Jump to content
Dogomania

KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki


Jagienka

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wczoraj przesłałam ostatnią ratę z bazarków, do Jagienki, 72.50pln.
jeżeli chodzi o bazarek to ja planuję jeszcze jeden, więc mogłabym przy okazji zająć się tymi rzeczami, ale wygląda na to, że dam radę dopiero pod sam koniec sierpnia :sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']TYLKO???!!! Jak to jest dla Ciebie TYLKO to Nam daj to TYLKO 1000 zł.
I niestety jest większy... tzn będzie jak Nam przyjdzie płacić już za sierpień.[/QUOTE]

Dlugo mnie nie bylo ...dlug spory te 1000zl ponad (niektorzy tyle maja na miesiac) ....majku33krakow pomoz troche ile mozesz to bedzie mniej...
Jagienka podaj konto to cos pomoge....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Dlugo mnie nie bylo ...dlug spory te 1000zl ponad (niektorzy tyle maja na miesiac) ....majku33krakow pomoz troche ile mozesz to bedzie mniej...
Jagienka podaj konto to cos pomoge....[/QUOTE]
[B]coronaaj :loveu:[/B] bardzo dziękuję, już wysyłam pw.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo wszystkich prosimy o [B]nie podawanie [/B]mojego oraz Jagienki nr konta wraz z danymi uzytkownikowi majku33krakow. Doszly nas informacje,ze na PW probuje te dane uzyskac , a absolutnie nie godzimy sie by byl w posiadaniu naszych adresow.
Uzytkownik majku33krakow od dawna wie,ze chcac wspierac finansowo nasze psy moze przesylac pieniazki na konto AMIGI, ktora zgodzila sie byc w tej sprawie posrednikiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Bardzo wszystkich prosimy o [B]nie podawanie [/B]mojego oraz Jagienki nr konta wraz z danymi uzytkownikowi majku33krakow. Doszly nas informacje,ze na PW probuje te dane uzyskac , a absolutnie nie godzimy sie by byl w posiadaniu naszych adresow.
Uzytkownik majku33krakow od dawna wie,ze chcac wspierac finansowo nasze psy moze przesylac pieniazki na konto AMIGI, ktora zgodzila sie byc w tej sprawie posrednikiem.

pozatym mnie twój adres zamieszkania jest nie potrzebny,tylko imie i nazwisko (ktore juz znam) i numer konta,to jest wszystko co potrzebuje,nie probowałem bez adresu domowego wysyłac ,ale jesli tak mozna ,to nic mi nie potrzeba wiecej.

[B]pozatym ja pytałem tylko zdwrdwd ,odpowiedziala mi ze mi nie da i tyle,nic nie usiłuje.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jutro wrzesien a my mamy nie splacony lipiec nie mowiac o sierpniu.....jest nie ciekawie. Ostatnie oszczednosci ida na leczenie Kilerka,same leki wyszly ok 200 zl plus badania,ktore sa na razie naszym dlugiem.....
Maxowi na dniach mijaja szczepienia......
Nie wiem jak to bedzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Bardzo wszystkich prosimy o [B]nie podawanie [/B]mojego oraz Jagienki nr konta wraz z danymi uzytkownikowi majku33krakow. Doszly nas informacje,ze na PW probuje te dane uzyskac , a absolutnie nie godzimy sie by byl w posiadaniu naszych adresow.
Uzytkownik majku33krakow od dawna wie,ze chcac wspierac finansowo nasze psy moze przesylac pieniazki na konto AMIGI, ktora zgodzila sie byc w tej sprawie posrednikiem.[/QUOTE]
Niestety ta prosba nie poskutkowala. Jesli nic sie nie zmieni bede musiala prosic o zbanowanie tego uzytkownika,albo gdzies to zglosic.
Prosilam tez telefonicznie by nie nekal innych ludzi i by zrozumial,ze nie zyczymy sobie by mial nasze dane. Dowiedzialam sie tyle,ze nasze psy zlotowki nie dostana. Jesli to da wszystkim spokoj,niech tak bedzie.

Link to comment
Share on other sites

nikogo nie prosiłem oprócz zwrdwrd o podanie mi nr konta karusiap,prosiłem tylko elmira o to zeby na jej konto wpływała kasy i zeby odsyłała jak wpłace na konto karusiap lub jagienke,prosze te dwie dziewczyny od roku czasu o nr konta,a p.amiga jak wysłałem 100zł dla karusiap i jagienki powiedziała mi ze nie jest listonoszem i nie bedzie posredniczyc w odsyłaniu pieniedzy moich do karusiap i jagienki,wiec poprosiłem zeby oddała agamika na kore,ja poprostu szanuje swoje pieniadze ale rowniez psy,ale skoro nie moge sie dogadac z tymi kobietami(karusiap i jagienka) odmawiam współpracy z nimi.to oni niechca moich pieniedzy a nie ja niechce wysłac ich,ja nie moge sie denerwowac,mam nadcisnienie,nerwice i prawdopodobnie cukrzyce,staram sie jak moge pomagac psom.Pozatym karusiap nie napisała w swoim poscie wyzej ze jak chciałem jej wytłumaczyc ze:[B]elmira prosiłem zeby poprosiła karusiap o nr konto zebym wpłacał na elmira konto a ona mi zeby wpłacała na konto karusiap [/B]to karusiap powiedziała ze sobie nie zyczy zebym ja miał jej konto,wierzcie mi ze robiłem co mogłem zeby muc wpłacac na konto (karusiap i jagienki),nawet prosiłem zeby mi karusiap podała tylko nr konta,to nawet to nie poskutkowało.
[B]mariusz werner[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']nikogo nie prosiłem oprócz zwrdwrd o podanie mi nr konta karusiap,prosiłem tylko elmira o to zeby na jej konto wpływała kasy i zeby odsyłała jak wpłace na konto karusiap lub jagienke,prosze te dwie dziewczyny od roku czasu o nr konta,a p.amiga jak wysłałem 100zł dla karusiap i jagienki powiedziała mi ze nie jest listonoszem i nie bedzie posredniczyc w odsyłaniu pieniedzy moich do karusiap i jagienki,wiec poprosiłem zeby oddała agamika na kore,ja poprostu szanuje swoje pieniadze ale rowniez psy,ale skoro nie moge sie dogadac z tymi kobietami(karusiap i jagienka) odmawiam współpracy z nimi.to oni niechca moich pieniedzy a nie ja niechce wysłac ich,ja nie moge sie denerwowac,mam nadcisnienie,nerwice i prawdopodobnie cukrzyce,staram sie jak moge pomagac psom.
[B]mariusz werner[/B][/QUOTE]
a tak sobie tylko zacytuje,zeby ktos nie edytowal za chwile....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...