Jump to content
Dogomania

Cairn Magia i kot Ruduś oraz Raptus i Figa zaTM


Kati

Recommended Posts

[quote name='Kati'][B]Vectra[/B], to co za problem z koteczkiem, skoro wszyscy się lubia to po co dalej szukac nowego domu ;-)

Pierwszy pies za ok. pół roku.:loveu: Wolałabym wcześniej, ale trzeba poczekać na miot. :placz: Co to za rasa, to tylko zainteresowani tą rasą dogomaniacy wiedzą :evil_lol: i spostrzegawczy dogomaniacy, którzy nie ograniczają sie tylko do ulubionych tematów :evil_lol:
Drugo pies - AST, jak odchowam pierwszego. :loveu:[/quote]

no nie wszyscy się z koteck9iem w domu lubią ;) ale z nowym domkiem to był żart :p przecież go nie oddam , kto by mi łazienke roznosił w pył ? :evil_lol:

Przy moim łączy które miałam do wczoraj :angryy: nie dało się łazić normalnie po dogo i temu to właśnie nie znam większej większości wątków itp :oops: ;)
AST to tak myślałam :p a drugi :hmmmm: dowiem się i tego :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No i się wydało. :loveu: W końcu to żadna tajemnica, ale to jeszcze nie jest pewne na 100%. Ja jestem całkiem zdecydowana. Moja mam też bardzo by chciała, ale jeszcze nie jest do końca przekonana na coś małego placzącego się pod nogami :evil_lol: Już Rudego tyle razy podeptała. :lol: Ojca się nie pytam, bo on zawsze jest na NIE. :evil_lol: więc jego zdanie sie nie liczy :evil_lol:
Cairni moit ma być poczety dopiero na przełomie marca i kwietnia, więc szczeniaki urodzą się maj/czerwiec. Więc szczenior byłby na początku sierpnia. Raptusa tez kupowałam na początku sierpnia. :loveu:
A gdyby tak jednak coś się zdarzyło i z cairna zrezygnuje (w co wątpię :) ) to "mój" miot amstaffów spodziewany jest na lato.

Więc już wszystko na temat moich plamów wiecie. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Sama nie wiem, która rasa "lepsza" :evil_lol: Mniej wiecej wiem, czego mogę się spodziewać po ASTku, ale ten mału, kudłaty diabełek tez dużo potrafi. :evil_lol:

Rudy raczej nie drze sie: "jeść", bo on raczej niejadek. Chociaż jak jest głodny, to daje wszystkim głośno do zrozumienia czego chce. A jego podniebieniu trudno dogodzic. Sucha karma jak najbardziej dobra, ale tylko jedna jest jadalna (i jak ja mu mam dawać karmę dla alergików :roll: ). Z naturalnego jedzenia też nie wszystko mu odpowiada i nie zawsze. Nawet mięso nie jest dobre.
Dodatkowo, Rudy musi mieć towarzystwo i odpowiednio trzeba go zachecac do jedzenia. :evil_lol: A jak rano jeszcze wszyscy śpia, a kot jest głodny, to nie idzie do miski, tylko dobiera się do resztek Raptusowej karmy, którą mam za łóżkiem.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic][B]Witamy [FONT=Tahoma];)[/FONT][FONT=Tahoma]


Cairni jest rzadką rasą w polsce, z jakiej hodowli będzie malec? :razz:
Ja osobiście postawiłabym na ASTa jako że bardziej szaleję za nimi, o
[/FONT][/B][/FONT] [B][FONT=Tahoma][B][SIZE=2]Cairni mało dotychczas słyszałam, cóż miłobyłoby oglądać w Waszej galerii fotki takiego małego brzdąca[/SIZE] [/B];)[/FONT]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='Kati']Zabawa lisim ogonem

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5396/tnrudy129xc6.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5376/tnrudy153ta1.jpg[/IMG][/URL][/quote]

[B][I]Takie są troszkę niewyraźne :razz: Ale przeżyję się :cool1: [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Asta kup Asta :D[/I][/B]
[B][/B]
[B][I]Zaczęłam czytać Twoją galerię od początku, dopiero teraz wcześniej niestety nie miałam czasu. I Wiesz pamiętam tatę Raptusa z wystaw :D, znaliśmy się z jego właścicielem troszkę z wystaw, ja też wtedy miałam AST-a i kilka razy nawet występowaliśmy razem w tej samej klasie.[/I][/B]
[B][I]Teraz idę na spacerek- narazie ;)[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[b]Kamcia[/b], wiem że niewyraźne, ale mój aparat szwankuje i kiepskie fotki robi. Wystarczy lekko poruszyć się i już rozmazane. Więc żeby zrobić ładne zdjęcia potrzebuję naprawdę dobrego oświetlenia, a w domu tego brakuje.

[b]Figa, Bonita[/b] AST też będzie, ale dopiero jak kudłatą odchowam.
Cairny niezbyt populane, ale hodowli nawet kilka jest. 7 bez problemu moge wymienić, a jeszcze pojedyńcze mioty się trafiają. Ja będę brała z Alta Carya, bardzo dobra hodowla (amstaffy też mają :) ) i w miare niedaleko, a moit będą mieli w lato - mnie ten termin bardzo pasuje.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio Rudy "odkrył" pluszowego tygryska i na nim się wyżywa.
A wczoraj zainteresował się wyższymi partoami mebli, łaził po półce i o dziwo nic nie zrzucił. Niedługo chyba odkryje drogę na szafę. chociaż lepiej żeby tego nie robił :evil_lol: bo skoro on nie umie przejść ze stolika na tapczan, to co wykombinuje zchodząc z szafy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witaj Bonita i reszta rodzinki :)

Zapomniałas dopisać za Rudym jeszcze Julkę, bo od wczoraj znowu jest u mnie. :)
Rudy od razu ją poznał i nie było problemu z puszeniem się i biciem biednej suni. :D Może troche daje jej do zrozumienia, ze nie powinna zblizać się do kociego drapaka i kociego fotela. Ale ona też na niego warczy jak zbliży kot się do jej miski. :lol:
Rudy jest troche zazdrosny, cały czas ją pilnuje czy nie robi czegoś niedozwolonego. Za mną też wszędzie chodzi, domaga się pieszczot (czego wcześniej nie robił :evil_lol: )

Gdyby fotki były zmniejszone, to bym mogła je teraz wstawic, ale niestety wcześniej mi się nie chciało, a teraz czasu brak. Za chwile musze jechać pare spraw pozałatwiać, a po południu na kolejną rozmowe w sprawie pracy. chciałabym już gdzieś pracować, bo kaska potrzebna, ale z drugiej strony jak teraz zaczne pracować, to nie dostane wolnego na czas wystawy w Katowicach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati']Witaj Bonita i reszta rodzinki :)

Zapomniałas dopisać za Rudym jeszcze Julkę, bo od wczoraj znowu jest u mnie. :)
Rudy od razu ją poznał i nie było problemu z puszeniem się i biciem biednej suni. :D Może troche daje jej do zrozumienia, ze nie powinna zblizać się do kociego drapaka i kociego fotela. Ale ona też na niego warczy jak zbliży kot się do jej miski. :lol:
Rudy jest troche zazdrosny, cały czas ją pilnuje czy nie robi czegoś niedozwolonego. Za mną też wszędzie chodzi, domaga się pieszczot (czego wcześniej nie robił :evil_lol: )

Gdyby fotki były zmniejszone, to bym mogła je teraz wstawic, ale niestety wcześniej mi się nie chciało, a teraz czasu brak. Za chwile musze jechać pare spraw pozałatwiać, a po południu na kolejną rozmowe w sprawie pracy. chciałabym już gdzieś pracować, bo kaska potrzebna, ale z drugiej strony jak teraz zaczne pracować, to nie dostane wolnego na czas wystawy w Katowicach.[/quote]
:oops: [B]Widzisz zapomniałam o Julce, choć czytałam że przyjedzie, ale jestem gapa:oops: [/B]
[B]To wesoło teraz macie, Rudy zazdrośnik:evil_lol: [/B]
[B]Pozdrowienia dla Ciebie, Rudego i Julki:loveu: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...