Jump to content
Dogomania

Taste of the Wild Pasific


Bura

Recommended Posts

Dostałam maila z ekarmy.

1. Promocja na karmę [URL="http://www.e-karma.pl/pl/kat/403/PROMOCJA--Pacific-Stream-Canine-Formula--Data-waznosci-25082008"][COLOR=#0000ff]Taste of the Wild Pasific[/COLOR][/URL] Stream oraz [URL="http://www.e-karma.pl/pl/kat/404/PROMOCJA--Wetlands-Canine-Formula--Data-waznosci-17092008"][COLOR=#0000ff]Taste of the Wild Wetlands[/COLOR][/URL]. Cena promocyjna, to 50 zł za opakowanie o wadze 6,8 kg. Cena przed promocją 102 zł.
[LIST]
[*]termin ważności karmy Pacific Stream - 25.08.2008
[*]termin ważności karmy Wetland - 17.09.2008
[*]promocja będzie trwała do momentu wyczerpania się zapasów magazynowych
[*]ilość worków ograniczona[/LIST]2. Promocja na karmę [URL="http://www.e-karma.pl/pl/kat/324/High-Praire-Canine-Formula"][COLOR=#0000ff]Taste of the Wild High Prairie[/COLOR][/URL]. Do każdego zamówienia opiew ającego na minimum dwa opakowania o wadze 6,8 kg karmy High Prairie dodajemy w prezencie plastikowe opakowanie na karmę firmy Petmate o pojemności 9 kg. Więcej na temat pojemnika na karmę mogą Państwo znaleźć [URL="http://www.petmate.com/Products/Ultra-Kibble-Keeper__24481.aspx"][COLOR=#0000ff]tutaj[/COLOR][/URL].
[LIST]
[*]promocja będzie trwała do momentu wyczerpania się zapasów magazynowych
[*]ilość worków ograniczona[/LIST]3. Promocja na karmę [URL="http://www.e-karma.pl/pl/kat/12/Large-Breed-Puppy-Lamb--Rice-Formula"][COLOR=#0000ff]Diamond Naturals Large Breed Puppy Lamb & Rice[/COLOR][/URL]. Do każdego opakowania o wadze 9,07 kg dodawane są dwa opakowania tej samej karmy po 2,27 kg każde, np. kupując dwa opakowania po 9,07 kg dostaniesz 4 opakowania po 2,27 kg.
[LIST]
[*]data ważności opakowania o wadze 2,27 kg - 27.08.2008
[*]ilość opakowań w promocji ograniczona[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Skorzystałam z promocji i zamówiłam dwa worki Wetlands ;)
Z kociej jestem bardzo zadowolona, mam nadzieję, że z psiej także będę.

[B]lorraine[/B] na stronie e-karmy jest tabelka, ale nie wiem na ile dobrze przeliczona.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez zamówiłam rybkę i kaczuszkę z przepiórką ;).
Jestem tylko ciekawa czy jeść będą i czy zdążą to zjeść do 17 września,bo jeszcze na jakiś tydzień mamy Orijena.Na dodatek moje jedzą na zmianę z gotowanym.No ale się nie martwię,bo w razie czego mam komu oddać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']Skorzystałam z promocji i zamówiłam dwa worki Wetlands ;)
Z kociej jestem bardzo zadowolona, mam nadzieję, że z psiej także będę.

[B]lorraine[/B] na stronie e-karmy jest tabelka, ale nie wiem na ile dobrze przeliczona.[/quote]


Wlasnie znalazlam, wyszlo mi ze suka 25 kg powinna jest ok 250 g dziennie, co jest mozliwe, porownam jeszcze z tym co na opakowaniu...
Chociaz i tak nie mam kubeczka a dokladnej wagi cyfrowej tez nie mam, wiec chyba bedzie jadla na oko :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]TOTW z rybka i ziemniakami :[/B]
jakby kto chciał- mam okolo 2, 5 kg od Monyki (zakupione w zeszłym tygodniu) Dałam małemu garsc z tego. Nie zjadł. W nocy głodny jednak cos tam poskubał i na tym się skończyło. Dostałam już inną karmę, więc te 2,5 minus tak z dwie garście:)(dokładnie nie wiem, bo nie ważyłam wcale) są na sprzedaż. zainteresowanych zapraszam na pw:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Ja się zastanawiam nad rybna i mam do Was kilka pytań:
1. Czy granulki są 'tłustawe'?
2. Czy zapach jest naprawdę intensywny?
3. Jaka jest wielkość granulek?[/quote]

1.wiec granulki nie są tłustawe absolutnie. (karmiłam kiedys RC dla seniorow np i tamte sa naprawde tłuste)
2. dla mnie zapach nie jest intensywny. mam inne z ryba i te rzeczywiscie pachna ryba. TOTW z ryba dla mnie pachnie sztucznie. jakby rybą z miętą lub cos w tym stylu. Ale absolutnie nie pachnie obrzydliwie, jesli o to pytałas;)
3. granulki sa owalne i malenkie. nie mam aparatu. ale własnie zmierzyłam i grube/wysokie na 2 mm, a szerokie/długie na 1 cm. (takie spłaszczone kóleczka)

Link to comment
Share on other sites

A ja paczkę dostałam już w czwartek,ale dopiero dzisiaj na śniadanko dostały.
Najpierw im rozpakowałam rybke,bo ma krótszy termin ważności.
Pod względem smakowym REWELACJA.Rąbały,aż im sie uszy trzęsły.Co do buldożki to raczej mnie to nie zdziwiło bo ona kocha jeść.Czin też kocha jeść,ale jest bardzo wybredny i tylko Orijen (oprócz gotowanego) zaspakajał jego gusta smakowe ;).A na śniadanie im zmieszałam i mały wybierał TOTW a Orijenka omijał.
Jak pod innymi względami im służy,to się okaże po czasie.Mam nadzieję,że sierść będzie dalej piękna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...