Jump to content
Dogomania

Tupek za Tęczowym Mostem.


Burchardt

Recommended Posts

[quote name='Burchardt']Dziękuję Wam, życzę Waszym milusińskim aby [B]NIGDY[/B] na swojej drodze nie spotkały średniej wielkości kundla.[/quote]

Chyba domyślam się co zaszło :-(
Z doświadczenia wiem,że teraz żadne słowa nie przyniosą Ci ulgi...Tylko czas to troszkę załagodzi...
Trzymaj się :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

Ojej :placz::placz:
Taki śliczny yoreczek. :(
Tuptuś (*)

Jak troche ochłoniesz napisz co sie stało ku przestrodze, bo nie bardzo wiem o co chodzi z tym średnim kundlem:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Ojej :placz::placz:
Taki śliczny yoreczek. :(
Tuptuś (*)

Jak troche ochłoniesz napisz co sie stało ku przestrodze, bo nie bardzo wiem o co chodzi z tym średnim kundlem:([/quote]


Agata B - zaoszczędzę Wam szczegółów. Trudno się z tym pogodzić, że Tuptusia już nie ma. Zginął w najgorszych okolicznościach jakie można psu zafundować. Do siebie mam tylko jedną pretensję, że nie dość dokładnie wytłumaczyłam opiekunce do dziecka, że psu powinna zakładać smycz. Powinnam tego kategorycznie i z pełną surowością wymagać a nie uprzejmie prosić. Moja wina.

Jeszcze raz Wam wszystkim dziękuję za słowa otuchy.

Kasia.

Link to comment
Share on other sites

Rany jakie to przykre i na pewno strasznie boli strata swojej perełki ale trzymaj się, czas leczy rany, a Tuptuś na zawsze pozostanie w Twojej i naszej pamięci. Nie obwiniaj się bo to nie jest Twoja wina, bo takie agresywne psy jakiego trafił Tuptuś zdecydowanie powinny nosić kaganiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Libres']Rany jakie to przykre i na pewno strasznie boli strata swojej perełki ale trzymaj się, czas leczy rany, a Tuptuś na zawsze pozostanie w Twojej i naszej pamięci. Nie obwiniaj się bo to nie jest Twoja wina, bo takie agresywne psy jakiego trafił Tuptuś zdecydowanie powinny nosić kaganiec.[/quote]





No a ja się nie zgodzę z Twoją wypowiedzią.
Po pierwsze nawet kagańcem czy łapami (skoczy i złamie kręgosłup)średniej wielkości pies może śmiertelnie uszkodzić takiego małego psiaka i wcale nie musi być agresywny.
Odpowiedzialna jest osoba puszczająca psa luzem bez smyczy i nie ma usprawiedliwienia.
Bardzo mi przykro,że tak się stało,ale jak zwykle-zawinił człowiek-życie stracił pies...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...