Jump to content
Dogomania

A może jednak maltańczyk?


Cockerek

Recommended Posts

Witam dziewczyny!!!

Na wstępie, Himka, muszę to powiedzieć Mikuś jest przeuroczy przecudowny i najpiękniejszy z maltańczyków jakiego dotąd widziałam :angel: :lilangel: :angel: (ten z osiedla to się chowa :wink: ) Cudo nie z tej ziemi, jestem naprawde pod wrażeniem. A czemu ty mi wcześniej zdjęć nie pokazałaś???? :evil: :wink: No i jak ty bys mogła Mikusia zostawić i sobie pojechać w siną dal...

:( :niewiem:

Gosiu, Twoja Luka równie piękna :angel: i super wygląda na tym dywaniu z owcy (? :niewiem:) :lol: Chyba jednak pozostanę przy maltance. Nie obrazisz się? :wink: :D Ale wklejaj jak najwięcej zdjęć, please, zawsze to dobrze oko nacieszyć takimi cudami :P

Dziewczyny, przez was nabrałam jeszcze większego apetytu na psinkę. Normalnie się chyba nie doczekam... JA CHCĘ MALTAŃCA!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D Bardzo słuszna decyzja :smilecol: !!!!

Mam nadzieję,żę jak już ją będziesz miała to wkleisz jej zdjęcia na dogomani,żebyśmy mogli nacieszyć oczy Twoją kuleczką!

Oto kolejne zdjęcie Molci!

_276345_n.jpg

PS.JAk będziesz mieć jeszcze jakieś pytania to śmiało!

Pozdrawiam!!!

:iloveyou: Mikuś!!! (to od Molci)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mogę, co za piękne pycholki !!! :angel: :loveu:

Himka, widzę że twój Mikuś ma długi włos. Jak dajecie sobie radę z pielęgnacją, jak to w ogóle wygląda?

A Moly ile ma latek? :P Oj na zdjęcia mojej maltanki sobie troszę poczekamy, no ale potem to was tu zasypię - normalnie forum będzie moje :lol:

Buziaczki dla wszystkich pięknych bichoników :iloveyou: :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Hej!

:D Moly ma za dwa dni siedem miesięcy,dlatego ma takie krótkie włoski!

Ale dość szybko jej rosną,to jest zdjęcie z przed 2 m-cy,a teraz ma już dłuższe.Właśnie dziś jej zaplotłam papiloty i narazie z nimi śpi.

Pozdrawiam :P

Link to comment
Share on other sites

:D Może szybciej by było pogadać na gg?

2627756

Mi bardzo się podobają długie włosy maltanów,może są kłopotliwe,ale piękne.Zresztą my zaczynamy właśnie chodzić na wystawy,więc póki co nie myślimy o obcinaniu!

Pozdrawiam :P

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie ma gg :( pewnie troche pozniej

Ah, to widzę że twoj maltanek ma rodowód. A mogę się nieskromnie zapytać o jej cenę? Bo ja tez bym chciała z rodowodem i cena mnie trochę przeraża no ale cóż, jak trzeba to trzeba :wink:

Życzę w takim razie powodzenia na wystawach i jak najwięcej medali :P !!!

Link to comment
Share on other sites

Cockerek-oj, obrażę się, a jak! :lol: Na śmierć! :lol: :wink:

Cała galeria mojej Luki jest tutaj:

http://www.lukrowi.pl/galeria/?p=1&_id_p=367

także zapraszam - zdjęć jest sporo :D

Jeśli chodzi o sierść - Luce nie narasta ona tak, jak maltańczykom, ale i tak zawsze ją trochę podstrzygę-ma wtedy takie zadziorne kędziorki 8)

ps.w najnowszym numerze jednej z popularnyh gazet o psach (co by nie robić reklamy dodam, że tej najcieńszej za 5zł 8) ) jest artykulik o całej rodzinie bichonów - wprawdzie skromny, ale zawsze warto coś tam poczytać o naszych kochanych "puchatkach" :D

Pozdrawiamy

Gosia&Luka

Link to comment
Share on other sites

ps.w najnowszym numerze jednej z popularnyh gazet o psach jest artykulik o całej rodzinie bichonów

Już sobie poczytała, a co! Jakbym mogła przepuścić :wink: Teraz książkę czytam "Maltańczy, bolończyk i ich kuzyni" :P

Zdjątka zaraz sobie pooglądam :D :P :D

ps. Gosia, kędziorki też są fajowe :P

Link to comment
Share on other sites

Cockerek miałam Ci pisać że mój Miki wcale nie ma takich długich włosów, ale z ciekawości postanowiłam zmierzyć :wink: ...linijką :lol: , i najdłuższe mają prawie 20 cm :o (na karku) (normalnie sama byłam zdziwiona (Miki ma ok 24, 25 cm w kłębie), ale tak ogólnie na reszcie to ma krótsze (ok 15cm),

a jeszcze na ogonie ma bardzo długie :D , ale tego nie widać :wink:

A pielęgnacja to poprostu szczotkowanie, szczotkowanie i jeszcze raz szczotkowanie :lol: :lol:

a i jeszcze mycie łapek po spacerkach :wink:

Ale muszę przyznać że Miki to lubi :D , jak widzi że idę ze szczotkami to <może to się wydać dziwne> ale... skacze z radości :lol: :D , a jak np idę z wacikiem żeby mu pod oczkami przemyć to wtedy ucieka :-? :( :lol:

Gosia właśnie przeglądam galerię, wspaniałe fotki i wspaniała sunia :D :angel: :angel:

A ww czasopismo już kupiłam :) , muszę sobie ten kalendarz na 2005r. z maltanami zamówić :D

Pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

Ktoś kto opracowywał ten artykuł jakoś dziwnie zapomniał jeszcze o dwóch rasach należących do grupy bichonów : Petit chien Lion czyli lwi piesek po polsku i Coton de Tulear .Dlaczego :roll: tego to ja jakoś nie mogę zrozumieć chociaż przyszło mi na myśl ,że powodem ominięcia tych ras jest brak "bichon" w nazwie rasy hehehe.Specjaliści :evil:

Ale ogólne wiadomości o tej grupie ras okey .

Jak macie ochotę to zapraszam i do naszej galerii

http://www.album.com.pl/album.php?id=5609

są tam fotki własnie moich psiaków i nie tylko .

Link to comment
Share on other sites

Karka-też zwróciłam uwagę na brak lewków, ale o cotonach jest w osobnej ramce - z tym, że wg autora artykułu to... nie bichon :o

I jeszcze zdziwiło mnie stwierdzenie, że najbardziej popularne są b.frise :o Ja w życiu może raz frise widziałam - na wystawie :roll: Za to bolończyki (wg nich namniej populare) widuję coraz częściej... 8)

Himka - już częśc zdjęć chyba widziałaś kiedyś, nie? :wink: Ale jest też sporo nowych :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Cześć!

Nie wiem jak to się stało,że jeszcze nie mam tej gazetki :roll:

A tak wyczekiwałam na jakiś artykuł!!!

Karka śliczne zdjęcia i śliczne pieski! Bardzo mi się podobają!

Gosia&Luka Twoje zdjęcia też super! Śliczny pyczolek ma Twoja kuleczka. Najbardziej podoba mi się zdjęcia przy lustrze :D

A jak ktoś ma ochotę pooglądać fotki Moly to zapraszam

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=20461&q=Molymania&k=2

:D :Dog_run: Pozdrowienia dla wszystkich psiaków i ch właścicieli oczywiście!

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, obejrzałam właśnie wszystkie zdjęcia waszych bichoników (niektóre kilka razy :wink: ) :D Rewelacja, normalnie czysta przyjemność :P

Karka - piękne psiaczki :P (to wszystkie są twoje?) A co ty jej założyłaś na łapki???? Fioletowe rajstopki? :lol:

Gosia - normalnie mnie zatkało jakie ty cudeńko masz w domu :angel: Najlepsze te w kąpieli i po. A jak Luka tam wlazła pod tę szafę??? :lol:

Himka - ...... już ty wiesz co ja myślę o twoim Mikusiu, no nie? :wink: :angel:

Moly - jaka to piękna mała puchata biała kuleczka :angel: :angel: Słów mi brak... :wink:

Dziewczyny! Macie super psiaczki, pycholki małe kochane :P

Link to comment
Share on other sites

Himka - już częśc zdjęć chyba widziałaś kiedyś, nie? :wink: Ale jest też sporo nowych :fadein:

Zgadza się :D , ale z miłą chęcią oglądam wszystkie od początku :D , (znalazłam nawet kilka moich komentarzy :wink: )

Karka galerię Twoich piękności oglądałam z podziwem już wiele razy, i za każdym razem stwierdzam to samo - cudowne :angel:

Moly widzę że dodałaś nowe fotki do galerii :D :lilangel: :iloveyou: ,

Ps

torcik na urodzinki poprostu SUPER :eating:

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałam i ja galerie waszych śnieżynek i stwierdzam ,że są świetne .Ale nie może być inaczej bo to bichony :P przecież.

Mam nadzieję,że po tym wszystkim co zobaczyłaś Cockerek i usłyszałaś już się nie rozmyślisz i dołączysz prędzej czy później do bichoniej rodziny.Ja wiem ,że nie zamieniłabym już tych moich piechów na żadną inną rasę choć podoba mi się jeszcze wiele innych. Jednak mając stadko lewków można mieć każdego innego bo jest tak wiele wariantów kolorystycznych.

Hmm na razie mam 4 lewki ale w przyszłości kto wie czy jeszcze coś nie przybędzie.W albumie są i psiaki urodzone u mnie więc dlatego jest tam ich tak wiele i różnych.A te fioletowe rajtuzki :wink: to jest ubranko na "trudne dni" mamy wiele kolorów więc co jakiś czas panny biegają po domu właśnie tak ubrane tylko muszę się pilnować by nie zapomnieć zdjąć przed wyjściem na spacer :oops: bo już mi się zdarzyło wyprowadzić tak ubraną dziewczynę .

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję,że po tym wszystkim co zobaczyłaś Cockerek i usłyszałaś już się nie rozmyślisz i dołączysz prędzej czy później do bichoniej rodziny.

Nie ma mowy, już postanowione. Właśnie widziałam że hodowla Forussi (chyba bo już nie pamiętam z wrażenia) ma do sprzedania małe psiaczki. Taaaak mnie kusi... :P Ale rozsądek podpowiada że lepiej dla psinki będzie jednak w przyszłym roku na nowym mieszkaniu. Eeeh, nie doczekam się chyba :(

A te fioletowe rajtuzki :wink: to jest ubranko na "trudne dni" (...) tylko muszę się pilnować by nie zapomnieć zdjąć przed wyjściem na spacer :oops: bo już mi się zdarzyło wyprowadzić tak ubraną dziewczynę .

Ale ludzie na pewno rozumieją, co? Zresztą małe pieski często można spotkać w ciuszkach więc chyba nie powinno być sensacji :lol:

Pozdrawiam!

Ps. chyba sobie pooglądam zdjęcia jeszcze raz - tak w ramach pocieszenia :P

Link to comment
Share on other sites

W takim razie pozostaje nam tylko czekać na Twoje nowe śliczne maleństwo!

Jeśli zdecydujesz się na hodowlę Forussi to naprawdę świetny wybór.Bardzo mili ludzie i dbający o zdrowie psiaków , z pewnością udzielą wszelkich wskazówek jak psiaka pielęgnować , wychować i prezentować na wystawach jeśli byś była tym zainteresowana.

A co do wyrozumiałości ludzi to powiem ci ,że mieszkam w takim mieście gdzie już sam widok kilku psów idących ze mną i do tego jeszcze smiesznie ostrzyżonych wzbudza zawsze zainteresowanie :roll: Już się przyzwyczaiłam do tego i nie zwracam uwagi wogóle na zdziwionych ludzi. Czasem słyszę i niewybredne uwagi typu " psiarnia" ale nasze społeczeństwo takie trochę dziwne jest .

Link to comment
Share on other sites

A tu cała moja piątka:

http://www.album.com.pl/ajkk27092004ujr/79080.jpg

A tu moja pierwsza sunia tej rasy mój słodki :angel:

http://www.album.com.pl/ajkk27092004ujr/79082.jpg

A to jej półsiostra, która ma zawsze dobry humor i wszystkich rozwesela mimo,że ma już 6 lat to pomysły w głowie szczeniaczka

http://www.album.com.pl/ajkk27092004ujr/79084.jpg

Link to comment
Share on other sites

A tu cała moja piątka:

http://www.album.com.pl/ajkk27092004ujr/79080.jpg

A tu moja pierwsza sunia tej rasy mój słodki :angel:

http://www.album.com.pl/ajkk27092004ujr/79082.jpg

A to jej półsiostra, która ma zawsze dobry humor i wszystkich rozwesela mimo,że ma już 6 lat to pomysły w głowie szczeniaczka

http://www.album.com.pl/ajkk27092004ujr/79084.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...