Jump to content
Dogomania

Nutra Gold Holistic


Cathedral

Recommended Posts

Myślę, że zniknęła ponieważ stara Nutra Gold, która była do tej pory jest teraz wycofywana i zastępowana ulepszoną jakby serią [B]Nutra Gold Holistic[/B]. Była już ta nowa seria w niektórych sklepach internetowych, ale widocznie szybko się skończyła i czekają na nową dostawę ... Tak mi się wydaje przynajmniej.

Link to comment
Share on other sites

To niech sie pospiesza,bo ja chce tym moje szczeniaki karmic:roll: .Co do nutry gold powiem tyle-karmilam nia 4 psy dopoki nie poczulam,ze jeszcze troche i zbankrutuje-psiska wcinaly az im sie uszy trzesly,kazde z nich ta karme super tolerowalo i mialy pzrepiekna siersc-jak dla mnie to najlepsza karma dla moich psow-nie wiem jak dla innych;)

Link to comment
Share on other sites

Proszę Państwa, seria Nutra Gold Holistic w założeniu naszej firmy nie będzie dostępna w sklepach internetowych (jest jednak jeden wyjątek od tej reguły). Można ją natomiast nabyć w sklepach konwencjonalnych. Jeżeli mają Państwo problem z dotarciem do tej karmy, proszę o skontaktowanie się z nami. Jeżeli będzie to możliwe wskażemy najwygodniejszy dla Państwa punkt, w którym można zaopatrzyć się w Nutrę Gold.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nie wiem..bo nie ma takiej mozliwosci:angryy: .Musze sie poskarzyc..chcialam tym karmic suke ciezarna-niestety nie udalo sie znalezc nigdzie tej karmy,nawet u potencjalnych dystrybutorow:angryy: .Ja sie zdecydowalam na Hillsa choc Nutra Gold bedzie zawsze moja ulubiona karma-szkoda tylko ze nigdzie jej dostac nie mozna:angryy: .Pan dystrybutor sie tu wypowiedzial raz-moze pan/i odpowie na pytanie-gdzie mozna kupic ta wasza karme???????:roll: .Wyjde na idiotke,bo zachwalalam ta karme u przyszlych wlascicieli szczeniat,a wyladuja na hillsie ktorego moj najbardziej zarloczny pies nie chce nawet powachac:angryy: a co dopiero zjesc:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek'][URL="http://www.karmydodomu.pl/index.php?go=searchk&f=31&path=5"]TU[/URL] jest[/quote]
jest...w ofercie:roll: ..ale nie w sprzedazy-przynajmniej nie miesiac temu:-( .Teraz to juz musztarda po obiedzie bo malce maja prawie 4 tygodnie i juz jedza hillsa:angryy:

Link to comment
Share on other sites

A jak jest ze smakowitością tej karmy? Czy spotkaliście się, że pies nie chciał jej jeść? Chciałabym spróbować Nutrę, ale dla dużych ras nie robią 3 kg worków. :-( Mogłabym niby kupić na próbę małe opakowanie dla średnich ras, ale co jeśli różni sie w smaku od tego dla dużych?
Mam taki przypadek z karmą Royal Canin Exlusive Proteins. Dla juniorów pachnie warzywkami i mój pies to wcina aż się uszy trzęsą, a dla dorosłych pachnie rybą i moja sucz nie chce się tego tknąć. :mad:
A może istnieją próbki? Tylko skąd je wziąć. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Moth-ja karmilam goldem przez ponad 8 miesiecy swoje olbrzymki-jadly az im sie uszy trzesly i co najwazniejsze przy gromadzie wowczas 4 psow-kazdy z osobna uwielbial ta karme i dobrze ja przyswajal,szczeniaki ktore do nas kolejno dochodzily nie zareagowaly nawet rozwolnieniem na ta karme po zmianie z jedzenia ktore jadly u hodowcy.Przestalam tym karmic kiedy zaczelo mi schodzic 6 workow miesiecznie 15 kilowych na 4 psy-one po prostu nigdy tej karmy dosc nie mialy:-o .Z tymze ja karmilam ta karma dla szczeniat,nie wiem jak jest z adultem large breed-teraz jedza Diamond large breed-ten sam producent ,tez ze swiezego miesa i cenowo bardziej atrakcyjna karma,psy ja uwielbiaja,ja jestem zadowolona z ilosci kup i kondycji psow,wiec pewnie gold tez by im smakowala-a moje psy byle czego nie rusza-zapewniam:lol: .Prawie kazda karma je kluje w zeby,gotowane tez-wyjedza mieso tylko a jak sie zmiksuje na papke to nie rusza:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 11 months later...

Zamówiłam właśnie 2 worki po 3kg Nutry Gold Holistic dla szczeniaków.
Skład mi się bardzo podoba, bo problemem mojego psa było trawienie kukurydzy której było dużo w RC i Hill'sie z jagnięciną. Pro Plana niby dobrze przyswaja, ale kupki są żółtawe, więc przypuszczam, że to od tej kukurydzy.

Mam nadzieję, że Nutra dobrze będzie służyć, ale to opiszę dopiero jak Bella spróbuje :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...

[quote name='Monyka']Zamówiłam właśnie 2 worki po 3kg Nutry Gold Holistic dla szczeniaków.
Skład mi się bardzo podoba, bo problemem mojego psa było trawienie kukurydzy której było dużo w RC i Hill'sie z jagnięciną. Pro Plana niby dobrze przyswaja, ale kupki są żółtawe, więc przypuszczam, że to od tej kukurydzy.

Mam nadzieję, że Nutra dobrze będzie służyć, ale to opiszę dopiero jak Bella spróbuje :)[/quote]

odnawiam wątek i będę wdzięczna za podzielenie się doświadczeniami.
Podoba mi się skład NG, ale widzę, że dość mało popularna.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

wiecie, że bardzo mnie zaskoczyliście tym, że natura gold holistic nie będzie dostępna w sklepach internetowych. Ja widziałam ją na e-karma.pl i trochę mnie to zaskoczyło, co wcześniej pisaliście. Ale jest chyba robi się coraz bardziej popularna tych sklepach. A powiedzcie mi czy warto jest karmić psa tą karmą?? Bo się zastanawiam, czy DExterowi nie zmienić nieco menu??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='twitty']wiecie, że bardzo mnie zaskoczyliście tym, że natura gold holistic nie będzie dostępna w sklepach internetowych. Ja widziałam ją na e-karma.pl i trochę mnie to zaskoczyło, co wcześniej pisaliście. Ale jest chyba robi się coraz bardziej popularna tych sklepach. A powiedzcie mi czy warto jest karmić psa tą karmą?? Bo się zastanawiam, czy DExterowi nie zmienić nieco menu??[/QUOTE]

co widzę gdzieś Twój post to o e-karma.pl , zawsze piszesz . PR?

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, też to zauważyłam. Jeszcze jeden formumowicz, niejaki Dz..i A.i (wtajemniczeni wiedzą;)) też ma za zadanie ten PR e-karmy. Jak dla mnie - jest to PR ``czarny``, mnie akurat skutecznie zniechęca. Jest to takie Grubymi Nićmi Szyte, a my przecież idiotami nie jesteśmy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...