Jump to content
Dogomania

Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego


luka1

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dorcass dzieki za zaproszenie na watek:)cudny ten dzerus kochany:)sluchajcie dziewczyny a myslalyscie o hoteliku?platnym dt ?my juz mamy tak kilka psiakow poupychanych i naprawde jak sie porozsyla pw itd to mozna te fundusze na hotelik znalezc..a tam dzerus mialby spokoj znalazlby moze troche ukojenia i mozna by mu wtedy porzadne sesje strzelic i ogloszenia robic i moze wreszcie ktos...

Link to comment
Share on other sites

hotelik? tu sa tylko 2-3 dziewczyny, nikt sie nim n ie interesuje, a na hotelik trzeba miec czas zeby poprowadzic i pieniadze, te zdjecia sa tak wzruszajace ze moglabym caly czas płakać... to jest WYJĄTKOWY PIES taka poczciwina, jaki dać mu tytuł na allegro?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']Na wątku Konga pisały: wtatara i t_kasiek, ze szukają psiaka (średniego wzrostu) w okolice Krakowa.

Zareklamujcie może Dziewczynom na PM Dżerego, to taki piękny pies i jakie ma mądre spojrzenie...[/quote]


Jeśłi chodzi o hotelik, to na wątkach tych psiaków, które mamy w hotelikach też nikogo prawie nie było, a jednak się udało - dzięki rozsyłaniu zaproszeń na wątek
Tu ktoś zadelkaruje 10 zł, ktoś 30 i się pomalutku uzbiera

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.allegro.pl/item604589524_prosze_pokochajcie_dzerego_dobre_psie_serduszko.html]prosze pokochajcie *Dżerego* dobre psie serduszko (604589524) - Aukcje internetowe Allegro[/url] wyroznione pogrubione, mam nadzieje ze fizia sie nie obrazi że wykorzystałam częściowo jej opisy:Rose:

Link to comment
Share on other sites

to dziekuje ze sie nie obrazilas:calus:
teskt jest nierówny tzn odstepy pomiędzy zdaniami, ale mialam problem z kompem i nie mam teraz worda, zeby to wszytko ujednolicic i musi tak byc jak jest, zaraz posprawdzam ogloszenia co mu wczesniej robilam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

t kasiek a to ty szukalas tego domu w okolice krakowa?moze by tam dzerego pokazac?transport sie zorganizuje ja sie pisze ,ze pomoge jakby cos:)a co do hoteliku to dorcass jak ja sie podlaczylam do truskawy i fizi i ich psiakow po adopcji kapselka to na poczatku jak patrzylam ta watki podnosila tylko fizia prawie i tak to cisza..a potem nagle sie uruchomilo wysylanie pw z tesktem itd i sie super uzbieralo i zobacz ile sie udalo psiakow na hotelik wyslac nie ktore juz w nowych domkach inne jak np zorrus jada w srode:)lajka i kaja na dt tez juz sie szykuja trzeba poprostu i ten watek ruszyc..napisac krotki dobry tekst i rozsylac pw i anpewno sie uda..przydzadza sie tez bazarki moze..ja wierze,ze sie uda i w razie co sluze pomoca w szukaniu miejsca w hoteliku bo to mam jzu obcykane;)mysle,ze na dzerego potrzeba 300zl miesiecznie tak placimy za nasze psiaki jego wielkosci:)ja na poczatek deklaruje,ze przynajmnije jednorazowo cos wplace a moze uda sie co miesiac:)tylko trzeba z tym ruszyc;)

Link to comment
Share on other sites

taka sliczna że nikt go nie chce:-(, ten pies ma przedewszystkim cudowny charakter:loveu: on potrzebuje czlowieka o glebokim sercu, to nie jest roztrzepany szczeniak czy rospieszczony kundelek badz rasowiec, to pies z wielka dusza:placz:

ja nie potrafie i boje sie poprowadzic kase za hotelik itd, boje sie ze domu nie znajdzie a nie mam go gdzie zabrac, nie mam tez tyle kasy zeby go utrzymywac samodzielnie, pozatym nie czuje sie na silach zeby zajac sie tego typu sprawami:roll:, bede mu robila ogloszenia mam nadzieje ze w koncu ktos go wypatrzy , tylko jaki tytul dac do ogloszen? moze fizia cos podpowie? ona ma dar do dobrych tytulow i psiaki szybko znajduja dom;)

Link to comment
Share on other sites

Z hotelikiem to jest tak, że trzeba mieć zebrane stałe deklaracje - bez tego faktycznie jest niebezpiecznie, bo trudno samemu utrzymać psa w hoteliku.

Niestety ostatnio bezpłatnych domów tymczasowych jest jak na lekarstwo :shake: jakoś dawniej mam wrażenie, że było ich dużo więcej

Ale może jakiś bazarek by się udało, może takie allegro cegiełkowe?


Moim zdaniem tytuł aukcji jest bardzo ładny, może tylko coś napisać drukowanymi literami, żeby się bardziej rzucało w oczy?

Prosze pokochajcie *DŻEREGO*- Dobre Psie Serduszko!!!

*DZERY* - cudowny, mądy pies - szuka serca, które Go pokocha!!

*DŻERY* - Pies-Ideał - cichutko BŁAGA O MIŁOŚĆ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...