Jump to content
Dogomania

Czym karmicie swoje Pudle??


Bura

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gops']hehe
ale Ty chcialas kupowac pedigree ze wzgledu na zdrowie swojego psa
a np Energy nic nie psize ze jej pies nie moze wiecej bialak czy cos tylko uwaza ze ta karma jest dobra co nie ejst prawda :)
doczytalam wlasnie , ma wiecej troche[/QUOTE]

widać ciebie boli powszechnośc tej karmy i nazwa a nie to co ona ma w sobie, bo jak bys tak analizowała wszystkie to żadnej nie powinnaś dawac psom, bo każda jest zła. A pisząc, że psu z chorą wątrobą i zastojem żółci może takie jeść karmy nie weterynaryjne, a dawac psom zdrowym nie to dla mnie to co piszesz jest zaprzeczamien samego sobie :D Miłego dnia życze :) Gops ty należysz chyba do tych których po porstu sama nazwa boli :D bo nawet składu dokładnie nie znasz :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']Gops ty należysz chyba do tych których po porstu sama nazwa boli :D bo nawet składu dokładnie nie znasz :D[/QUOTE]

To chyba jest najprawdziwsza prawda Śnieżynko:evil_lol:

[quote name='GPooLCLD'] nie wiem czy czytasz tu ze zrozumieniem, ale Energy wyraźnie napisała wcześniej że przetestowała inne karmy ale jej psom nie służyły a przy pedigree jest ok. To w czym problem? Widzi psy codziennie i karmi tym co jest dla nich najlepsze.[/QUOTE]

Myślę GPooLCLD, że w tym co napisała Śnieżynka;)
A dla mnie właśnie jest najważniejsze, że pedigree służy moim suńkom i już:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']To chyba jest najprawdziwsza prawda Śnieżynko:evil_lol:



Myślę GPooLCLD, że w tym co napisała Śnieżynka;)
A dla mnie właśnie jest najważniejsze, że pedigree służy moim suńkom i już:p[/QUOTE]


A patrząć na takie duże czarne potworki co wygrywają wszystko gdzie sie pokazuje i jakie mają potomstwo to jednka pedirgee słuzy im jak mało komu :D Energy chyba wiesz o kim myśle :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']A patrząć na takie duże czarne potworki co wygrywają wszystko gdzie sie pokazuje i jakie mają potomstwo to jednka pedirgee słuzy im jak mało komu :D Energy chyba wiesz o kim myśle :D[/QUOTE]


wyglad to nie wszystko
robicie badania psom co roku ?
jakie maja wyniki ?
jesli po ilus tam latach jedzenia pedigree ktos mi pokaze dobre wyniki to uwierze ze im sluzy :)
i w zyciu bym nie wziela psa z hodowli ktora karmi pedigree bez obrazy oczywiscie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']A patrząć na takie duże czarne potworki co wygrywają wszystko gdzie sie pokazuje i jakie mają potomstwo to jednka pedirgee słuzy im jak mało komu :D Energy chyba wiesz o kim myśle :D[/QUOTE]

Czy przypadkiem nie masz na myśli wspaniałych pudliszonów z hodowli Nontiscordardime:loveu:Im też wyjątkowo służy pedigree:lol:

Gops, myślę, że nie miałabyś szansy mieć psa z tej świetnej hodowli, bez obrazy oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Czy przypadkiem nie masz na myśli wspaniałych pudliszonów z hodowli Nontiscordardime:loveu:Im też wyjątkowo służy pedigree:lol:

Gops, myślę, że nie miałabyś szansy mieć psa z tej świetnej hodowli, bez obrazy oczywiście.[/QUOTE]

Oczywiście o tej HODOWLI myślę, obstawiam, ze jak by ta osoba zrobiła badania swoim psom były by dużo lepsze niż ma mój 3 letni pies przez rok karmiony royalem !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']wyglad to nie wszystko
robicie badania psom co roku ?
jakie maja wyniki ?
jesli po ilus tam latach jedzenia pedigree ktos mi pokaze dobre wyniki to uwierze ze im sluzy :)
i w zyciu bym nie wziela psa z hodowli ktora karmi pedigree bez obrazy oczywiscie[/QUOTE]

skoro wygląd to nie wszystko, to po czym ty oceniasz psa zdrowego od chorego tylko po wynikach ?? Dla mnie pies z dobrą kondycją i pięknym ślniącym włosem, super różowymi dziąsłami jest okazem zdrowia !! a wyniki w obecnych czasach nie zawsze musza byc dobre i książkowe !! !! !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']skoro wygląd to nie wszystko, to po czym ty oceniasz psa zdrowego od chorego tylko po wynikach ?? Dla mnie pies z dobrą kondycją i pięknym ślniącym włosem, super różowymi dziąsłami jest okazem zdrowia !! a wyniki w obecnych czasach nie zawsze musza byc dobre i książkowe !! !! !![/QUOTE]

po wynikach
a po czym ? jak pies ma chora watrobe to widzisz po siersci ? czy po oczach ? :)

energy narazie nie planuje pudla , ale uwazam ze szanujaca sie hodowla karmi lepsza karma psy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']Oczywiście o tej HODOWLI myślę, obstawiam, ze jak by ta osoba zrobiła badania swoim psom były by dużo lepsze niż ma mój 3 letni pies przez rok karmiony royalem !![/QUOTE]

Wiem na pewno, że pudliszony z tej hodowli żyją 16-17 lat, co jest na duże psy bardzo długim okresem, są przepiękne i zdrowe, a Iwona ma wspaniałe osiągnięcia zarówno hodowlane jak i wystawowe, karmiąc pedigree właśnie:lol:

gops jak nie planujesz pudla, to co robisz na wątku o karmieniu tej właśnie rasy???
Ja napisałam, że na pudla z tej hodowli nie masz szans, to i nie masz co planować:cool3:

Link to comment
Share on other sites

tak właśnie po sierści i jasnych faflach !! !! które od początku nie były w 100% takie jak powinny. i w tym mommencie na ziemniakach ma dużo lepszy włos !! !! !! a uważasz ze przy duzych duzych pudlach które mają po 68 cm w kłebie sama genetyka da rade ukształtować stawy ?? bo to raczej też sprawa żywienia psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']tak właśnie po sierści i jasnych faflach !! !! które od początku nie były w 100% takie jak powinny. i w tym mommencie na ziemniakach ma dużo lepszy włos !! !! !! a uważasz ze przy duzych duzych pudlach które mają po 68 cm w kłebie sama genetyka da rade ukształtować stawy ?? bo to raczej też sprawa żywienia psa.[/QUOTE]

tylko nie mow mi ze dzieki pedigree te duze pudle nie maja dysplazji czy innych chorob
bzdura :)

ma lepszy wlos po ziemniakach sama to powiedzialas , ja nie mowie ze to nie prawda
caly zcas uwazam ze ziemniaki i warzywa sa 100 razy lepsze niz karmienie pedigree

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Wiem na pewno, że pudliszony z tej hodowli żyją 16-17 lat, co jest na duże psy bardzo długim okresem, są przepiękne i zdrowe, a Iwona ma wspaniałe osiągnięcia zarówno hodowlane jak i wystawowe, karmiąc pedigree właśnie:lol:

gops jak nie planujesz pudla, to co robisz na wątku o karmieniu tej właśnie rasy???
Ja napisałam, że na pudla z tej hodowli nie masz szans, to i nie masz co planować:cool3:[/QUOTE]

uwazasz ze mnie nie stac?
nie masz prawa tak mowic
ja uwazam ze Ciebie nie stac
bo karmich syfem zamaist porzadna karma

bo w tej chwili mam pudla i nie moge pojac jak niektorzy psuja zdrowie swoim psom i nie moganie moc pojac tak prostej rzeczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']uwazasz ze mnie nie stac?
nie masz prawa tak mowic
ja uwazam ze Ciebie nie stac
bo karmich syfem zamaist porzadna karma

bo w tej chwili mam pudla i nie moge pojac jak niektorzy psuja zdrowie swoim psom i nie moganie moc pojac tak prostej rzeczy :)[/QUOTE]

gops nikt nie napisał, że Cie nie stać, Hodowca Ci nie sprzeda psa i tyle <lol> za dużo ma chętnych na szczyle, niektórzy to czekaja i czekają, żeby się ten jeden rodzynek urodził :D

Link to comment
Share on other sites

hmmm... ja jak brałam moją sukę to była kompletnie niedożywiona, miała krzywicę oraz mega robale. Jej matka mieszkała na wsi i zjadła to co jej sie udało wygrzebać w śmieciach lub łaskawie jej ktoś dał suchy chleb z mlekiem lub czasem może coś upolowała. I wstyd się przyznać, z tej krzywicy wyrosła na pedigree właśnie:roll: Dostawała co prawda i domowe i surowe mięso i witaminy dodatkowo ale podstawą było wtedy pedigree. Jak ją badali po pierwszej cieczce przed sterylka to wyniki miała normalne... No ale to zwykły kundel jest a nie rodowodowe cudo więc może to dlatego:eviltong:
Ale fakt faktem, że jak miała 1,5 roku to przeszłyśmy na royala a potem acanę więc teraz się już nie moge wypowiadac:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']gops skoro uważasz, że ta karma jest taka be to moze podaj konkretne dowody na to ?? bo póki co Ty podajesz zasłyszane zdania od kogoś, bez konkretnych dowodów.[/QUOTE]

popros kogos kto karmi kilka lat pedigree czy tez chappi zeby zrobil badania swoim psom i Ci pokazala
potem zeby karmil chcoiaz 2 lata inna lepsza karma i tez pokazal wyniki
wtedy bedziesz miala dowod

naprawde widzialam mase psow nawet na dogo karmionych pedigree, widizalam ich wyniki i nigdy nie zmienie zdania o tej karmie

EOT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']gops skoro uważasz, że ta karma jest taka be to moze podaj konkretne dowody na to ?? bo póki co Ty podajesz zasłyszane zdania od kogoś, bez konkretnych dowodów.[/QUOTE]

Tak akurat poda, najłatwiej wypisywać bezpodstawne bzdury, bo jak wcześniej napisałaś Śnieżynko, boli ją nazwa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']popros kogos kto karmi kilka lat pedigree czy tez chappi zeby zrobil badania swoim psom i Ci pokazala
potem zeby karmil chcoiaz 2 lata inna lepsza karma i tez pokazal wyniki
wtedy bedziesz miala dowod

naprawde widzialam mase psow nawet na dogo karmionych pedigree, widizalam ich wyniki i nigdy nie zmienie zdania o tej karmie

EOT[/QUOTE]

Uzasadnij mi po co zmieniać psu karme jak ma dobre wyniki i jest wszystko z nim ok ?? a weci nie maja do psa żadnych zastrzeżeń ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']popros kogos kto karmi kilka lat pedigree czy tez chappi zeby zrobil badania swoim psom i Ci pokazala
potem zeby karmil chcoiaz 2 lata inna lepsza karma i tez pokazal wyniki
wtedy bedziesz miala dowod[/QUOTE]

No właśnie to nie jest takie proste! Tu wchodzą kwestie osobnicze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']gops nikt nie napisał, że Cie nie stać, Hodowca Ci nie sprzeda psa i tyle <lol> za dużo ma chętnych na szczyle, niektórzy to czekaja i czekają, żeby się ten jeden rodzynek urodził :D[/QUOTE]

No właśnie gdzie napisałam, że cie nie stać? Ty widzisz tylko kasę:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...