Jump to content
Dogomania

CZARNY TERIER w schronisku w Jamrozowiźnie - Ma DOM!!!


malawaszka

Recommended Posts

Rozmawiałam z kierownikiem. Piesek jest bardzo przyjazny,wesoły,towarzyski. Oczy mu przemywają cały czas ale przydało by mu się to powycinać a nasza maszynka jest fatalna.
Dzięki przemywaniu się to wszystko rozpuszcza ale po woli.
Umówiłam się z kierownikiem,że będę w schronisku w następny weekend więc będą relacje z pierwszej ręki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='truskawa144']Rozmawiałam z kierownikiem. Piesek jest bardzo przyjazny,wesoły,towarzyski. Oczy mu przemywają cały czas ale przydało by mu się to powycinać a nasza maszynka jest fatalna.
Dzięki przemywaniu się to wszystko rozpuszcza ale po woli.
Umówiłam się z kierownikiem,że będę w schronisku w następny weekend więc będą relacje z pierwszej ręki.[/quote]

Oo no to już coś - [COLOR=red]bardzo przyjazny, wesoły i towarzyski[/COLOR].
Tak trzymaj Szamanku ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzwonił do mnie jakiś pan który szuka takiego pieska i znalazł naszego na allegro,natomiast opis był zły i pan myślał,że pies jest w Chorzowie. Nie wiem kto to wystawiał ale popełnił błąd natomiast może ten błąd wyjść na dobre bo pan sie nad wzięciem obu zastanawia.
Jednego pieska chce wziąć dla mamy która miała identycznego ale umarł ze starości a drugi mu się spodobał,pan ogrodził niedawno swoją działkę i też myśli o takim psie.
Ma się ze mną skontaktować.

Link to comment
Share on other sites

Ja pisałam ze zrobie czarnuchom zbiorowe allegro i tak zrobiłam zapomniałam podac linka:cool1:
Wszystko jest napisane grdzie jest kazdy pies ale panu mogło sie pokiełbasic cos:evil_lol:
Oto link
[url=http://allegro.pl/item466442977_czarny_terier_rosyjski_w_schronisku_do_adopcji.html]Czarny terier rosyjski w schronisku do adopcji (466442977) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

A może by tu spróbować?

[B]"sznaucery[/B]
dziewczyny, koleżanka ma namiary i kontakt na niemiecką fundację, która zajmuje się adopcją sznaucerów i w typie sznaucera, ale bliskim;-). Jeśli macie jakieś w pilnej potrzebie, to dajcie linki, zdjęcia, namiary. "

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/sznaucery-124203/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...