Jump to content
Dogomania

KOSZALIN - MALTA. Czyli życiowy falstart.


kinga

Recommended Posts

  • Replies 496
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No bo tak już jest.
Na tej dogomanii.
Tylko o UŻYTECZNYCH koleżankach się pamięta... :roll:

[quote name='kinga']w odpowiedzi dostałam mało budującego smsa pt: O RETY :eek2:[/quote]
... się ciesz, że prowadziłam i nie napisałam więcej :eviltong:

W sobotę czekam na Was :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']No to super :multi:

Podsumuję Hojnych Draczyńców, choć branża księgowa to - rany boskie - nie moja domena :shake:.

[COLOR=red][B]OSOBY DEKLARUJĄCE ZRZUTKĘ NA WIKT I OPIERUNEK MALTY NA TYMCZASIE (miesięcznie):[/B][/COLOR]

[COLOR=black][B]- salibinka - 20 zł[/B][/COLOR]
[COLOR=black][B]- samoglow - 20 zł[/B][/COLOR]
[COLOR=black][B]- Angelika8 - 20 zł[/B][/COLOR]
[COLOR=black][B]- "moja" Gośka - 20 zł[/B][/COLOR]
[COLOR=black][B]....................................[/B][/COLOR]
[COLOR=black][B]razem jak na razie: 80 zł[/B][/COLOR]

hmmmmm...jakby jeszcze ktoś? :p
jakieś 20 zł? :p

.........................................
(gwoli wytłumaczenia, czemu ja wolałabym nie partycypować:

- bo mam w tej chwili Merlina na tymczasie - z całym dobrodziejstwem posiadania 30 kg Merlina tudzież jego pcheł, kleszczy, robali i żołądka, który trzeba zapełnić
- bo dość często wyciągam ze schronu psy, płacąc za nie z własnej kieszeni :oops: ( np. taką Maltę :eviltong:)
- bo mój wyjazd do Poznania (250 km w jedną stronę) też szarpnie mnie finansowo, a jego cel oficjalny - kupowanie krzaków do ogródka - jakoś nie brzmi wiarygodnie dla nikogo ( z moim mężem włącznie :placz:) - bo kto normalny jedzie taki kawał drogi po krzaki...

... no ale Malta się sama nie dowiezie :niewiem:)[/quote]

[B][SIZE=3]Hej Krezusy i bogacze - [/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]rzućta forsą - niech Kinga nie placze![/SIZE][/B] :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No to super :multi:

Podsumuję Hojnych Draczyńców, choć branża księgowa to - rany boskie - nie moja domena :shake:.

[COLOR=red][B]OSOBY DEKLARUJĄCE ZRZUTKĘ NA WIKT I OPIERUNEK MALTY NA TYMCZASIE (miesięcznie):[/B][/COLOR]

[COLOR=black][B]- salibinka - 20 zł[/B][/COLOR]
[COLOR=black][B]- samoglow - 20 zł[/B][/COLOR]
[COLOR=black][B]- Angelika8 - 20 zł[/B][/COLOR]
[COLOR=black][B]- "moja" Gośka - 20 zł[/B][/COLOR]
[COLOR=black][B]....................................[/B][/COLOR]
[COLOR=black][B]razem jak na razie: 80 zł[/B][/COLOR]

hmmmmm...jakby jeszcze ktoś? :p
jakieś 20 zł? :p

.........................................
(gwoli wytłumaczenia, czemu ja wolałabym nie partycypować:

- bo mam w tej chwili Merlina na tymczasie - z całym dobrodziejstwem posiadania 30 kg Merlina tudzież jego pcheł, kleszczy, robali i żołądka, który trzeba zapełnić
- bo dość często wyciągam ze schronu psy, płacąc za nie z własnej kieszeni :oops: ( np. taką Maltę :eviltong:)
- bo mój wyjazd do Poznania (250 km w jedną stronę) też szarpnie mnie finansowo, a jego cel oficjalny - kupowanie krzaków do ogródka - jakoś nie brzmi wiarygodnie dla nikogo ( z moim mężem włącznie :placz:) - bo kto normalny jedzie taki kawał drogi po krzaki...

... no ale Malta się sama nie dowiezie :niewiem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Napiszesz jak już ochłoniesz i dostaniesz przesyłkę, i będziesz miała na nią "oko" :evil_lol:[/quote]

ale kochana, PO CZYM Paulina ma ochłonąc? :crazyeye:

...czyżby od dobrych paru lat nie miała Ulubionej Kolezanki w Koszalinie? :p
a Ulubiona Koleżanka - koszalińskich psów? :p

...toż to rutyna, dla takiej Pauliny :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga'][B]samoglow [/B]- najlepiej zadzwon do mojego meża i podziel się tymi wątpliwościami...:razz:

nie chcę żywopłotu z mebli swarzędzkich :shake:
chcę z krzaków :loveu:[/quote]

Strasznie jestes konserwatywna jak na artystke :shake:
Co Ci przeszkadza zywoplot z ....krzesel? Toz to pomysl oryginalny, nietuzinkowy, wycieczki beda przyjezdzac do Ciebie i studenci na praktyki.....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow'][B]Kinga[/B], [B]te krzaki to rzeczywiscie malo przekonujaco brzmia...[/B]i do Swarzedza po krzaki? :crazyeye: Do Swarzedza jedziesz po nowe MEBLE, nigdzie nie robia takich pieknych jak w Swarzedzu! :evil_lol:[/quote]

[B]samoglow [/B]- najlepiej zadzwon do mojego meża i podziel się tymi wątpliwościami...:razz:

nie chcę żywopłotu z mebli swarzędzkich :shake:
chcę z krzaków :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow'][B]Kinga[/B], te krzaki to rzeczywiscie malo przekonujaco brzmia...i do Swarzedza po krzaki? :crazyeye: Do Swarzedza jedziesz po nowe MEBLE, nigdzie nie robia takich pieknych jak w Swarzedzu! :evil_lol:[/quote]

Ależ samogłow, myślę że już cała rodzina się przyzwyczaiła do dziwnych celów podróżniczych Kingi, o różnych porach roku..... :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Ależ samogłow, myślę że już cała rodzina się przyzwyczaiła [B]do dziwnych celów podróżniczych Kingi[/B], o różnych porach roku..... :p[/quote]

...i zakupów :oops::oops:

14-go lutego br zadzwoniłam do mojego męża: - kochanie, niniejszym informuję, ze na Walentynki kupiłam ci dwa szczeniaki - będą duże :p

21-go marca zadzwoniłam: - z okazji pierwszego dnia wiosny kupiłam sobie psa - takiego jak nasz Lipton

dziś zadzwoniłam: - właśnie kupiłam sobie 3-tygodniowego kotka.

...................
wywali mnie w końcu z domu?
czy nie wywali?
:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...