Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Godelaine']Swoją drogą... Zarówno na rybnickiej, jak i zabrzańskiej się wystawiamy :oops: Już widzę, jaką plamę damy :lol:

Do Świętochłowic chętnie bym pojechała. Ale raczej mnie z psem niezgłoszonym nie wpuszczą... :( :( :([/quote]


chetnie popatrzymy w Zabrzu.. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']Swoją drogą... Zarówno na rybnickiej, jak i zabrzańskiej się wystawiamy :oops: Już widzę, jaką plamę damy :lol:[/quote]
W Zabrzu będziesz miała gorąco dopingującą publiczność, więc z pewnością wszystko pójdzie świetnie :D

[quote]Do Świętochłowic chętnie bym pojechała. Ale raczej mnie z psem niezgłoszonym nie wpuszczą... :( :( :([/quote]
Pieseczka zostaw w domu i jedź podglądać konkurencję ;)

Link to comment
Share on other sites

E tam, konkurencji to my sie nie boimy (ta skromność :lol: :lol: :lol: )
Ale z samym wystawianiem może być gorzej... Olek może zaświadczyć - mała nie potrafi biegać normalnie obok mnie, albo wtedy podskakuje, albo zaczyna poszczekiwać :-? :) Staramy się to zmienić... Zobaczymy, jak nam wyjdzie :D

Hehe... Ale dopingiem w Waszym wydaniu nie pogardzę :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='coztego']
A swoją drogą, [b]Cimi[/b] zajrzyj na Szkolenie, tam jest topik o wspólnym ćwiczeniu w Bytomiu i okolicach 8)[/quote]

Cimi nie ma czasu na wycieczki do Bytomia. Zresztą fiona i tak czy siak będzie miała szkolenie w sesji wiosennej. A teraz wystraczy jej agility.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...