Jump to content
Dogomania

Ciasteczkowy Muffin i Roki emeryt


.Agata.

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobra,to kto chce jechać ręka do góry :evil_lol:

Mogę zgarnąć obie - fajnie będzie ;)

[B]Karolina[/B] - ja w obie strony pociągiem płacę niecałe 17zł + za psa 8zł w obie strony [całość mnie wynosi ok.30zł] Ty jednak z racji tego ,że masz małego piesa nie musisz płacić za niego bo będzie na kolanach [?]. Kagańca raczej też nie musisz,mój miał w obie strony kantarek i czasem zdjęty całkiem i nikt się nie czepiał ;) Potem z pod dworca trzeba dojechać na boisko.Od przystanku to jest po drugiej stronie więc blisko.
Roki też skomli non stop bo chce do psów. My sami pracujemy nad odwracaniem uwagi - po prostu trzeba wziąć dużo atrakcyjnych smaczków,kliker jeśli pies na nim pracuje i zaczyna się od tego ,że z dalszej odległości klika psu za każde zainteresowanie Tobą aż potem przestanie zwracać uwagę na wszystko inne ;)

[B]Natalia[/B], to prowadzą dziewczyny takie mniej więcej w Twoim wieku. Po prostu spotykamy się i pracujemy.One w tym roku mają startować w zawodach obedience więc pojęcie jakieś mają :cool3:
Jest już malamut,który ma mega kontakt podczas chodzenia przy nodze więc myślę że i z Argisem będą w stanie sobie poradzić. Pracują tam nad rzucającym się labkiem,więc myślę że warto chociaż raz spróbować ;)

To jak chcecie dajcie znać,bo sama się zastanawiałam czy nie jechać kiedy indziej - bo nie miałam gdzie kupić serc z kurczaka i będę musiała lecieć szukać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ok, ok. To ja jestem wstępnie chętna. Jeśli Ci nie pasuje w ten wtorek, to po prostu daj znać kiedy byłabyś chętna ;) Bo mi to w sumie obojętnie, mogę się dostosować do (prawie) każdego terminu :)

Czyli bilet nie wychodzi drogo, tylko pewnie trzeba legitymację wziąć, żeby była zniżka.

Co do smaczków... te serca z kurczaka są duże? Twarde, miękkie? Bo jeśli nie byłyby duże, to możesz kupić dla nas jedną paczkę (?), potem oddam ci kasę ;) Chyba że pójdziemy kupimy coś już na miejscu, w Lublinie. Bo ja akurat nie mam w zapasie chyba nic 'ciekawego', musiałabym sprawdzić (a teraz jestem na dg z doskoku, nie u siebie. Jak wrócę do domu to się zorientuję). Ale na razie się wstrzymaj, bo muszę być pewna na 100%, że jadę :)

Aaa... i o której byśmy wyjeżdżały? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

To są serca na wagę w sklepie mięsnym do kupienia :cool3: Trzeba ugotować,pokroić i są w stanie mi tak psa najarać,że nic nie jest w stanie odwrócić jego uwagi :cool3: Chyba,że kupie parówki po prostu. Ostatnio wzięłam za mało i robiłam z psa durnia pokazując mu kamyki :evil_lol:

A Ty byś wsiadła u siebie czy z Chełma ? ;) Pociąg z Chełm Miasto jest 10:12 i akurat na 12 byśmy były na boisku ;)

To jedźmy może we wtorek.Potem 11 kwietnia jest jakiś ważny mecz w Lublinie więc pewnie masa kibolów będzie jechać w pociągu jak ostatnim razem - gó*niarze chlali piwo i mi psa ciągle wołali na drugi koniec wagonu.. Potem na dworcu też ich dużo było a 18 to nie znam dokładnie planów więc tak byśmy odkładały i odkładały :eviltong: Potem pojadę być może na początku maja i pod koniec[spotkać się też z hodowczynią i poznać sunię] i aż po wystawie dopiero na pewno. A chciałabym na zlot mieć fajnie skupiającego się psa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']To są serca na wagę w sklepie mięsnym do kupienia :cool3: Trzeba ugotować,pokroić i są w stanie mi tak psa najarać,że nic nie jest w stanie odwrócić jego uwagi :cool3: Chyba,że kupie parówki po prostu. Ostatnio wzięłam za mało i robiłam z psa durnia pokazując mu kamyki :evil_lol:

A Ty byś wsiadła u siebie czy z Chełma ? ;) Pociąg z Chełm Miasto jest 10:12 i akurat na 12 byśmy były na boisku ;)[/QUOTE]

Aaa... to takie serca :evil_lol: Nie zrozumiałam.
No, o parówkach też myślałam, ale nie wiem czy one będą wystarczającą zachętą ;) Musiało by coś być 'special' :roll: Ale jak nic innego nie znajdę, to wezmę parówki. Duuużo parówek :diabloti:

Wiesz co, chyba przyjechałabym do ciebie, umówiłybyśmy się gdzieś, i potem razem poszłybyśmy na pociąg, hmm?

Ok, tylko ja jeszcze nic mamie nie mówiłam :evil_lol: Ale ładnie do niej zagadam [teraz święta są, każdy ma dobry humor, nie wypada się kłócić itd, itp.]. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

To Cie mama podwiezie czy jak ? Możemy się spotkać od razu na dworcu Chełm Miasto koło np. tej poczekalni czy co to tam jest albo no gdzieś tu bliżej dajmy na to na tym rondzie gdzie Cię wtedy podwiozła mama - mnie pewnie ktoś podwiezie to Ciebie weźmiemy ;)

Kurcze,tylko zła jestem bo linka miała dojść mi przed świętami a dojdzie pewnie we wtorek właśnie tylko jak ja już pojadę i nie będę miała psa jak puścić [ostatnio szlajał się sam gdzieś za pagórkami a odwoływalny nie jest niestety :lol:]

[QUOTE]Ok, tylko ja jeszcze nic mamie nie mówiłam :evil_lol: Ale ładnie do niej zagadam [teraz święta są, każdy ma dobry humor, nie wypada się kłócić itd, itp.]. :evil_lol:[/QUOTE]

Ja też nie powiedziałam i powiem jej dopiero ee.. jutro albo w poniedziałek bo teraz przez nawał pracy jest zła :diabloti: Ona to się o psa martwi ,że niunio w nowym mieście będzie płakał za domem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem nie wiem myślę i kalkuluję wciąż - bo albo mnie przywiezie mama (jeśli tak to się jeszcze umówimy co gdzie i jak), albo busem przyjadę. Tylko że... ten busowy przystanek jest chyba daleko od Ciebie, od dworca, no nie? Nie znam Chełma :eviltong:

No właśnie, ja też zamawiałam paczkę, w czwartek wysłana, i już nie dojdzie przed wtorkiem... zamówiłam krople i jakieś smaczki właśnie... Gdyby mój pies był super mega posłuszny, to odstąpiłabym ci swoją linkę, ale ymm... jak by ci to powiedzieć... mój pies jest posłuszny inaczej :evil_lol: Linka u nas niezbędna.

Link to comment
Share on other sites

Busem chyba możesz wysiąść na Rejowieckiej,taki przystanek za rondem nie ? To tam też by było w porządku ;) Jak pogadasz z mamą daj znać to się dogadamy :cool3: A linka no trudno,będe latać jak głupia za nim i się drzeć "Rooonek,chodź masz ! Zobacz co mam" :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Rokulce :hand:

Chyba czas zmienić bannerek [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/diablotin.gif[/IMG]

Na zdjęcia Rokiego czekamy, czekamy [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/cool3.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ta niedziela chyba jednak nie wyjdzie. :shake: Zamówiłam psu nową taśmę 15m[linka to porażka jest :eviltong: nie utrzyma się na niej 30kg psa jak łupnie za kotem i ręce kaleczy],obrożę,worek karmy,paczke z higienicznymi artykułami dla gryzoni i jestem spłukana :shake: A trzeba zacząć zbierać na nowego domownika bo przy moim tempie to chyba mi się nie uda - trochę mam a co tam zamówię obroże dla kundla.. :shake::evil_lol:

Zdjęć nie ma, a dzisiaj idziemy na spacer w spanielkowym towarzystwie to coś zrobie ;)

Chciałąbym też pochwalić się zacną wiadomością - przyjęto mnie do Polish Fancy Hamster Club i w maju jedziemy na pierwszy pokaz ;) Tu mam nadzieję,że w tym roku uda mi się zarejestrować hodowlę i może zdążę mieć maluchy po Gaji :loveu:

edit:

Aha i jeszcze jedno :

Na sprzedaż samiczka long hair satin bone fox.

[b]TACUMA[/b] Snuppoland

Ur.23.12.2009r
m: KOSMATKA Snuppoland lhs bone fox
o: DOBRY HUMOR MouseBrother lh dove

Do odbioru w Warszawie ew. w Lublinie. Tylko w dobre ręce i dla kogoś kto już samiczki posiada.


[img]http://images42.fotosik.pl/177/707b0cc628362af2med.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ah, w takim tempie to może do wakacji się wyrobimy z tym spotkaniem coo :diabloti:
No ale nic... trudno się mówi :P

Co do zbierania pieniędzy na wiadomy cel, to ja już sobie chyba darowałam :lol: Jak na razie mam całe 100zł odłożone, i schowane tak, że już prawie zapomniałam gdzie je mam :diabloti: Na szczęście sobie przypomniałam, ale na razie nie ruszam - może się kiedyś przyda :p Więcej niż te 100 ciężko będzie nazbierać :shake:

Czekam na zdjęcia, jestem ciekawa małego spanielątka.

Link to comment
Share on other sites

Obecnie przeżywamy burzę hormonalną,pies w ogóle nie kontaktuje,zrywa się na spacerach i w ogóle jest świetnie :cool3: Mam ochotę go zabić ew. przywiązać do jakiegoś drzewka podczas spaceru i przechodząc koło schroniska zabrać stamtąd jakąś bidę i wrócić z nią do domu ;) [ostatnimi czasy i tak zaczęłam zastanawiać się nad psem ze schroniska niż z hodowli :roll: kurcze,całe życie będę zbierać te 2,5tyś. :eviltong: a tam za free maluchy są.. ]

[img]http://i39.tinypic.com/10nyzvt.jpg[/img]

Tu jeszcze Wielkanocny Ron,prawie zdrowy psychicznie z wielkim sisiorem na wierzchu :lol:

Nie mam czasu na nic,nawet wsadzić tyłek w pociąg i udać się na szkolenie ale i tak właściwie w tej sytuacji nie ma to sensu bo pies nie potrafi się skupić i nie ma z nim żadnego kontaktu ;) Jutro próbny test gimnazjalny z angielskiego - nic się nie uczę :lol: ale będę reprezentować Empik tym co zapamiętałam[test jest w szkole,normalnie ale organizowany przez Empik,do którego uczęszczam prywatnie :cool3:]

No to tyle wywodów :cool3: W niedzielę prawdopodobnie odbieram mysiastą Watę i zostanie w moim skromnym stadku ;)

Link to comment
Share on other sites

Eh, Roniek Roniek. Słuchaj no się trochę pańci :eviltong:

Co do psa ze schronu, to też przez jakiś czas się nad tym zastanawiałam... tylko wybrać jakiegoś psiaka z popędami, nastawionego na pracę i kontakt z człowiekiem, i może nie było by tak źle... ;) hmmm

Trzymam kciuki za test z angielskiego! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...