Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

A ja ze swoim psiakiem spaceruje po polach na Sikorniku (osiedle w Gliwicach zaraz przy autostradzie :-? ). Często chodzę na lotnisko, a czasami do Parku Chrobrego (nie jest prawdą, że Straż Miejska wlepia mandaty za puszczanie psów bez smyczy i kagańca).
Jak mam niewiele czasu, to chodzę na trawiaste boiska, żeby Koral (mój pies) się wyszalał :D .
Chyba nie muszę narzekać na brak miejsc do spacerków :P .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:lol: Ja mogę polecić Sosnowiec, kilka miejsc.
Pierwsze jest w drodze z Zagórza w kierunku Dańdówki, koło cmentarza, jest tam miejsce na budowę domów, ale narazie budowy idą sobie powoli wiec może się psiak wychasać że łoooo ;-)
Drugie miejsce jest koło mnie, koło centrum Świadków Jehowy, za ich tym kościołem, czy nie wiem jak się to tam nazywa, jest spora polana z kawałkiem lasku wiec spokojnie jest też gdzie pośmigać :)
A po drugiej stronie są laski, tam z Gajką w lecie chodziłam, zawsze na kilka godzin conajmniej, także po takim maratonie Gaja padał ;)
No i niezawodne alejki w Parku Chorzowskim ;-) Gaja po 6 godzinach spaceru pierwszy raz padła i usnęła :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że można by podczas ferii zimowych właśnie. Fakt nie tylko Goldenmanka Ty masz sprawdziany itepe :P. Najlepszą pogodą do zabawy dla psów byłby śnieg, przynajmniej dla mojej zwłaszcza jak ma ubrany kubraczak, wtedy wszystko może robić :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam ta przyjemnosc ze Mieszkam w lesnej dzielnicy BYTOMIA,lasy i pola ciagna sie az pod Tarnowskie Gory,ściezek spacerowych ,Pol i stawy w lesie,wszystko co psu do szalenst potrzebne.A dla wlasciciela po tych wedrowkach lesnymi sciezkami jest Knajpka,gdzie mozna sie napic i odpoczać.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']A ja ze swoim psiakiem spaceruje po polach na Sikorniku (osiedle w Gliwicach zaraz przy autostradzie :-? ). Często chodzę na lotnisko, a czasami do Parku Chrobrego (nie jest prawdą, że Straż Miejska wlepia mandaty za puszczanie psów bez smyczy i kagańca).
Jak mam niewiele czasu, to chodzę na trawiaste boiska, żeby Koral (mój pies) się wyszalał :D .
Chyba nie muszę narzekać na brak miejsc do spacerków :P .[/quote]
no ja też chodzę w te pola na sikornik.. i na lotnisko:)) ale nie codziennie... moze kojarzysz bardziej z lotniska grupke osob latem z malym kundlem szczeniakiem owczarka niem. i dobkiem??

Link to comment
Share on other sites

Haaaaloooo !
Jako ze jestem tu od niedawna to jeszcze nie mialam zaszczytu odbyc dogo-spacerku :cool1:
A problem jest taki, ze moj Pan Bubu z pieskami nie bardzo... chyba ze wlasciciele nie maja nic przeciwko, ze ich piesek karczuje grzbietem krzaki. Bo morderca bubu nie jest, tylko zgrywusem strasznym.
Ale suczki albo mlode psiaki - owszem ;)
Dlatego ja niestety musze unikac "zapsionych" miejsc, parkow itp. A znajomych suczek nie mamy za bardzo :(
Kiedy mieszkalam przy Slowackiego, bylo fajnie. Spotykalismy super bokserke, obok mial wspanialego kumpla - afgana ktory jest jedtyn jego meskim kumplem i niegdy sie nie klocili. No i w wogole na temtejszych polach niezle bylo. Teraz sie skonczylo :( I piesio smutny... nie wybiegany, bo sam z soba nie potrafi :(
No to sie pozalilam a teraz pytanie zasadnicze: Ten weekend? Jest ktos chetny? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...