Jump to content
Dogomania

A może jednak maltańczyk?


Cockerek

Recommended Posts

Czy macie jakieß doswiadczenie z hodowlami z Warszawy lub okolic? Moi znajomi szukaja maltanczyka, chcialabym im pomoc, gdyz sa cudzoziemcami i chcieli jechac na gielde, zeby tam znalezc psiaka, musialam im wytlumaczyc jak to w Polsce wyglada i na szczescie odwiodlam ich od tego pomyslu. Nie znam jednak hodowli, ktorej moglabym zaufac.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Balbina ile ras tylu wielbicieli :diabloti:
ja natomiast myślę, że maltańczyk to "choroba" jak już ma się jednego
to na tym jednym raczej się nie kończy... epidemia raczej :loveu:

ja mam dwa i zastanawiam się nad następnym :eviltong:

yorki natomiast nie są dla mnie ;) ... ale nic do nich nie mam - po prostu nie moja bajka :evil_lol:

pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

witam. Jestem nowa na forum. Możecie mi jako laikowi tej grupy psów wytłumaczyć różnice między maltańczykami a bolończykami i hawańczykami? Chodzi mi głównie o to, czy są znaczące różnice w zachowaniu i charakterze tych piesków czy raczej różnice dotyczą wyglądu? Która z tych ras ma najkrótszą sierść, która sierść wymaga najmniej pielęgnacji?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Hey Wszystkim. Jeste nowa na tym forum i zastanawiam sie na kupnem maltanczyka dla mojej corki ktora w przyszlym roku skonczy 16 lat i wydaje mi sie ze to idealny piesek dla niej . Jedyne zastszezenia jakie mam to takie ze mam roczna coreczke i ponownie jeste w ciazy i niewiem czy piesek ten niebyl by niebiezpieczny dla maluszkow. Prosze o odpowiedzi i czy moze ktos jeszcze mi powiedziec jak sie takie pieski pielegnuje?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Butterflyy']Hey Wszystkim. Jeste nowa na tym forum i zastanawiam sie na kupnem maltanczyka dla mojej corki ktora w przyszlym roku skonczy 16 lat i wydaje mi sie ze to idealny piesek dla niej . Jedyne zastszezenia jakie mam to takie ze mam roczna coreczke i ponownie jeste w ciazy i niewiem czy piesek ten niebyl by niebiezpieczny dla maluszkow. Prosze o odpowiedzi i czy moze ktos jeszcze mi powiedziec jak sie takie pieski pielegnuje?[/QUOTE]
Witam ja mialam rok temu pod opieka maltanczyka mojej siostry, niestety to nie byl pies dla mnie.... obecnie mam shih tzu i widze ogromna roznice!!! maltanczyk jest nadal u nas w rodzinie i niestety ale za malymi dziecmi nie przepada i bardzo duzo szczeka:) no coz taka chyba jego natura. Natomiast shih uwielbia dzieci i jest bardzo spokojny! Niestety nie znam charakteru maltanczykow wiec nie chce sie wypowiadac pisze tylko to ze swojego doswiadczenia. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...