Jump to content
Dogomania

Galeria (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


zaba14

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurcze ale fajne te pinczery.. ;-) a mój kundel nic nie ma z tego typu.. wogóle on nic nie ma z żadnego typu :lol: :lol: :lol:

u mnie na osiedlu jest miniaturka taka jak Twoja Nikita... i wiesz.. w kagańcu chodzi :D tylko Twoja to tak jakby wyższa była, albo to może zdjecia tak ukazują ;)

Link to comment
Share on other sites

u mnie na osiedlu jest miniaturka taka jak Twoja Nikita... i wiesz.. w kagańcu chodzi :D tylko Twoja to tak jakby wyższa była, albo to może zdjecia tak ukazują ;)

Nikita ma prawie 30 cm w kłębie, bo, może 29 a klatka na dziób też by się jej czasami przydała :wink: 8)

Link to comment
Share on other sites

Mój kundel ma 31 cm 8) i jest szerszy niż pinczer.. (nie tłusty... :lol: )

No ale czasem takie małe potrafią być szczekliwe, chociaż Mikuś szczeka tylko gdy ktoś dzwoni do drzwi na dworze wcale... ale o klatce też myslałam :evilbat: bo ma nie zbyt dobre stosunki z innymi psami 0X ale wracając do tematu, czekam na dalsze zdjęcia.. one oko cieszą.. ;)

Link to comment
Share on other sites

A oto moja sunia. Są to pierwsze zdjęcia zamieszczane na dogomanii, więc sorki jeżeli coś nie będzie jak trzeba.

_308350_n.jpg

tutaj zbliżenie

_308348_n.jpg

i jeszcze jedno

_308358_n.jpg

drugie zdjęcie było robione cyfrą więc jakość najlepsza, pozostałe dwa skanowane.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Uwielbiam dobki , a tu tyle ich fotek :) Nie mogę się doczekać jak sąsiad sobie kupi dobermana, bo będzie ten pies troche mój :) I może zabłysknie w nim kariera wystawowa :lol:

He ja też nie mogę doczekać się, aż kumel kupi dobka, miał dwa psy w tym suke dobermana i brakuje mu psa w domu :( no ale teraz zaczyna studia więc musi zobaczyć czy będzie czas na psiaka ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...