Jump to content
Dogomania

Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)


SZPiLKA23

Recommended Posts

[quote name='albiemu']

Leczenie daje efekty, totalnym bezsensem jest aby dp schroniska ja oddać. Jeśli Tobie sie nie uda pomóc, będe na głowie stawać aby coś zaradzić ... martwi mnie przyznaje to, że Matyśka mogłaby u mnie spędzić sama w zamknięciu masę godzin ...[/quote]

Spoko. Jak piszę że mogę, to znaczy że mogę, ze wszystkimi konsekwencjami.
No chyba, że mnie szlag trafi w międzyczasie ( na co się mimo wszystko nie zanosi). U nas psy praktycznie nie zostają same, a jeśli już to na maksymalnie 4-5 godzin (ale to się zdarza bardzo rzadko). Z zabiegami okołomedycznymi też sobie poradzimy. Dobrze przemyślałam sprawę, zanim się zgłosiłam, bo byłoby mi ciężko wstyd gdybym się miała wycofywać.
Serdecznie zapraszamy Matyldę do nas.
No chyba, że wcześniej znajdzie własny dom na zawsze, czego jej z całego serca życzę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SZPiLKA23']Wydaje mi sie ze kontakt najlepiej dac na Miske albo Majuske najlepiej znaja obecnie Mati ;)[/quote]
Na mnie nie! Ja się nie podejmuję!

Florentynko dzięki z Matysiaka wiem, że u Ciebie będzie mieć tysiąc razy lepie
Tylko jak ja ją oddam......
Pękłam wczoraj, przy tej operacji......


Matyldziak smacznie sobie śpi :loveu:
A odwiedziła nas Majuska z córą, Mają i Poldkiem :p

Link to comment
Share on other sites

Mati z dziś

" U cioci Miśki jestem bardzo szczęśliwa"

[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2339/enujcepsy054.jpg[/IMG]

" Ciocia Miśka zawsze ma dla mnie jakieś fajne smakołyki, ewentualnie pożyczam je od Miksera:evil_lol: "

[IMG]http://img338.imageshack.us/img338/342/enujcepsy059.jpg[/IMG]

[IMG]http://img2.imageshack.us/img2/5236/enujcepsy067.jpg[/IMG]

" no i zobaczcie jakie mam śliczne oczka...:lol: "

[IMG]http://img38.imageshack.us/img38/713/enujcepsy050.jpg[/IMG]

[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/936/enujcepsy051.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

kochana dziewczynka.....:loveu::loveu::loveu:....matko, jaka ona jest kochana...aż mnie coś ściska....
Wiecie tak sobie myslę że wiekszośc ludzi decyduje sie na psa dla jego rasy, urody nie bacząc na charakter i to cuś, co porywa za serce....nie zdając sobie sprawy jak cudowne, ciepłe i mądre potrafią być kundelki.....
Matyska tego przykładem bo wszystkich nas zawojowała....:loveu:
Miśka będziesz jeszcze przez nią ryczeć bo rozstanie bedzie cięzkie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Jaka ona śliczna!
Miśka, ja się boję, że będę mieć ten sam problem, jak tu oddać taką słodycz komuś...Już się robi niebezpiecznie, mój TŻ dziś pytał czy są nowe zdjęcia Matyldy...[/quote]

dopiero teraz zobaczyłam wpis Florentynki i uprzedzam że będzie ciężko....:razz: bo Mati zawojuje was od początku...cudowne, kochane i ciepłe suczydło.
I nad wyraz mądre, sprawia wrażenie jakby wyprzedzała ludzkie mysli i tak pięknie reaguje......Usłuchliwa i zdyscyplinowana do bólu....[B]no jak mozna jej nie kochać ???[/B]

Link to comment
Share on other sites

Miśka obiecałam i tak będzie, sama bez niej nie zostaniesz, pomożemy to przejść ... Za dużo dałaś serca w to wszystko, chociaż tak długo od pokochania sie broniłaś ... jak widać rozsądek i emocje nie potrafią się pogodzić ...

Matylda żaraża sobą, ja dom miski traktuje jako ją, Miksera, Matyldę i kicię ... jakoś trasznie naturalnie mi to przyszło - DOM ... wyjątkowy, pełen troski i wzajemniej miłości.

Będzie mi smutno, przykro bo dom straci kogos naprawdę wyjątkowego, i wszyscy mamy tego świadomość.

Jedyne co naprawdę musisz Miska zapamiętać - uratowane zostało jej oczko, jest niesamowita poprawa i to bardzo wiele.

Jej nie da sie nie kochać, więc nie miej do siebie żalu, że pokochałaś bo tak było by rozsądniej i łatwiej. Za dobra dziewczyna Miśku jesteś aby nie cierpieć ... niestety ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']Prosiła o allegro ale chyba nikt się nie zgłosił - ja nie umiem.

[/quote]

Ale sie u Mati zmieniło :lol: tak sie ciesze ze na lepsze !

Co do allegro to jak trzeba to zaś wystawie w koncu to i moja ulubienica :loveu: tylko dajcie znac czy to nadal aktualne ...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']
Co do allegro to jak trzeba to zaś wystawie w koncu to i moja ulubienica :loveu: tylko dajcie znac czy to nadal aktualne ...?[/quote]
Aktualne, aktualne :p

Muszę wam nakręcić filmik z Barówą. Jak chodzi i się ociera w tym kubraczku :evil_lol: Majuska wczoraj widziała :roll:

Link to comment
Share on other sites

Propozycja I::razz:

[I][B]Matylda ma 7 lat.[/B][/I]
[I][B]Lgnie do wszystkich[/B][/I]
[I][B]ludzi. Jest bardzo[/B][/I]
[I][B]oddana. To wielka[/B][/I]
[I][B]przylepa o wiernym[/B][/I]
[I][B]sercu. Jest po operacji[/B][/I]
[I][B]ale jej stan zdrowia[/B][/I]
[I][B]jest bardzo dobry.[/B][/I]
[I][B]Mati czeka na dom.[/B][/I]
[I][B]tel.............[/B][/I]


Piszcie, co myślicie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...