Jump to content
Dogomania

Ciasteczkowy Muffin i Roki emeryt


.Agata.

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy wszystkim za wejścia, dogo mi jakoś powoli działa więc cytować nie będę :evil_lol:
[B]
deer[/B], bardzo się cieszę,że wróciłyście i codziennie do Was zaglądam ;)
[B]Medorowa , mimi_91[/B] - dziękujemy ;)
[B]Sojaa :evil_lol:[/B] , dzięki.Ucha małej ciemnieją i się bardzo z tego cieszę :cool3: A Rona to się zobaczy,mooże dam :evil_lol:
[B]RCookie[/B], dziękuje - natchnęło mnie przez tą zimę na jakieś urwane fragmenty z wierszy/piosenek i wychodzi takie cuś :diabloti:
[B]Niufciak[/B] , dziękuje za wejście i zapraszam częściej :evil_lol: Gaja dziękuje za tyle komplementów,puchnie wręcz z dumy - dosłownie bo urosła przez dwa tygodnie o drugą taką Gaję kiedy przyjechała 14 marca :evil_lol:
[B]Onomato-Peja[/B] , wybaczam tę mysz :diabloti: dziękujemy ;)

Miałam dzisiaj iść na frisbowanie jakieś ale.. wieje tak ,że nawet nie ma sensu :eviltong:
Jutro agilitujemy więc może uda się coś nakręcić ;)
Dzisiaj nic nie dam,bo sprzątania mam masę a Ronek leży i się nudzi,w wolnej chwili mu klikam wchodzenie do miski.
Poza tym na spacerach ostatnio jest bardziej do mnie przywiązany,jeszcze trochę a na spacerach w ogóle przestanie zwracać uwagę na inne psy i się strasznie z tego cieszę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i40.tinypic.com/dzdpch.jpg[/IMG]
[IMG]http://i40.tinypic.com/246ks2d.jpg[/IMG]
[IMG]http://i42.tinypic.com/2rwlxmp.jpg[/IMG]

A resztę zostawię na kiedy indziej :evil_lol: Filmik z niedzieli ['parafrisbee' :eviltong:] mam ale krótki bo w połowie akumulatorki się rozładowały ale dodałam za to krótki urywek przypomnienia Ronkowi co to są hopki i z czym to się je ;) Chciałam dodać ale już po raz drugi w połowie wyskakuje jakiś błąd i poczekam aż siądę na swojego PeCeta ;)

Poza tym życzymy wszystkim Wesołych Świąt :cool3:
Agata,Roki,Zośka,Buba,Lusia i Gaja :diabloti:
[img]http://i42.tinypic.com/212an35.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mineralna_']Wesołych gumofilce :diabloti:
ale mnie tu dawno nie było... :evil_lol:

Filmiki dawać![/QUOTE]

O, gumisie wróciły :diabloti:

Filmik daje,już trzeci raz ładuje i jakieś błędy wyskakuja :angryy:

[quote name='deer_1987']Pasuje do niego ta obroza![/QUOTE]

No,gdyby była 25mm byłaby idealna,ta jest 20 i trochę za cienka - robią mu się fałdy pod szyją :lol:

[quote name='Infortune.']Znowu nasza chusta! (swoją drogą nie wiem gdzie jest nasza, wiesz coś może o tym? :P)

Małe rude po raz kolejny mnie zachwyca. :loveu: Przestań ją pokazywać bo będę chciała chomika. :diabloti:[/QUOTE]

Gdzie jest Wasza chustka ? Nie wiem.. :oops::diabloti:
Odczep sie wreszcie :diabloti: Pieniądze za nasze poszły na charytatywny cel dogomaniackiego bazarku - przyjechały takie 'fresz' i zapakowane w oryginalną folię więc to nie wasze :evil_lol:

O i Agata ma już psa na KWPR w Lublinie :loveu: Dogo jest naprawdę fantastyczne,hodowczyni sama mnie znalazła i zaproponowała sunię i będę się wozić po ringu z bouvierką :loveu::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Karolina[/B], oczywiście i nie ma odwrotu ! :evil_lol: A może chcesz też pojechać ze mną 18 albo 25 kwietnia na szkolenie do Lublina ? ;) Na linkach się pracuje,jest już york a psy raczej nie mają ze sobą bezpośredniego kontaktu ;) Teraz jade prawdopodobnie w ten wtorek 6 i potem chyba właśnie pod koniec miesiąca.

[B]mimi_91[/B] , dziękujemy ;)
[B]
deer[/B], jest tylko,że na necie. Ja oba Hiltony [ten w kostki i ten w gwiazdki] kupiłam w Tesco przy okazji zakupów bo grosze kosztują a przez internet to szkoda mi pieniędzy wydawać - nie ufam w 100% zapięciom Hiltona bo mi już raz trzasnął przy pociągnięciu dlatego pies jest często w szelkach i obroży ;)

Mam filmik, proszę powstrzymać się z komentarzami z tym jak mu rzuciłam,bo wiało a o tym jak chciał złapać to ja już nic nie mówię.Dalej utrzymuje mnie w przekonaniu że jest łajzą :lol:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=lEqat3v_RNE[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki'][B]Karolina[/B], oczywiście i nie ma odwrotu ! :evil_lol: A może chcesz też pojechać ze mną 18 albo 25 kwietnia na szkolenie do Lublina ? ;) Na linkach się pracuje,jest już york a psy raczej nie mają ze sobą bezpośredniego kontaktu ;) Teraz jade prawdopodobnie w ten wtorek 6 i potem chyba właśnie pod koniec miesiąca.[/QUOTE]

A co to za szkolenie, tzn. czego dotyczy? Frisbee czy cuś innego? Ja bardzo chętnie ;)
Chociaż chyba bardziej by mi pasowało 18, bo 25 będę tuż przed testami, więc humor pewnie będę miała nie za dobry :diabloti: Ale to się wszystko jeszcze da ustalić.

A co do filmiku to super, uważam że naprawdę robicie duże postępy :thumbs: [SIZE=1]W przeciwieństwie do nas ekhem ekhem :oops::roll:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']Witam się po raz pierwszy :) fajne te Twoje psisko, będę zaglądać :loveu:[/QUOTE]

Witamy,witamy :cool3: Fajne ? Tylko z pozoru niemniej dzięki :evil_lol:

[quote name='WeronikaM'][URL]http://i526.photobucket.com/albums/cc345/Agata_Roki/RoniekzDaisyiBuba/DSCF8891.jpg[/URL]
prawie, że spadłam z krzesła, jak to zobaczyłam :D

gryzonie liżą ci ręce :cool3: ???[/QUOTE]

Zdolny jest,nie ? :diabloti:

Liżą jak coś miałam wcześniej w ręku interesującego,tak o to nie ;)

[quote name='Karolina&Lucky']A co to za szkolenie, tzn. czego dotyczy? Frisbee czy cuś innego? Ja bardzo chętnie ;)
Chociaż chyba bardziej by mi pasowało 18, bo 25 będę tuż przed testami, więc humor pewnie będę miała nie za dobry :diabloti: Ale to się wszystko jeszcze da ustalić.

A co do filmiku to super, uważam że naprawdę robicie duże postępy :thumbs: [SIZE=1]W przeciwieństwie do nas ekhem ekhem :oops::roll:[/SIZE][/QUOTE]

Szkolenie jest podzielone na grupe : podstawowe posłuszeństwo [my :D ], sportowe [na razie tylko obedience i frisbee,potem może agility ;) ] i szczeniaczkowo. ;) Tyy, a we wtorek nie dasz rady ? :diabloti: Bo ja potem nie wiem czy kasiasta będę żeby znowu jechać 18,bo muszę kołowrotek kupić duży dla Gaji a bądź co bądź u mnie 30zł na wyjazd piechotą nie chodzi :evil_lol: [sama sobie niestety muszę fundować takie eskapady :roll: ]

Wejdź sobie na YT w profil " filarska " to tam są filmiki z treningów i widać mniej więcej co się robi ;) Ja mimo ,że dziewczyny to nie wykwalifikowana kadra szkoleniowa jestem bardzo zadowolona,doświadczenie sprawiło,że wiedze mają sporą i potrafią psa wyprowadzić na dobrą ścieżkę,tu przykładem jest Ronek,który był raz a sporo mu dało przebywanie w takiej grupie psów - zupełnie naturalnie teraz do wszystkiego podchodzi ;)

[quote name='Infortune.']Jaaa, masz kamizelkę pod kolor frisbee :diabloti:[/QUOTE]

Oo, nawet nie zauważyłam :diabloti: Jak przyjdą nasze różowe CSy [patrząc na to że są wysłane ze stanów to przywędrują do nas dopiero w czerwcu czyli w sam raz na zlot :cool3:] to będę musiała sobie kupić różową :evil_lol: A nie.. już chyba mam :D


Sukces, ćwiczyłam dzisiaj z kundlem chodzenie na kontakcie i nie zwracał uwagi na jazgoczące psy po drugiej stronie płotu :loveu: I chyba widzę w nim talent do obi :diabloti: Gdyby nie to,że ma krzywy chód to może kiedyś by coś wyszło ale jakiś genetyczny wynalazek mi się trafił i weź tu się męcz z takim :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']
Szkolenie jest podzielone na grupe : podstawowe posłuszeństwo [my :D ], sportowe [na razie tylko obedience i frisbee,potem może agility ;) ] i szczeniaczkowo. ;) Tyy, a we wtorek nie dasz rady ? :diabloti: Bo ja potem nie wiem czy kasiasta będę żeby znowu jechać 18,bo muszę kołowrotek kupić duży dla Gaji a bądź co bądź u mnie 30zł na wyjazd piechotą nie chodzi :evil_lol: [sama sobie niestety muszę fundować takie eskapady :roll: ]

Wejdź sobie na YT w profil " filarska " to tam są filmiki z treningów i widać mniej więcej co się robi ;) Ja mimo ,że dziewczyny to nie wykwalifikowana kadra szkoleniowa jestem bardzo zadowolona,doświadczenie sprawiło,że wiedze mają sporą i potrafią psa wyprowadzić na dobrą ścieżkę,tu przykładem jest Ronek,który był raz a sporo mu dało przebywanie w takiej grupie psów - zupełnie naturalnie teraz do wszystkiego podchodzi ;)[/QUOTE]

Ale że w TEN wtorek? :crazyeye: Czekaj, co to dzisiaj jest, piątek. Nie wiem nie wiem, bym się musiała zastanowić. Byśmy pojechały pociągiem, tak? Ile kosztuje bilet w jedną stronę? I mam brać ze sobą Lakusiastego, tak? A dla psa trzeba kaganiec w tym pociągu czy cuś? [muszę wiedzieć, bo mój pies kagańca nie ma, pomimo że jest mega agresorem :D]

Kurczę, ten wtorek jeśli chodzi o moje plany to raczej ok, ale toć to będzie masakra, wstyd i hańba pojechać z takim niewychowanym psem na takie szkolenie :roll:
- po pierwsze nie wiem jak on wytrzyma z Rońkiem w pociągu: "to pies to pies hip hura pies pies bawić bawić wskoczyć na głowę pies fajny pies"
- po drugie jak się będzie zachowywał na samym szkoleniu: "iile psów do którego mam podbiec, z którym się pobawić, ja chcę się bawić jupi ja lecę do was hej hej nie uciekajcie ja chcę się z wami bawić no kto sie ze mną pogania" :mdleje:
Znając życie to on się w ogóle nie będzie umiał skupić na tym szkoleniu :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...