Jump to content
Dogomania

CZARNY TERIER w schronisku w Jamrozowiźnie - Ma DOM!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='alexandriota']a kiedy to będzie?
bo tu zaraz kopiec świeżych jaj się uzbiera:evil_lol::evil_lol:[/quote]
Hehe:lol: dzisiaj jeszcze z mamą bede gadać ale przypuszczam że nawet jeśli sie nie zgodzi to chęć adoptowania Szamana zwycięży nad posłuszeństwem wobec rodziców:evil_lol: Więc na 90% przyjade z nim do domu w niedziele a przed tym (od środy czy czwartku) będzie u Natuli:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Szamana moge wziąc w kazdej chwili tylko problem z transportem.Tzn z pojechaniem tam nie ale z tego co czytałam na stronie schronisko jest otwarte do 15 od pn do pt a ja nie dam rady sie w tym tyg ze szkoły zwolnic.

Wiec jeśłi była by możłiwość odebrac go w późniejszych godzinach i to z kims z dogo...

Link to comment
Share on other sites

No to fantastycznie!!!

Truskawa już wie? Ona tu jest szefem od adopcji :);)

Jeśli chodzi o godziny odbioru, to jeśli wcześniej zadzwonicie do Niej i powiecie o której będziecie i w jaki dzień - weekendy też zwykle wchodzą w grę, to nie powinno byc problemu, już parę razy tak właśnie było.

Telefon do Truskawy
[B][COLOR=#ff0000]518125320[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie,czy jesteś pełnoletnia? Niestety zanim będziesz mogła odebrać psiaka (lub ktokolwiek w Twoim imieniu) MUSZĘ mieć pewność,że pies do nas nie wróci za dwa dni bo Cię z nim wyrzucą z domu!
Bez mojej zgody w schronisku i tak go nikt nie wyda.
Jeśli wszystko będzie ok po psa można przyjechać po 15.00 w dni powszednie lub w weekendy (cały dzień) po wcześniejszym umówieniu się ze mną telefonicznie.
Być może Martyna już do mnie dzwoniła bo był jeden telefon wieczorem ale nie mogłam odebrać akurat bo rozmawiałam przez inny tel.

Link to comment
Share on other sites

Widzę że troche zamieszania narobiłam ale już wyjaśniam. Jestem pełnoletnia ale na razie mieszkam z rodzicami. Pies na 100% zostanie u mnie.
[quote name='truskawa144']Być może Martyna już do mnie dzwoniła bo był jeden telefon wieczorem ale nie mogłam odebrać akurat bo rozmawiałam przez inny tel.[/quote]
Wczoraj to nie byłam ja, bo dopiero dzisiaj będę dzwonić.

Link to comment
Share on other sites

Martyna nie moze sie dodzwonic do truskawy...

mi by pasowało jutro go wziac ok 17.../do czestochowy mam jakąs godz a dalej do schronu to nie wiem jak wyjdzie/ tak po 15 bymśmy z domu wyjechali

Ale martyna musi ustalic z truskawa narazie wszystko wiec czy wyjdzie jutro nie wiem,ale nei mgoe sie doczekac :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Udało jej sie dodzwonic,bedzie za 30 min to poda szczegóły

Trzymac kciuki zeby Szaman był u mnie jutro :loveu: bo potem to juz z górki
Z Bydgoszczy do Tarnowskich Gór kawałek oj kawałek ale dla Martyny pociag nie straszny,nawet jakby cos sie stało moze dłuzej poczekac u mnie i ew moge go nawet jej zawieźć ale miejmy nadzieje ze obejdzie sie bez komplikacji i Szaman juz w sobote bedzie ze swoja nowa właścicielką
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Po dwóch godz strasznej podrózy/dla mnie bo Szaman sobie słodko spał/ w smordku /dla mnei dlatego ze mam nadwrażliwos ci uczulenie na wiekszośc zapachów :roll: ale wiedziałam co zastane w schronisku/
Szaman juz u mnie... wykąpałam mu wierzchnia pokrywe,z głowy zciełam troche gnoju ale po godz mały zaczął sie nie cierpliwić

Jest straasznie grzeczny i kochany ale smród..pfff


Głowa i odbyt wyglądają podobnie:placz: i to i to oblebione kałem,błotem i nei wiem czym jeszcze

z odbytu wylatuje mu woda... i sika jak suczka:lol:


ale jest grzeczny,tylko boi sie nie których rzeczy.

Oj duzo roboty z nim bedzie,mama pozwoliła mi nie isc jutro do szkoły.Jak sie z neigo zrobi psa to fajny bedzie:loveu:

Właśnei zeżarł cała miche ryżu

A i uszy i oczy sa w strasznym stanie.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ola tylko ze go sie nie da obciąc.Przynajmniej na głowie.Moja maszynka pada,nozyczek nie przebije przesto,nei wiem gdzie sie kończy filc a gdzie zaczyna ciało.


Ma ktos gdzies w pobliżu dobra maszynke i mógłby do soboty podskoczyc?:razz: zciąć mu ten filc z głowy....

ide spac,jutro szersza relacja i foto relacja

Link to comment
Share on other sites

No to relacja po pierwszej nocce
przede wszystkim to jest kochany :loveu: i śmierdzi :evil_lol:

nocke cała ładnie przespał na posłaniu,w domu nie załatwia swoich potrzeb ale i tu jest kolejny problem...nie wie co to schody i nie chce wychodzic z domu...:shake:

chociaz przy wchodzeniu juz widze postępy/po jednym schodku przy ścianie lub opierając sie o moją noge/ ale schodzenie to raczej znoszenie.

na szczeście mieszkam na parterze wiec mam tylko te 6 schodków :p


:loveu::loveu::loveu:kocham:loveu::loveu::loveu:


mam pytanie do truskawy,nie wiesz moze czy on był szczepiony? bo zadnej ksiazeczki nie dostaliśmy:shake:,pan powiedział ze dośla poczta tylko ze pis musi jechac w sobote pociagiem...w sumie moge dac ksiazeczke od Luny a Martyna mi odesle ale jak nie był szczepiony to trzeba by zaszczepic a dzisiaj do weta jade z nim....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...