Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

Toż wyraźnie napisałam, że Kyane z Dzinią biegają po Dębowym Parku. Teraz niby Kyane z Buddah wymieniają sobie uprzejmości, że niby osobiście się nie znają. I że niby spotkają się pierwszy raz na wystawie kundelków.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tego co słyszałam Buddah to w Polsce oprócz Związku Kynologicznego jest jeszcze KPR-Klub Psa Rasowego.I Twoja psinka jesli będzie wyglądała jak 100% anatolian to może nawet papier dostać.I wystawy oni też organizują........

Ale jak to jest dokładnie to nie wiem,poszukaj po necie i najlepiej zadzwoń do nich.Tam pewnie będzie jakaś kompetentna osoba,która stwierdzi czy Twój pies to Anatolian czy może jeszcze inna rasa?

Link to comment
Share on other sites

Kayne dzieki za maial z informacja, dzieki rowniez arima :)

Adda jak widzis Kayen siedzi prz kompie i odpisuje na prosbe biednego, zagubionego chlopca :))) to samo robi Kayene...a ty tylko plotkujesz :))) I osobiscie sie nie znamy, ale jak mnie tak Panie bardzo prosza to poznac sie zawsze mozemy...tylko ja nie mam ogordka i domu...ale jak bedzie potrzeba chetnie zaprosze do swoich pokoj...choc boje sie, ze z waszymi pociechami...mogloby zabraknac miejsca u mnie w domu...ale jesli przeklote bedziecie na wystawie w wawie...dajce znac...mozemy sie poznac kobiety (patrz Kayene, Arima, Adda0 :))

Arima, postaram sie cos takiego znalesc a o efektach racze Panie poinformoiwac;))

Link to comment
Share on other sites

arima, alez Ci zazdroszcze tego zbiornika wodnego...no, moze jeszcze bardziej zazdrosci Atrey : :lol: :lol:

Tylko.że póki potworów nie było to samemu można było sie tam schłodzić,a teraz jak one ten piach zamącą to bagno sie robi........

Link to comment
Share on other sites

Teraz niby Kyane z Buddah wymieniają sobie uprzejmości, że niby osobiście się nie znają. I że niby spotkają się pierwszy raz na wystawie kundelków.

jaaasne, przeciez stwarzanie zaslony dymnej to podstawa 8)

(tylko prosze mnie nie pytac, gdzie ten Lasek Debowy, bo i tak nie powiem :evilbat: )

Ja juz bym przezyla brak ochlody, gorzej z moim futrzakiem, ktory dogorywa na kafelkach w lazience :(

Mój TZ siedzi w kuchni i pichci,a ja poważne sprawy załatwiam!!!!!!

i to jest wlasnie prawidlowy podzial rol :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

Dzis chyba wiekszosc futrzakow...dogorywa na kafelkach...no chyba ze maja basen za miedza;)))

A co do podzialu rol to ja sie nie zgadzam...no, chyba ze ona (stworzenie lepsze) gotuje przypalone kotlety i robi zakalce...to sprawe musi wziac w swoje rece on, wspanily cydowny facet:)))

Link to comment
Share on other sites

A tak swoja droga, buddah, to Ci powiem, ze o wiele fajniej jest miec wielokwiatowego kundelka niz prawie rasowca, bo ten drugi to taka niedorobka :wink:

(chociaz mnie i tak nie chca wierzyc, ze moj to kundelek, bo po pierwsze za duzy :o a po drugie - nie ma takich ladnych :o )

Link to comment
Share on other sites

Kayen:) juz pisalem wczesniej, kocham swoja sunie i czy ona bedzie anatlijska czy kundelek jest mi to wszystko jedno...i tak sie ciesze ze ja zabralem...ale skoro armia i adda rzucily haslo anatolijski...skoro ja zobaczylem troche podobienstw...co coz pobawie sie troche w sherloka holmsa:))) i zobaczymy co z tego wyjdzie...a ze czasem uparty jak osiol jestem...to bede weszyl az mnie jakis sedzia lub ktos znajcy sie na rzeczy przekona....ze to jest kundelek cudownie sklonowany:))))

arima jak chcesz wiedziec gdzie jeste debowy gaj moge Ci to powiedziec...ale ze nie mowie bezposredniow wiec powiem, ze debowy park , jest debowy i jeste zielony i jest jeszcze....w wawie...:)))i tak juz duzo powiedzialem:)))

Link to comment
Share on other sites

buddah, cala madrosc tych "lepszych stworzen" polega na tym, by przypalac kotlety, juz nie wspominajac o wodzie na herbate...dajemy wam wtedy pelne pole do popisu, zebyscie pokazali, jacy to jestescie wspaniali i niezastapieni :wink:

A Twoja Dzina w ilosci futra przegrywa z moim w przedbiegach

24285315910.jpg

:wink:

Link to comment
Share on other sites

adda , czy Ty aby nie za duzo chcesz wiedziec?????

zreszta juz Ci buddah wyczerpujaco opisal polozenie legendarnych Debow (jakos mi sie z "Przeminelo z wiatrem" skojarzylo niechcacy;-P)

buddah , widze, ze masz dla mnie specjalny nick....tak mi jakos z indianska brzmi :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kyane sorki, jakos cie tak przechcilem ...i masz racje troszke to po indiansku;)) psiko bardzo superac cacy :) futerka rzeczywiscie wiecej niz na mojej Dzini:)))

Jesli adda jest tak bardzo ciekawa gdzie jeste ten jakm las debowy to jak bedzie w wawie na wystawie niech da znac;)) pokaze jej ten kawal lasu z wichrowym wzgorzem:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...