy.Benek jest bezpieczny,zadbany i w sumie szczęsliwy w jakis sposób.na pewno bardziej niz w poprzednim zyciu.
I jeszcze jedna sprawa:benek nie ma żadnych pozytywnych zachowań jeśłi chodzi o załatwianie potrzeb fizjologicznych.Zwykle psiaki załatwiaja sie poza kojcem,chyba,ze któryś choruje czy,,przytrafi,,sie młodemu psu.Bethowen niestety masakrycznie brudzi kojec.Nie tylko robi w nim kupska,ale nawet potrafi narobic na stojąca w nim bude,na legowiska,dosłownie wszędzie.Ala wyprowadza go często,a po każdej nocy i tak jest cały kojec zawalony kupskami.
Przykre to,ale trzeba powiedzieć jasno,ze ten psiak to wytwór nieodpowiedzialnych,beznadziejnych,bezmyślnych właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niestety benek dalej w hoteliku..Dwa dni temu miał szanse na nowy domek.Zawiozłyśmy go z Alicja,podobał sie i owszem,biegał zaciekawiony po podwórku,a na koniec dziabnał właścicielke za ręke..No i wrócił do hoteliku.Makabra.:shake:
Długu zostało 350 zł.Dałam mnóstwo rzeczy na bazarki,które robi Wiedźma,juz sie troche uzbierało,ale niestety trzeba to podzielic na wszystkie ,,moje tymczasy,,
Teraz Swieta,wiem,ze cieżko,ale moze po kilka groszy dla benka ktoś dorzuci?:modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

ooooooj ten ben co on robi


a zajrzyjcie czasem do innych benków
a mzoe domek dla innego benka mamy nowego z rybnika piekny a moze ta sunia z krakowa piekność

[url=http://www.dogomania.pl/forum/f757/bernardyny-w-potrzebie-115718-new/]Bernardyny w potrzebie - Strona 28 - Dogomania Forum[/url]

Link to comment
Share on other sites

Benio jest u mnie juz ponad dwa miesiące, pies jest kochany daje mi buzi i moge mu zrobić wszystko,jest wyczesany i zadbany o czym jego właściciele nawet nie śnili że da się do niego podejśc ze szczotką. Robimy postępy, pies biega swobodnie po podwórku. Moim zdaniem ma więcej z moskiewskiego stróża niż z bernardyna. Nie lubi obcych, na obcym terenie zachowuje sei niepewnie i nie szczeka na ludzi gdy nie jestem w pobliżu. Gdy tylko ktoś sie do nas zbliży natychmiast włącza sie w nim instynkt obronny i szczeka.

Ja obecnie mam swoje dwa psy buldożki i kota, a w hoteliku są juz 3 psiaki które szukają domu w tym benio. pomóżcie znaleźć im dom.

Link to comment
Share on other sites

Dług długiem, nie wyżuce benka i zostanie u mnie jak długo bedzie trzeba, a jego przyszły właściciel nie może być przypadkowy. Ktoś kto uważa że bernardyn nie może być agresywny to się myli. Moim zdaniem każdy pies może być agresywny tak samo jak i każdy pies może być łagodny, to zależy od harakteru i wychowania a niestety ludzie popełniaja mnustwo błędów.

Skoro dla benak jest trudno znaleźć odpowiedniego właściciela pomóżcie znaleźć dom dla kochanej znajdy i dla rottka, prze kochane staruszki.

Link to comment
Share on other sites

z charakteru moskiewski.

jeśli benio u mnie zostanie dłużej na wiosnę będzie trzeba mu wybudować większy kojec.
mój hotelik ma narazie tylko 4 miejsca narazie jest zima ale w lato będzie nam ciasno,cały czas myśle o rozbudowaniu hotelu i poprawieniu warunków ale narazie mni niestać, w[I]ięc [/I]jeśli benio zostanie to zostaną mi już tylko trzy miejsca a w tedy to już napewno nie zarobie żeby wybudować następne kojce, biorac pod uwagę tymczasowiczów których ciągle przybywa.:-( Chciała bym pomuc jak najwięcej psom ale sama nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...