Jump to content
Dogomania

Nowe produkty Acany


blaira

Recommended Posts

Wczoraj przeglądając pewna amerykańską stronę z karmami, natknęłam się na nowe produkty Acany, które bardzo mnie zainteresowały pod kątem składu i wysokiej oceny karmiących i też osób analizujących karmy.

Tak więc postanowiłam naskrobać maila do Acany i dowiedziałam się że od października b.r. zaczną wchodzić na nasz rynek :)

m.in będą to:
[B][COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=#FFCC00][FONT='Comic Sans MS']-Acana Prairie Harvest[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=#FFCC00][FONT='Comic Sans MS']-Acana Pacifica[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=#FFCC00][FONT='Comic Sans MS']-Acana Grasslands[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=#FFCC00][FONT='Comic Sans MS']-[URL="http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/showproduct.php?product=2251&cat=4"][COLOR=#FFCC00]Acana Lamb & Apple[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=#ffcc00][COLOR=#FFCC00][FONT='Comic Sans MS'][B][COLOR=Red]-[URL="http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/showproduct.php?product=2253&cat=4"][COLOR=#FFCC00]Acana Light & Fit[/COLOR][/URL][/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]


pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na kanadyjskiej stronie Acany są już składy nowych karm. Właściwie to zmieniają się wszystkie dotychczasowe karmy, plus dojdzie kilka nowych. Te pierwsze będą na bazie kurczaka plus łososia plus jajka. Zniknie chyba Salomon&Potato w zamian będzie Pacifica. Zmieni się zawartość białek i tłuszczy.

Mam nadzieje, że ulepszona Acana nie będzie gorsza. Bo jestem na prawdę zadowolona z tej karmy. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Niestety tez sie tego obawiam...:roll:
My jestesmy z karmy bardzo zadowoleni- moja suka od tygodnia jest na sporcie, i od razu widac znaczna poprawe w porownaniu do best choica. Siersc blyszczaca, przytyla 0,5kg (nie jest kosciotrupem ponizej wszelkich norm! nareszcie dobila do 17kg:lol:). Energii jak zawsze ma za duzo, szamie jak zwykle blyskawicznie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Jaki jest adres oficjalnej strony?[/quote]

[url]http://www.championpetfoods.com/acana/[/url]

Rozmawiałam na targach z Dystrybutorem bodajże. Cena nie powinna znacząco wzrosnąć, na pewno będzie tańsza niż obecnie Orijen (mówię o oficjalnych cenach).

W workach 18 kg cena za kilogram powinna być taka jak teraz w workach 15 kg.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hmm, zastanawiałam się, czym karmić Nex, gdy ją przestawię na Adult... No i albo Orijen, albo Acana...

Tylko nie rozumiem... W zwykłej Acana Adult pies 10 kg powinien dostawać 135g a w Praire Harvest 200g. To duża różnica... To przez brak węglowodanów?

Link to comment
Share on other sites

a co proponujecie dla bokserki obecnie pół rocznej, ważącej ponad 20 kg ?
puppy & junior, puppy large breed ? moze jeszcze cos innego? obecnie przerzucamy sie z Royal Canin Maxi junior, mieszam jej teraz z Canidae ale ma male kuleczki i Unka sie zaczyna mi dusic ;/
pomozcie jakos :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kwiatek82']a co proponujecie dla bokserki obecnie pół rocznej, ważącej ponad 20 kg ?
puppy & junior, puppy large breed ? moze jeszcze cos innego? obecnie przerzucamy sie z Royal Canin Maxi junior, mieszam jej teraz z Canidae ale ma male kuleczki i Unka sie zaczyna mi dusic ;/
pomozcie jakos :)[/quote]

nie widziałam nigdzie tej nowej Acany więc zamówiłam puppy large breed ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...