Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

[quote name='olekg18']poprostu irytuuje mnie to że ty tak bardzo wszystkim tłoczysz do głowy socjalizacja[/quote]
Forum jest po to, żeby sobie wzajemnie doradzać. Sam wiesz jak ważna jest socjalizacja, więc nie rozumiem dlaczego irytuje Cię, jeśli gdzieś na ten temat piszę... :niewiem: Jeśli nawet sama popełniłam błędy, a popełniłam ich z pewnością wiele, to chciałabym, żeby inni mogli czerpać z moich doświadczeń i tych błędów uniknąć.
[quote]a sama to zaniedbałas :-?[/quote]
:o Spędzam z moim psem kilkanaście godzin dziennie i nie zauważyłam jakiś rażących braków socjalizacyjnych, które mogłyby stanowić dla mnie poważny problem. :hmmmm: Ale pewnie Ty znasz moją sukę lepiej. :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olekg18']a twoja kresska bedzie trzesła sie jak galareta :-?[/quote]
:o :o :o Ty naprawdę masz ciekawe spostrzeżenia... :hmmmm:
Gdzieś Ty widział jak się zachowuje mój pies na przystanku, albo między ludźmi?! Ona sporo chodzi po mieście, ja mieszkam w mieście, była z nami na wakacjach w baaaardzo gęsto zaludnionym kurorcie i nie sprawiała żadnych problemów... Ale przecież Ty znasz ją lepiej... :roll:
[quote name='olekg18']Desti i kaja potrafią bawic sie w autobusie ,na przystanku,idąc w tłumie[/quote]
Ja naprawdę nie rozumiem... :niewiem: Znajdź post, w którym podważam doskonałość Twojej opieki nad Kają?! :niewiem: Uważam, że wykonałeś kawał dobrej roboty przy Kajce, jestem pełna podziwu dla świetnego kontaktu między Wami i tego jak Kaja jest w Ciebie zapatrzona. Myślę, że gdybyś miał dobre chęci, to mógłbyś wnieść wiele cennych uwag w dziale "Wychowanie" i "Behawior", zwłaszcza dla ludzi, którzy mają problemy z psami wziętymi ze schroniska. Szkoda, ze się tam nie udzielasz, ale: co kto lubi. Żyjemy w wolnym kraju... :roll:

Nie rozumiem skąd w Tobie tyle agresji wymierzonej we mnie. Ale trudno, widocznie tak musi być. Jakoś będę musiała żyć ze świadomością, że mnie nie lubisz... :wallbash:
;)

[size=2]A jeśli masz do mnie coś jeszcze, to może pisz na pw, żeby nie zaśmiecać topiku. [/size]

Link to comment
Share on other sites

Np. na wystawie powiedziałas ,ze "znęcam sie nad małym pieskiem "bo kaja ciągnie rower :-?
Oh dziekuje za uznanie
P.S nie udzialam sie na behawiorze i wychowaniu ,bo są bardziej kompetentne osoby ,np, asher,flair i pare innych
ja daje rady zwykle na pw ,lub gg :)
Oki zgoda nie kłócimy sie tak zacznijmy wszystko od nowa :Czesc jestem olek :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Np. na wystawie powiedziałas ,ze "znęcam sie nad małym pieskiem "bo kaja ciągnie rower :-? [/quote]
Zapewniam Cię, że był to żart. Nie chciałam Cię urazić :wink: Trzeba było od razu gadać, że poczułeś się dotknięty, przynajmniej wiedziałabym o co chodzi... :fadein:

[quote]Oki zgoda nie kłócimy sie tak zacznijmy wszystko od nowa[/quote]
Bardzo rozsądny postulat [img]http://manu.dogomania.pl/emot/Hurrra.gif[/img]
[quote] :Czesc jestem olek :lol:[/quote]
Natalia [img]http://manu.dogomania.pl/emot/winiak.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ja pisałam w temacie o spotkaniach w Gliwicach, ale skierowano mnie tutaj, więc się melduję na rozkaz :lol: .
Ja bardzo chętnie się z Wami spotkam, czy to w Gliwicach, czy w Zabrzu (znam Zabrze, bo jeżdzę na mecze Górnika Zabrze :wink: ).
Tylko u mnie przedstawia się to tak, że do Zabrza lub dalszych okolic Gliwic nie będę mogła przyjechać z psem (chyba, że podrzucą mnie samochodem), a w bliższych okolicach pojawię się z psem.
Jeżeli pozwolicie, to ja też podam propozycję miejsca do wspólnego spacerku :evilbat: . Myślę, że dobry byłby Park Chrobrego (koło Politechniki). Ja chętnie każdego odbiorę i doprowadzę. Z Sośnicy można dojść na piechotę (chyba :hmmmm: ).
Więc czekam na propozycję.
Acha, czas mam tylko w weekendy.

Link to comment
Share on other sites

Z psem nigdy nie pójdę do Parku Chrobrego na spacer, chyba, że ma mi potowarzyszyć w moim spotkaniu. A dlaczego? Wiem co się dzieje i mam relacje co chwila :lol:- sama kiedyś obracałam się w tym towarzystiwe. Pies narażony jest na szkaleczenie szkłem, które kiedyś było butelką wina czy innego napoju procentowego, a po drugie nie puścisz psa wolno, bo straż miejska jest dość często, a co za tym dizie to wiadomo ;). Ale stamtąd jest w miarę blisko do czołgu a dalej to można na dużą łączkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldenmanka']a ten czołg sie sie spotkamy to jest w zabrzu czy w gliwicach ?? :lol:[/quote]
W Gliwicach.
Kto powiedział, że ja gdziekolwiek będę w niedzielę? :hmmmm:
W niedzielę to ja będę pewnie już jeździć po cmentarzach w całej Polsce :-?

Prędzej może w piątek, jeśli zdążę wrócić z Krakowa. Jak się umawiacie to napiszcie zawsze tu, kiedy i o której, żeby można było się podłączyć ewentualnie. 8)

Link to comment
Share on other sites

A ja lubie chodzić do Parku Chrobrego (po jednej stronie parku nie ma żadnego zagrożenia dla psa :o ). O straż miejską też się nie martwię, bo mam tam kontakty :evilbat: .
W żadne dalsze okolice z psem nie jade, bo po pierwsze nie mam dla niego kagańca i nie jest on do niego przyzwyczajony, poza tym nie wyobrażam sobie podróżowania z nim autobusem (Cimi, też pisałaś, że swojego psa do autobusu nie weźmiesz, więc myślę, że mnie rozumiesz :wink: ).
Ten weekend jakoś mi nieodpowiada, bo mam już zaplanowane inne spotkania.
Mam nadzieję, że kiedyś Was poznam :D .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...